Görumcem Hasta Annesini Bırakıp Buraya Gelmis!!!

kimse kimsenin çocuğuna bakmak zorunda değil ki. bırakında çocuğun anası düşünsün ne yapacak. sen kaç zamandır bakıcı ile uğraşıyorsun kim dertlendi de sana yardım etti. herkes kendi bacağından panpa...

ayrıca haso bacımın her zaman dediklerini iletiyorum sana sen anla

he lan dogoru banane zaten gudubetcim ben beni ilgilendirene bakıorum ama iyi oldı bi yöndende neden desen artıkn eşimde gtmek istemiyor onlarn o yüzünü görmücem (= iletilerinz alındı hanım efendi çirkn hamiş =)

Yazı çok uzundu başlığa istinaden görümcenizin annesi
kocasınız neyi oluyor ?o bıraktıysa hasta annelerini kocanız ilgilensin madem

görümcenizin sizin huzurunuzu kaciracagindan sevmemenizi istememenizi anlarimda eltinixin çocuğuna niye bakmak zorunda olsunki.onunda bir hayatı var sonuçta.eltiniz ev sahibi olup rahat edecrk diye hem annesi hem görümcesini esir almak zorunda degil.çalışıyorsa madem bakıcı tutacak o zaman.bırakında o düsünsün kv nizi birazda.kendi keyfi icin rahati icin hasta kasini orada tutuyosa bırakın o vicdan yapsın.gıörümcenizde çok haklı bana gore.kimse kimsenin cocuguna bakmak zorunda dehil.

peki o zaman gecen sene ben bakarm ben büyütürüm okul cagına kadar diyerek kırk takla attı peşlernde sizce

Bakici tutacak paralari yoksa onlar da cocuk yapmayiverelermis. Onlar cocuk sahibi olacak diye maaile seferber olsun istiyorlar. Anneanne, babaanne, hala... millete guvenerek mi yapmislar. Teallam.

Size ne

Senin kendi çocuğunun bakımı da sıkıntı zaten

Görümcen annesini bırakır gelir gelmez bize ne

Çözüm içim akıl verin dersen çocuğa bakıcı tutup annelerini evine göndersinler

Zaten günlük 4-5 saat bakıcı idare etsin

peki o zaman gecen sene ben bakarm ben büyütürüm okul cagına kadar diyerek kırk takla attı peşlernde sizce
Sorun ne neyi ogrenmek istiyorsunuz tam anlayamadim acikcasi
Bence kv vah vah diye araya sikistirilmis hala elti ile gorumce arasinda ne gecti de cocuga bakilmadi onun merakindasiniz hatta gizli gizli keyif aliyorsunuz aralarinin bozulmasindan
Hala sizi dislamislarin kinini guduyorsunuz

Kimsenin annesiyle olan iliskisi kimseyi ilgilendirmemeli kimin kimin cocuguna baktigida herkesin kendi vicdani hic kusura bakmayin ben artik islerin sizin anlattiginiz gibi oldugunu dusunmuyorum
Madem kv cok sikinti da yasli insan vicdanen rahatsiz ediyor o zaman eltiye yardimci olun aileyi toplayin ortak paydada bulusun konusun annemiz icin ne yapabiliriz diye eltinize sen kendince duzen kur kadini rahat birak deyin cozum sunun hepiniz biraz para verip cocugunu krese yollayin annede evine gelsin ama eltinize niye yardim edesiniz cnm degilmi yaziya baksak kv cok uzuluyorsunuz esiniz uzuluyor diye kahroluyorsunuz
Bence sikintili olan taraf sizdiniz onlar sizinle mesafe koydular simdide sorun yapiyorsunuz kendi kendinizi yiyorsunuz
Ayrica hastaligin ismi parkinson ileri evresi yatalaklik alttan alma oluyor konusma yetisini yitirme vb vb Allah kv hicbirinizin eline dusurmesin insallah tek duam o kadina bu olur benim

Öyleyse kayınvalidesine yardım edecek konu sahibi.
Millet ev alacak diye görümce neden kendini heba etsin ki.

Kurban olayım, rica ediyorum lütfen dertlerinizi sorunlarınızı yazıyorsunuz tamam ama imla kurallarına dikkat edin ne olur, sözcüklerden sesli harf yemeyin, aralara nokta virgül koyun lütfen.

Ya ne sacma... Gorumcen neden eltinin cocuguna bakmak zorunda ne alaka? Gecen yil istemis olabilir zor gelmistir bsey olmustur bu yil da vazgecmistir. Burda gorumcem cocugu birakip geldi diye veryansin etmeniz ne sacma. Sanki kendi cocugu sanki bakmakla mukellef. Eltiniz madem calismasin millet onun cocuguna bakmak zorunda mi. Bakamayacaginiz cocuklari doguruyosunuz sonra butun sulale peslerinde geziyo. Asil suclu abi ve elti. Herkes baksin cocuguna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…