🍀 Gönül Muradımız İçin Dua Kardeşliği 🍀

Niyetini soylerse dua da etmis oluruz, mubarek gun hurmetine Rabbim darda kalanlara yardim etsin insallah

Rabbım arkadaşmın duasını kabul etsin inşallah yaırn Salatı tefriciye bence arkadaşa özel den yazalım isteyen istediği kadar okusun

Rabbım arkadaşmın duasını kabul etsin inşallah yaırn Salatı tefriciye bence arkadaşa özel den yazalım isteyen istediği kadar okusun
Böyle de olabilir canım arkadaş bi gelsin ona göre hareket ederiz

Son düzenleme:
Okuruz canım Rabbim selamete çıkarsın tez vakitte

Öncelikle Rabb'im hepinizden razı olsun çok kotu günler gecırdım aslında halada öyle ama Allah büyük inşallah geçer .Rbbım kımseyı sıkıntıda koymasın cok zor bazen isyan ettim bazen buna sukur dedim bu bi senem Boyle gecti bir yıldır oglumu goremıyorum . Gercekten cok zor kotu bi hastaltıktan ac kalmaktan en kotu durumdn daha kotu o kadar hersey duzelsın istiyorum kı inşalalh oylede olur.O beyaz gelıngımı gıydıgımde başıma bunların gelwcwgını bılmezdım.Nerden bılebılırsin kı dua ediyorum Allah'a hersey duzelsın dıye belki oglumu hoc goremıyecegim korkuyorum bu kadar çaba sarf ederken elimden brsey gelmiyor sadece dua ediyorum hersey duzelsın ve ben ogluma kvusyım diye .Bazen acaba ceksemiydim diyorum ama eşimde eş gıbi davranıyordu ki kafam o kadar karışık ki çok yorgun ve mutsuzm inşallah teyzleri birgün oglumu tekrar kucagıma alırım oglumu ile yapamdıgım o kadar şey varkı sizde bana du edn lütfen belki siz vesile olacksınız Dun gece 170 Ayetel Kürsi okudum elimden sdecw bu geliyor sizde duama amin diyin gercekten cok ihtiyacım var.Allah hepnizden razı olsun Gönlümüzden gecen duaları kabul eylesn .

Canım duanı paylaş sen okuyabilen arkadaşlarla okuruz inşallah

Allah'ım selamete çıkarsın ins canım benim çok üzüldüm evladına sağlıkla kavuşursun insben başladım duana,hatta şuan zikirmatik elimde senin için ellerimi açtım yaradana,içim acıdı yazdıklarınayer gök dua kardeşim Allah'ım yardimcin olsun ins tez vakit oğluna kavusman dileğiyle

R rana20 cnm kusura bakma şimdi gördüm Bıgün biraz rahsız olunca böyle gözümden kaçmış

zey_nep canım bu arkadaşların sırası bugün
Buna ek olarak bi arkadaşımızın ricası üzerine salatı tefriciye okuyalım dedik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…