Görümceme söylemeli miyim?

Kendi icinde bu meseleler ona halen zor geliyor olabilir.
2.cocugu da o yüzden istemiyorum diyordur etrafına karşı.
Kimse ona baskı yapmasın istiyordur belki.
Bence bu mevzuları hiç onunla konuşmayın.

bende bir kere denemek için almıştım her gün aynı saatte yap vs uymamıştı bana bir türlü sonra da tüp bebek yaptırdım zaten, kalanı hala dolabımda duruyor.. atmamıştır yani çöpe vardır evde

Bİlmem, bahsetmemesini anlarım. Ama yok yok bize bir cocuk yeter istemem diyip o testleri görünce değişik geldi sadece.
Benimki de asla ikinci cocuk istemeyen ikinci cocugu yapanlari kotuleyen elestiren biriydi
Ben hamile kalmistim kimyasal olmustu aa siz cocuk mu deniyordunuz niye soylemiyorsunuz demisti panik olmustu
Bende boyle seyler haber vererek mi yapiliyor demistim
2 ay gecmedi hamileydi kendisi 🥴

bana ne zaman yumurtladıgını anlatsın gibi bir sey söylemedim. demek sitediğim en azından evet biizmde düşüncemiz var diyebilir. durduk yere değil, konusu geçince en azından. böyle yalancı durumuna düşürüyor kendisini
paylaşmayı tercih etmemiş, ben olsam bişey söylemem, yalanını yüzüne vurur gibi olur aksi türlü..
çekiniyordur kadın belki..
ben de hamile kalmaya uğraşırken soranlara biz daha düşünmüyoruz diyordum, normal yani bunlar.

Sadece eşimle ben biliyoruz suan. Aslında ben de böyle düşünüyorum ama doktora gitmek için arabalarını alıyoruz onlardan o zaman sormustu ne icin gidiyorsun doktora diye, kendisini sevdiğim için paylaşmayı düşünmüştüm bende ama bu olaydan sonra vazgectim açıkcası
Bazen mıc mıc olmak hic iyi degil en özelinizi birbirinize paylasmaya gerek yok anlatmayın da sormayın kendi söylemedikce 🤷🏼‍♀️

Ben ketum biriyim söylemem. Ama siz arabalarını kullanırken birkaç kere size sormuş. O sorduğu ve siz söylemediğiniz için kırılabilir. Yani bana sorulduysa, hiç ayrıntıya girmeden cevap verirdim. Sorulmazsa zaten anlatmam.

Merhaba kızlar.
Geçen gün görümcemin banyoda ovulasyon testleri gördüm. Ama kendisi ile muhabbet ettiğimizde ikinci çocuğu düşünmediğini istemediğini söylüyor. Kendisini çok severim iyi de anlaşırız böyle bir durumu benimle paylaşmayadabilir bir şey demiyorum. Şimdi bende doktora görünüyorum çatlama iğnesi falan oldum geçen hafta, zaten yumurtalıklarımdan dolayı tedavisiz çocuğumun zor olacağını söyledi doktorum. Neyse bu konuyu görümcemle de paylaşmak istedim o ilk çocuğunda bu yollardan geçmişti akıl almak falan da istedim. Ama kendisi bana bahsetmiyor sizce ben söylemelimiyim? Bilemedim.
Siz dolapta testleri görmeseydiniz kendi durumunuzu paylaşacak mıydınız? Onun anlatıp anlatmaması sizi etkilemesin. Siz bu konuyu paylaşır, başka konuyu açmazsınız. O ise sizin normalde anlatmayacağınız bir şeyi anlatır. Herkesin farklı oluyor paylaşmak istediği konu. Bu arada tamamen benim fikrim bence ne görümceniz ne de başkası bu tarz özel konuları sadece eşinizle paylaşın. Görümceniz de ne kadar samimi olursanız olun sizinle veya başkasıyla paylaşmak istememiş olabilir, çok normal.

