🍀 Gönül Muradımız İçin Dua Kardeşliği 🍀

Günün duası;
EL HÂLIK : Halik [ Bütün varlığı, halleri ve hadiseleri, tayin ve tesbit eden hepsini yoktan var eden. ]

Günün duası için bir kişiye toplam 5000 Ya Halik çekiyoruz. Herkes dua sahibi için 350 tane, dua sahibi kendine 360 tane olacak şekilde okuyoruz, isteyen niyetini paylaşabilir

1. R rana20
2. SoLeiL12
3. burcusami Burcu'nun duası;
"Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle.. Rizana uygun yasamayi nasip eyle.canim kizimla cennette buluşmayı nasip eyle. Elifimizin bize şefaatçi olmasını nasip eyle.. Tum cennet annelerine, tum isteyenlere saglikla kucagina alabilecegi sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eyle.. Ya Şafi isminle tum hastalarına sifa, dertlilere deva borclulara edalar nasip eyle rabbim.. Evimize huzur bereket nasip eyle.. Bu mübarek günlerin hürmetine sen bize sevdiklerimizle sağlıklı huzurlu hayatlar nasip eyle..bu dünyada sen bize saglik huzur, sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eyle Rabbim.."
4. cevizli tarcinli kek
5. Umut_2019
6. Hayallerimmm3
7. B Beybipattis
8. namaste21
9. i p e k
10. zey_nep
11. Mucizemm222
12. BereliPenguen
13. Innaaa
14. Ronron77

Okuma süresi 1 gündür. Etiket yaparak bildirim yaparsanız çok sevinirim. Rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin, herkesin gönül muradını ömrüme nasip etsin inşallah

350adet okudum Allah kabul etsin

Ya FETTAH esmasını 239.121 defa okumuştuk ve somut bir şekilde dualarımız kabul olmuştu

Grup olarak okumuştuk herkes için ayrı ayrı 239.121 ama hemen hemen herkesin duası kabul olmuştu o hatimde bazılarının 2 duası bazılarının hayati değişti o kadar deyim
R rana20 canım bu paylaşımı görmüştüm başka bir sayfa da okumak çok istemiştim.Diğer arkadaşlarda kabul ederse Ya Hâlik okumasından sonra bu okumayı bu sayıda yapabilirmiyiz..Grup olarak okunmasının çok etkili olduğunu daha başka yerlerde de duymuştum

Dua sahibi 300 okusun .
Ben 410 okudum.

R rana20 duamızı buraya mi yazıyoruz özel msj mi atıyoruz?
Sırasıyla mi dua ediliyor?

R rana20 duamızı buraya mi yazıyoruz özel msj mi atıyoruz?
Sırasıyla mi dua ediliyor?
Canım sıra ile okuyoruz sırası gelen arkadaşa ben özelden duasını soruyorum isterse paylaşıyoruz. Sayımız çoğalıyor eğer daha fazla sayıya ulaşırsak günde 1 kişi değil de 2 3 kişiye okuyup daha fazla dua etmiş oluruz

Canım aklımda bu esma var benim de

Okudum canım.Rabbim kabul etsin

rana okudum canım. burcusami Allah kabul etsin canım. Cennet makamında olan bebeklerimize öbür dünyada kavuşmayı nasip etsin , bizlere şefaatçi olsunlar inşallah. Allah sağlıklı hayırlı ömürlü evlatlar nasip etsin

burcusami için okudum. Rabbim kabul etsin inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…