🍀 Gönül Muradımız İçin Dua Kardeşliği 🍀

Günün duası;
EL HÂLIK : Halik [ Bütün varlığı, halleri ve hadiseleri, tayin ve tesbit eden hepsini yoktan var eden. ]

Günün duası için bir kişiye toplam 5000 Ya Halik çekiyoruz. Günlük iki kişiye okuyoruz.Herkes dua sahibi için 292 tane, dua sahibi kendine 328 tane olacak şekilde okuyoruz, isteyen niyetini paylaşabilir

1. R rana20
2. SoLeiL12
3. burcusami
4. Umut_2019
5. Hayallerimmm3
6. B Beybipattis
7. namaste21
8. i p e k
9. zey_nep
10. Mucizemm222 Sıla'nın Duası;
Bismillahirrahmanirrahim Allah ım verdiğin evlat için şükürler olsun sağ sağlim kucağımıza almayı nasip eyle hayırlısıyla evladımız için istediğimiz herşeyi yapabilmeyi nasip eyle Allah'ım evime huzur bereket aileme sağlık nasip eyle eşime hayırlı kazançlar Salih düşünceler nasip et Allah ım aynı secdeye huzunda beraber baş koydugumuz günleri göster Allah'ım tüm dua kardeşlerimin gönlündeki duaları kabul et Rabbim Amin "
11. BereliPenguen İlayda'nın Duası;
"Euzübillahimineşşeytanirracim
Bismillahirrahmanirrahim
El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.
Ey her şeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim, İlayda kuluna oğluna, eşine ve ailesine sağlıkli sıhhatli uzun ömürler ver, kazadan beladan koru, bizi İslam yolundan ayırma, dinimizi hakkıyla yaşamayı nasip eyle ve razı olduğun kullardan eyle. Oğlunun hayırlı bir evlat olmasını nasip eyle. Icinde huzurumuzun, aile birliğimizin daim olacağı bir ev sahibi olmayı nasip eyle. Duasina amin diyen kullarının da gönül muratlarini yaşamasini nasip et."
12. Innaaa
13. Ronron77
14. H Hapiness
15. aysenurt3991
16. S Sabr-Sukur-Dua
17. furyan
"
Okuma süresi 1 gündür. Etiket yaparak bildirim yaparsanız çok sevinirim. Rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin, herkesin gönül muradını ömrüme nasip etsin inşallah

takip ettim şimdi.Çok teşekkür ederim benim içinde okunursa çok sevinirim
Canım listeye ekliyorum seni o zaman. Şuan ki duamız bittiği zaman etiket yaparım takipte kal lütfen.
Hergün yapılan duaya göre 1 yada 2 kişi için niyetini yazarak dua okuyoruz. Listemiz bitince yeni bir duaya geçiyoruz bu şekilde devam ediyor. Sende düzenli okuma yaparak edersen sevinirim

Tabi bende okurum paylaşırım size okuduğum sayıları

R rana20 canım iki arkadaşıma da okudum.Rabbim kabul etsin

Okudum Rabbim dualarını kabul etsin ins..

R rana20 İlayda ve Sıla'nin duasını okudum. Allah kabul eylesin

292 / 292 okudum. Allah kabul etsin.

292 şer tane okudum iki arkadaş için de allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…