GÖRÜMCE SORUNSALI.

Benzer seyler yasamis biri olarak söyluyorum yok sayin bu tipleri. Kuduruyolar. Ne kadar dahada cirkinlestiklerini göruceksiniz. Siz sakin kalin görmezden gelin. Esinizle mutlu olmaya calisin. Uzulmeyin sadece sizde yok bu durum milyonlarca insanlar bu tarz seyleri yasiyor. Biz küstük 9 aydir fln surekli bana çamur atiyodu ve igrenc davranislarda bulunuyodu, sonunda esimde gördu. Gördugum yerde mrb mrb veya o bile degil. Hic bi sekilde iletisime girmiyorum onun oldugu zamanlar kvye fln gitmemeye özen gösteriyotum. Kvyi doldurdu benim hakkinda onunlada ztn mesafeliyim.

Hamileyim esimi tebrik bile etmedi :) olmasin cocugmun öyle kötu niyetli bi halasi. Eltimi yanina cekip beni ayni ortamlarda dislamak icin elinden geleni yapti bayilir bide sosyal medyada aylardir kinayeli paylasimlar:) ben safim ya anlamiyorum. En sonunda paylasimlarini sessize aldim kudurdu, engelledi beni :) cok mitlu oldum sessizligimle onu iplemememle kendisinin düsük seviyesini gösterdi. Eltim hamileydi havalara ciktilar bide o eltiye öyle havalar verdiki eltim kvye bize bebek haberini bile vermeye cekinmis biz üzülürüz diye Sonra dusugu oldu.. Benden 11 yas buyuk elti görumce onlari kiskaniyorum derdindeler halvuki hepsinden guzel cok sukur bi kariyerim, hayatim ve evliiligim var. Kimsey kiskanmadim ama onlarla can ciger olmamami dikkatli olup mesafeli oldugmu cekemediler… Ortada kultur farki vs de ekleyin.

Uzulme kendini her daim guclu ve dimdik tut, esin bile seni yere cekemesin…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…