Görümceme söylemeli miyim?

bilmem ben bahsetmek istedim yani kendisi ile bu konumu dertleşmek istedim. o eski tedavisini analttığı için beni en iyi o anlar diye düşündüm sadece
Yani evet konuşmak bizim için ihtiyaç gerçekten ama özele girmeyin derim. Bazen içimizi dökmek istiyoruz doğru ama bence hiç bir şekilde özelinizi anlatmayın.

Gordugunuz anda hani bu ne kizz falan deseniz olurduda durup durup gördüm diye soylemek olmaz . Belki zor oluyor diye dusunmuyoruz diyordur olmazsa birakacaktir ipin ucunu falan hassas durumu varms en iyisi gormezden gelmek
yok ben zaten gördüğümü söyliyim mi diye sormamıştım söyleyemem zaten. sadece kendi durumumu paylaşayım mı dedim o benimle paylaşmadığı halde

Her insan bir olmak zorunda değil, ben çok sevsem de bazı şeyleri kendime özelime saklarım. Bazısı en anlatılmayacak şeyleri bile ulu orta anlayır. Siz kendiniz anlatmak istiyorsanız anlatın ama görümceniz anlatmak zorunda değil. Belki de başka sıkıntısı vardır
Fazla düşünmeyin

Bİlmem, bahsetmemesini anlarım. Ama yok yok bize bir cocuk yeter istemem diyip o testleri görünce değişik geldi sadece.
Bizim dolapta da duruyor. İlk hamileliğimden kalma. Atmadım henüz. Öyle bir şey se olabilir. Kendi durumunuzu anlatmayın bence. İnsanlarla paylaşmak baskı yaratır bu süreçte bence.

bir şeye burnumu sokmadım. doğru mu okudunuz yazılanları acaba? ben samimiyetimizden dolayı paylaşabileceğini düşündüm sadece.
Tek yöntemle korunan veya geri çekilme yöntemi (!) kullanıp Hamile kalmak istemeyenler o testleri kullanıyor. Ne diyeceksiniz çok merak ettim. Neden bize sevişme takvimi aldığını söylemedin mi yoksa neden çocuk düşündüğünü söylemedin mi???

Fazla merak iyi değildir konu sahibi.

bende sormadım kendisine çocuk istiyor musun diye beni ilgilendiren bir durum yok evet. baskaaları sorarken o sekilde cevap vermesine cok sahit oldum.
ben bana soranlara hayırlısı nasip diyorum tutupta tüm tedavimi zaten anlatmıyorum ondan da beklemedim
Yahu konuştukça batıyorsunuz. Başkalarına düşünmüyorum demek en iyidisidir zaten. Düşünüyorum dese sizin gibi meraklılar başını yer kadının. Madem samimisiniz, siz kendiniz neden sormadınız da başkalarına verilen cevaplar üzerinden kadını yaftalıyorsunuz?

Merhaba kızlar.
Geçen gün görümcemin banyoda ovulasyon testleri gördüm. Ama kendisi ile muhabbet ettiğimizde ikinci çocuğu düşünmediğini istemediğini söylüyor. Kendisini çok severim iyi de anlaşırız böyle bir durumu benimle paylaşmayadabilir bir şey demiyorum. Şimdi bende doktora görünüyorum çatlama iğnesi falan oldum geçen hafta, zaten yumurtalıklarımdan dolayı tedavisiz çocuğumun zor olacağını söyledi doktorum. Neyse bu konuyu görümcemle de paylaşmak istedim o ilk çocuğunda bu yollardan geçmişti akıl almak falan da istedim. Ama kendisi bana bahsetmiyor sizce ben söylemelimiyim? Bilemedim.
Iki cocugum var. 3. Yu asla asla istemiyorum. Ama elimde 8 tane erken gebelik testi duruyo. Bunu goren biri sizin gibi dusunur mu ya acaba

Merhaba kızlar.
Geçen gün görümcemin banyoda ovulasyon testleri gördüm. Ama kendisi ile muhabbet ettiğimizde ikinci çocuğu düşünmediğini istemediğini söylüyor. Kendisini çok severim iyi de anlaşırız böyle bir durumu benimle paylaşmayadabilir bir şey demiyorum. Şimdi bende doktora görünüyorum çatlama iğnesi falan oldum geçen hafta, zaten yumurtalıklarımdan dolayı tedavisiz çocuğumun zor olacağını söyledi doktorum. Neyse bu konuyu görümcemle de paylaşmak istedim o ilk çocuğunda bu yollardan geçmişti akıl almak falan da istedim. Ama kendisi bana bahsetmiyor sizce ben söylemelimiyim? Bilemedim.
Bence sizin kaçırdığınız nokta şu. Görümceniz belki olmama ihtimaline karşı kendince önlem alıyor, belki bu durumu eşiyle kendisi arasında özel bi şey olarak görüyor, belki nazar değsin istemiyor süreci için. yani bunu konu edip buraya yazmanız bile saçma geldi bana.
ben de bebek planlıyorum ama eşimden başka kimseye söylemedim. niye söyleyeyim ki.

Bİlmem, bahsetmemesini anlarım. Ama yok yok bize bir cocuk yeter istemem diyip o testleri görünce değişik geldi sadece.
Yav 😂
Bana da siz değişik geldiniz. Sonradan fikirleri değişmiştir. Karı,koca kendi aralarında konuşup 2. Çocuğa karar vermişlerdir. Niye koştur koştur size anlatsın özelini?

sınır nedir ne değildir öğrenmeniz gerekiyor. sizi ilgilendirmeyen konularda bu kadar meraklı olmayın. bi de yalancı konumuna düştü diyorsunuz. ne alaka. eşiyle arasında olan bişey sonuçta. sizi ilgilendirmez.

%10000
Burda okuduğum en aptalca konulqrdan buri görümcenin uremesi yumurtası...bize ne🤐🤐

Merhaba kızlar.
Özel hayatına girer anlatmak isterse dinlersiniz
Eğer amacınız bilgi almaksa tabi
Ya da ortaya laf atıp ağzından o testlerin sebebini onunda çocuk istediğini ve olmadığını duymak istiyorsanız?

bana ne zaman yumurtladıgını anlatsın gibi bir sey söylemedim. demek sitediğim en azından evet biizmde düşüncemiz var diyebilir. durduk yere değil, konusu geçince en azından. böyle yalancı durumuna düşürüyor kendisini
Ay bazen o kadar şoklara giriyorum ki burada yazılan şeyleri görünce. Sizi ilgilendirmeyen,kendi özeli olan bir konuda görümceniz nasıl kendini yalancı konumuna düşürmüş oluyor Allah aşkına? Bu nasıl bir düşünce?

Bazı şeyler çok dillendirilmemeli . bence siz de bu tarz şeyleri görümcenizle ya da bir başkasıyla paylaşmamalısınız .

X