🍀 Gönül Muradımız İçin Dua Kardeşliği 🍀

Kendi niyetime okudum R rana20 Rabbim kabul etsin ins..

Kızlar sayımız çoğalıyor günlük 1 kişi için yaklaşık 300 civarı sayı düşüyor, eğer size de uyarsa günlük 2 kişiye okuyalım diyorum ben daha çok dua etmiş oluruz siz ne dersiniz?
Bence de güzel olur hem farklı dualar da geçmiş oluruz bu mübarek günlerde

Günün duası;
EL HÂLIK : Halik [ Bütün varlığı, halleri ve hadiseleri, tayin ve tesbit eden hepsini yoktan var eden. ]

Günün duası için bir kişiye toplam 5000 Ya Halik çekiyoruz. Herkes dua sahibi için 310 tane, dua sahibi kendine 350 tane olacak şekilde okuyoruz, isteyen niyetini paylaşabilir

1. R rana20
2. SoLeiL12
3. burcusami
4. Umut_2019 Sahire Gökçe'nin duası;
"Ya Rabbi Mesude kızı Sahire Gökçe kuluna Hidayet ver. Rahim.kalinlasmasi hastalığına acil şifalar nasip eyle. Tayinin Ankara merkeze çıkmasını nasip eyle. Devam eden davasında bir an önce hızlı bir şekilde hayırla sonuçlandır."
5. Hayallerimmm3 Arzu'nun duası;
"Euzübillahimineşşeytanirracim
Bismillahirrahmanirrahim
El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.
Ey herşeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim!
Arzu kuluna hayırlı, sağlıklı, uzun ömürlü, takvalı salih bir erkek evlat nasip eyle. Hamileliğini hayırlısı ile sağlıcakla geçirip vakti saat geldiğinde sağlıcakla kucağına almayı nasip eyle Evlatlarını imanla güzel ahlakla büyütmeyi nasip eyle. Ölen bebeğini cennetine şefaatçi kıl orda kavuşmayı nasip eyle. Evinden sağlığı mutluluğu huzurunu artır. Gönlünden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle, duasına amin diyen tüm dua kardeşlerinin de gönüllerinden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle. Amin
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun ve selamun alel-mürseliyn velhamdülillahi Rabbil alemiyn el Fatiha measalavat"
6. B Beybipattis
7. namaste21
8. i p e k
9. zey_nep
10. Mucizemm222
11. BereliPenguen
12. Innaaa
13. Ronron77
14. aysenurt3991
15. S Sabr-Sukur-Dua
16. furyan

Okuma süresi 1 gündür. Etiket yaparak bildirim yaparsanız çok sevinirim. Rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin, herkesin gönül muradını ömrüme nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…