🍀 Gönül Muradımız İçin Dua Kardeşliği 🍀

rana20

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mart 2011
5.499
6.297
Son düzenleme:
Canım çok iyi düşünmüşsün rabbim kabul etsin niyetlerimizi dualarımızı. Benim haftalık hatim sohbet grubum var kuzum bazen iki cüz bazen bir okuyorum bunada girersem ev ve bebek derken yetiştiremezsem mahçup olmak istemem daha sonra katılırım inşaallah.

Merhaba arkadaşlar,
Hayırlı Cumâlar
Bugün bir Esma ile başlayalım istiyorum. Hatim için sayımız yeterli olana kadar bu şekilde devam ederiz. Sizlerinde fikir ve önerilerini beklerim

EL HÂLIK : Halik [ Bütün varlığı, halleri ve hadiseleri, tayin ve tesbit eden hepsini yoktan var eden. ]

Günün duası için bir kişiye toplam 5000 Ya Halik çekiyoruz. Herkes dua sahibi için 700 tane, dua sahibi kendine 800 tane olacak şekilde okuyoruz, isteyen niyetini paylaşabilir

1. R rana20 : Rabia'nın niyeti ;
"Euzübillahimineşşeytanirracim
Bismillahirrahmanirrahim
El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.
Ey herşeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim!
Rabia kuluna hayırlı, sağlıklı uzun ömürlü takvalı salih bir erkek evlat nasip eyle. Kızlarını imanla güzel ahlakla büyütmeyi nasip eyle. Evinden sağlığı mutluluğu huzuru eksik etme. Gönlünden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle, duasına amin diyen tüm dua kardeşlerinin de gönüllerinden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle. Amin
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun ve selamun alel-mürseliyn velhamdülillahi Rabbil alemiyn el Fatiha measalavat"
2. SoLeiL12
3. burcusami
4. cevizli tarcinli kek
5. Umut_2019
6. Hayallerimmm3
7. B Beybipattis

Okuma süresi 1 gündür. Etiket yaparak bildirim yaparsanız çok sevinirim. Rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin, herkesin gönül muradını ömrüme nasip etsin inşallah

Son düzenleme:
Okudum canım. Rabbim en hayırlısından duanı kabul etsin inşaAllah ❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…