Düğün gÖRÜMCEK Düğün Telaşında :)

tamam canımmmm yaptığımda resimlerini koyucam :)))) teşekkür ederim

işte aradığım, beklediğim sayfa buydu yaaa

TEK'sin ablam sen :) herşey için çok çok tşkler

Son düzenleme:
çok güzel emek var çokta güzel şeyler var :) ama hediyeler bana abartı geldi gerek görmedim ben yani

süper görümceeeee bende bu bebeklerden istiyorum ama ben beceremem... sen yap nolurrrrrrr...bnm kınama daha çok var kasımda.. sen bi bak maliyetini faaln üstüne bi fiyat koy.. bana söle uyarsa nolur nolur nolur... kınamda değişik şeyler istiyorum böyleee ltfen lütfeen

Herkese böyle görümce nasip etsin Allah'ım :) Her gördüğümde imreniyorum.Allah bozmasın

Kesinlikle katılıyorum arkadaşa senin gibi görümce dostlar başına benim görümcem yok ama senin gibi bir tane isterdim hem arkadas hem dost Allah utandırmadan herseyı gonlunuze gore nasıp etsın ....

Canikom Kasıma kadar baya bi zaman var. Belki başka bişiy beğenirsin hemen karar verme.
Biz mesela o bebeklerden vazgeçtik
Yine de istersen yaparız elbette. Ben yapamasam bile yapan yerin bilgisini veririm sana.

Kesinlikle katılıyorum arkadaşa senin gibi görümce dostlar başına benim görümcem yok ama senin gibi bir tane isterdim hem arkadas hem dost Allah utandırmadan herseyı gonlunuze gore nasıp etsın ....

Canımsın saol şekerim.
Ben seninde görümcen olurum üzülme sen.
Aminnn hepimizin gönlüne göre olsun herşey.

süper görümcesin gercekten...

Bende düğünümde bir sürü şey yaptım yalnız kendim görümcem arayıp sormadı bile evlendik bak 4 ay olucak bir kez geldi...

Neyse gelin hamamımdan kınama düğünüme çok eğlenceli şeyler yaptım çok beğenildi kıamda show yaptım tefler ziller kızlar duvaklar tsörtler http://www.kadinlarkulubu.com/albumler/513308-zbyd-9829-kina-fotograflari9829.html burda yenice fotoda paylaştım:)3 kez kıyafet değiştirdim doya doya eğlendilk ama maalesef gecti gitti bitti özlüyoruz çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…