Merhaba kızlar.
Geçen gün görümcemin banyoda ovulasyon testleri gördüm. Ama kendisi ile muhabbet ettiğimizde ikinci çocuğu düşünmediğini istemediğini söylüyor. Kendisini çok severim iyi de anlaşırız böyle bir durumu benimle paylaşmayadabilir bir şey demiyorum. Şimdi bende doktora görünüyorum çatlama iğnesi falan oldum geçen hafta, zaten yumurtalıklarımdan dolayı tedavisiz çocuğumun zor olacağını söyledi doktorum. Neyse bu konuyu görümcemle de paylaşmak istedim o ilk çocuğunda bu yollardan geçmişti akıl almak falan da istedim. Ama kendisi bana bahsetmiyor sizce ben söylemelimiyim? Bilemedim.
ilk çocuğu için bu yollardan geçtiğini nereden biliyorsun?
bunu konuştuysanız ilk çocuğu öne sürerek kendin için fikir isteyebilirsin
ama bu yeni gördüğün testlerden falan asla bahsetme, çok çok ayıp olur
onun özeli sonuçta, bahsetmek istese bahsederdi.

Merhaba kızlar.
Bende tedavi ile hamile kaldım normal yollardan olmadı ve en yakınıma anneme ve ablama bile bahsetmedim. Aranız iyi olabilir ancak özelimizden neden bahsedelim değil mi?

Bende tedavi ile hamile kaldım normal yollardan olmadı ve en yakınıma anneme ve ablama bile bahsetmedim. Aranız iyi olabilir ancak özelimizden neden bahsedelim değil mi?
bilmem ben bahsetmek istedim yani kendisi ile bu konumu dertleşmek istedim. o eski tedavisini analttığı için beni en iyi o anlar diye düşündüm sadece

bana ne zaman yumurtladıgını anlatsın gibi bir sey söylemedim. demek sitediğim en azından evet biizmde düşüncemiz var diyebilir. durduk yere değil, konusu geçince en azından. böyle yalancı durumuna düşürüyor kendisini
hayır, yalancı durumuna düşmüyor
ortada bir yalan yok.
yalan söylemiş olsa bile insanın böyle en özel konularıyla ilgili başkalarına yalan söyleme hakkı vardır

Ped istemiştim dolaptan al demişti. Baktım orda duruyorlardı.
Ayy çok güldüm benimde kızım şuan 26 aylık dolapta hala ovulasyonn testleri duruyor oglumdaykende yillarca sunepelenmisti dolap icinde 3 4 sene 🤣 atayim bari biri benide cocuk istiyorum sanicak görse demekki..

bunun kullanılmıs gün yazılmıs takip ediliyor yani :/
Eski testleri hatıra diye saklamış olamazmı benimkilerde duruyor ama yeni tarihse tabi bilemeyeceğim herkesin özeli ..söylemek,bak gördüm biliyorm demek ayıp olur. Boşverin o anda ped al ddiginde kiiizzz bu neee deseydiniz olurdu belki 🤣

Eski testleri hatıra diye saklamış olamazmı benimkilerde duruyor ama yeni tarihse tabi bilemeyeceğim herkesin özeli söylemek bak gördüm biliyorm demek ayıp olur. Boşverin
yok canım söyleyemem zaten. Allah yardımcısı olsun inşallah olur hemen bebeği zor süreçlerden geçmişti ilkinde bu sefer kolayca olur inşallah.
Kendi tedavimi de onunla paylaşmayacağım burada herkesin dediği gibi eşimden başkasına söylemem doğru değil.

yok canım söyleyemem zaten. Allah yardımcısı olsun inşallah olur hemen bebeği zor süreçlerden geçmişti ilkinde bu sefer kolayca olur inşallah.
Kendi tedavimi de onunla paylaşmayacağım burada herkesin dediği gibi eşimden başkasına söylemem doğru değil.
Gordugunuz anda hani bu ne kizz falan deseniz olurduda durup durup gördüm diye soylemek olmaz . Belki zor oluyor diye dusunmuyoruz diyordur olmazsa birakacaktir ipin ucunu falan hassas durumu varms en iyisi gormezden gelmek

X