🍀 Gönül Muradımız İçin Dua Kardeşliği 🍀

Canım okudum kendim için ve Umut_2019 için ..Rabbim okuyan kardeşlerimden razı olsun herkese teşekkürler.. bugün baya rahatsız oldum tansiyonum düşüyor çok hastalandım başımı kaldıramadım ..

Günün duası ;
EL HÂLIK : Halik [ Bütün varlığı, halleri ve hadiseleri, tayin ve tesbit eden hepsini yoktan var eden. ]

Günün duası için bir kişiye toplam 5000 Ya Halik çekiyoruz. Günlük iki kişiye okuyoruz.Herkes dua sahibi için 292 tane, dua sahibi kendine 328 tane olacak şekilde okuyoruz, isteyen niyetini paylaşabilir

1. R rana20
2. SoLeiL12
3. burcusami
4. Umut_2019
5. Hayallerimmm3
6. B Beybipattis Büşra'nın Duası;
"Elhamdülillahi rabbil alemiyn.Vessalatü vesselamü ala Resulina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn."
Subhane Rabbiyel aliyyil alel vehhab"
Yerleri gökleri yaratan Rabbim Büşra kuluna hayırlı,sağlıklı,Salih bir erkek evlat nasip et.Kizlarina hayırlı uzun ömür,huzurlu,mutlu bir gelecek nasip et.Dunyadada ahirette de iyilik ve güzellikler nasip et.Duasina amin diyen kullarının da gönül muratlarini yaşamayı nasip et.
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun.Ve selamun alel-mürseliyn.Velhamdülillahi Rabbil alemiynel Fatihah ve messalavat"
7. namaste21 Nilüfer'in Duası;
"Allahım Nilüfer kulunun kalbinde ki mucizeyi bir ömür yaşamayı nasip et.İşlerimiz hayırlı bir şekilde çoğalsın bereketlensin.Duamın önündeki tüm engeller kötü göz kötü dil ve kötü ellerle yapılan bütün engeller kalksın.Gerçekleşmesini engelleyen bütün bildiğimiz bilmediğimiz günahlarımızı affet.Tövbelerimizi kabul et.Duamın oldu sevincini yaşat rabbim..Çocuklarımla eşimle sevgi saygı, huzur, mutluluk, sadakat bağlılık içinde bir ömür nasip et.Dua kardeşlerimin de kalbindeki dualarını kabul et.Amin"
8. i p e k
9. zey_nep
10. Mucizemm222
11. BereliPenguen
12. Innaaa
13. Ronron77
14. H Hapiness
15. aysenurt3991
16. S Sabr-Sukur-Dua
17. furyan

Okuma süresi 1 gündür. Etiket yaparak bildirim yaparsanız çok sevinirim. Rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin, herkesin gönül muradını ömrüme nasip etsin inşallah

Canım kendiminkini ve namaste21 arkadaşıminkini okudum.Rabbim kabul etsin

292/292 okuudm

R rana20 canım 2 arkadaşa da okudum. Allah kabul etsin inşallah

R rana20 iki arkadaşa da okudum. Allah kabul etsin

Okudum Rabbim niyetlerini kabul etsin ins

Arkadaşlar icin okudum

Canım bende okudum Allah kabul etsin inşallah ama ben 310 310 okudum güncellemeyi görmedim Rabb'im kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…