Görümceme söylemeli miyim?

morciveert

e ben ne yapayım şimdi?
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2023
598
81
Merhaba kızlar.
Geçen gün görümcemin banyoda ovulasyon testleri gördüm. Ama kendisi ile muhabbet ettiğimizde ikinci çocuğu düşünmediğini istemediğini söylüyor. Kendisini çok severim iyi de anlaşırız böyle bir durumu benimle paylaşmayadabilir bir şey demiyorum. Şimdi bende doktora görünüyorum çatlama iğnesi falan oldum geçen hafta, zaten yumurtalıklarımdan dolayı tedavisiz çocuğumun zor olacağını söyledi doktorum. Neyse bu konuyu görümcemle de paylaşmak istedim o ilk çocuğunda bu yollardan geçmişti akıl almak falan da istedim. Ama kendisi bana bahsetmiyor sizce ben söylemelimiyim? Bilemedim.

Bu tarz konularin her zaman esler arasinda kalmasi taraftariyim.ne kadar iyi olursa olsun 3.kisiye ben sahsen anlatmam anlatmadim da
Sadece eşimle ben biliyoruz suan. Aslında ben de böyle düşünüyorum ama doktora gitmek için arabalarını alıyoruz onlardan o zaman sormustu ne icin gidiyorsun doktora diye, kendisini sevdiğim için paylaşmayı düşünmüştüm bende ama bu olaydan sonra vazgectim açıkcası

yani demek istediğim ben kendisine paylaşmak için çekinmezdim, ilk çocugunun zorluklarla olduğunu biliyorum. o süreci konusuyoruz mesela
Paylaşmak isterse paylaşırdı herhalde diye düşünüyorum belki de sizde samimiyetiniz olduğu için paylaşmamasını garipsiyorsunuz ama en iyisi bu konuyu açmamak kendisine

Böyle her şeye karışan insanlar yüzünden sakliyor insanlar zaten. Kendi işinize bakın, size ne görümcenin ne zaman yumurtlayip ne zaman seviseceginden?
bana ne zaman yumurtladıgını anlatsın gibi bir sey söylemedim. demek sitediğim en azından evet biizmde düşüncemiz var diyebilir. durduk yere değil, konusu geçince en azından. böyle yalancı durumuna düşürüyor kendisini

Bİlmem, bahsetmemesini anlarım. Ama yok yok bize bir cocuk yeter istemem diyip o testleri görünce değişik geldi sadece.

Ya saçmalama. İnsan kocasıyla bile yeri geliyor bu konuları rahat rahat konuşmuyor. Kadın neden en özelini sana şak şak anlatsın. Ya da o an anlatası gelmemiştir. Üzgünüm ama kötü niyetlisin.

bana ne zaman yumurtladıgını anlatsın gibi bir sey söylemedim. demek sitediğim en azından evet biizmde düşüncemiz var diyebilir. durduk yere değil, konusu geçince en azından. böyle yalancı durumuna düşürüyor kendisini
Yalancı duruma düşmüyorda, siz sizi ilgilendirmeyen konulara burnunu sokan meraklı teyzeler gibi gözüküyorsunuz.

Oldu pasa her seyi anlatmak zorunda mı bu kadın? Yalancı duruma değil eşiyle arasında kalmasını istiyor demek ki.

X