görümcemin kızı

valla hiç şaşırmadım
çünkü bu yaşlarda bu tür olaylar olabilir
tabi dönemsel bi durum bu
önemli olan çocuga ne yaptıgını hissettirmemek
yani onun üzerine gidersen temelli yapar
ama görmezden gelip o an dikkatini dagıtırsan onun için faydalı bi hareket olur.
siz yinde bi uzmandan yardım alın,
ama durum dediğim gibi dönemsel ve dogal bir şey.

Cİnsel dürtüler çok küçük yaşlarda kendini gösterir..Örneklerini çok gördüm çocuklar evcilik oynayınca niye karı koca oluyor sanıyorsunuz:)Biraz merak biraz içgüdüsel dürtüler ve birazda çağımızın makinası tv sayesinde mahrem olan herşeyin açığa çıkması..Şimdi çocuklar bebek nasıl yapılıyor biliyor o bizim zamanımızdaymış ben safım zannederdim ki evlenince otomatikman çocuk olur:mymekaaha vahimini anlatayım halamlara bebekleri hastane havuzundan alıyoz diyolarmış o da genç kızken bile öle zannedermiş evlenince öğrenmiş neyin ne olduğunusırnaşık şey

Çok normal. Hangi psikolağa giderseniz gidin çocukların bu yaşlarda yaşıtlarıyla cinsel içerikli oyunlar oynadığını size söyleyecektir. ama aynı zamanda utanma duyguları olduğu için bunu gizli yaparlar siz sadce görmüşsünüz. bu yaptıkları sapıklık değil cinsel içerikli oyunlar(doktorlar böyle söylüyor)...

7 yaş için erken mi geç mi bilmiyorum ama kız kıza yapmaları ilerisi için hoş olmayabilr..
bu yüzden hemen bir doktor yardımı alınmalı bence..

tv de +18 koymasını biliyorlar ama bunu hiç düşünmeden yani çocukların etkilenip etkilenmeyeceğini düşünmeden gündüz gösterimde olan dizilerde yatak sahneleri oluyor yakında çizgi filmlerdede cinsel içerik olursa şaşırmam

canım bizim komsunun kızı da 6 yasında.o da mesela koltuk kenarlarına cıkarak kendini tatmin ediyormuş.annesi napıyorsun kızım diyormuş hiiiççç böyle cok güzel oluyor anne diyormuş.bana da garip geldi doktora götür dedim ama o normal böyle seyler dedi.şaşırdım ben de.

inanmıyorum yaa...

sanki cok erkenmiş gibi geldi bana.
bilimsel açıklamasını bilemiyorum ama,acaip walla cok şaşırdım..

ay cnm benim ya ilgisizlik onu bu hale getirmiş olacak...neyse cnm ya fazla üstüne gitmeyin bunu bir oyun sanıyor olabilir...o değilde büyüdüğünde bunu ona biri söylediğinde nasılda kızarıp utanacak ya.....

çocuklar 3-4-5 yşlarında falan cinselliğe merak sararlar.kendilerini ve karşı cinsi tanımaya çalışırlar.bu normal ama 7 yaş cinsellik düşünmek için normal değil çünkü bu dönem onların cinselliği unuttuğu yani sesisz kaldıkları bir dönemdir.fırtına öncesi sessizlik gibi.çocuk 11-12 yaşlarında cinselliği düşünür.
çocuk her önüne izlerse böyle olur.çizgi filmlerde bile öpüşme sahneleri var artık..

ya niye bukadar tepki veriyorsunuz bu yaşta erken diyorsunuz ama geç bile kalmış. her çocuk o yaşlarda kendi vücudunu keşfeder.bu gayet normal.bunu yapması yetişkin bir insan gibi haz aldığı anlamına gelmiyor.ayrıca bu gelip geçici bi durum.aileler aşırı tepki verdiği için şimdi hiç orgazm olamayan vajinismus olan hatta frijit olan mutsuz kadınlarla dolu etraf. ne olur abartmayın gayet normal.ilgisini farklı yöne çekmek mantıklı olan. zaten vazgeçemeyeceği bir zevk almıyor çocuk!!

televizyonun zararları işte... aman allhım korusun yarabbim hemen acilen bi pedegoga gidilmeli...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…