🍀 Gönül Muradımız İçin Dua Kardeşliği 🍀

R rana20
Cok güzel bir grup olduk.
Liste bitince başka bir esmaya ve başka bir duaya mi başlayacağız nasıl devam edecek?

Eğer baştan başlarsak ben yine varım.
Evet canım inşallah hep böyle devam ederiz
Bu duamız bitince yeni esmalara başlarız tefriciye okuruz Yusuf süresi, Meryem süresi okuruz Yasin Hatmi yaparız yeter ki bir olalım Rabbim kabul etsin inşallah

Günün duası;
EL HÂLIK : Halik [ Bütün varlığı, halleri ve hadiseleri, tayin ve tesbit eden hepsini yoktan var eden. ]

Günün duası için bir kişiye toplam 5000 Ya Halik çekiyoruz. Günlük iki kişiye okuyoruz.Herkes dua sahibi için 292 tane, dua sahibi kendine 328 tane olacak şekilde okuyoruz, isteyen niyetini paylaşabilir

1. R rana20
2. SoLeiL12
3. burcusami
4. Umut_2019
5. Hayallerimmm3
6. B Beybipattis
7. namaste21
8. i p e k
9. zey_nep
10. Mucizemm222
11. BereliPenguen
12. Innaaa Duası;
" Şu an bi sıkıntının içindeyim Allah içime ferahlık versin. Çocuklarıma sağlık sıhhat hayırlı bi gelecek ve iyi insanlarla karşılaştırsın. Mutlu olalım huzurlu güzel bir evimiz olsun. Rabbim Hayalimdeki leri hayırlısı ile nasip etsin çok istiyorm. Omzumda yük var beni hafifletsin.
Bundan sonraki hayatım daha güzel olsun istiyorum."
13. Ronron77 Duası;
"Euzübillahimineşşeytanirracim
Bismillahirrahmanirrahim
El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve Salihi ecmain.... kızıma sağlık sıhhat eyle gürünenn görünmeyen bütün kaza bela hastalıklarda koru, salıha bi evlat eylesin. Rabbim hayırlı sağlıklı salıh bir erkek evlat nasıp etsın inşallah ❣ ❣bütün dua kardeşlerimin de dualarını kabul etsin inşallah ❣"
14. H Hapiness
15. aysenurt3991
16. S Sabr-Sukur-Dua
17. furyan

Okuma süresi 1 gündür. Etiket yaparak bildirim yaparsanız çok sevinirim. Rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin, herkesin gönül muradını ömrüme nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…