Gonal-f kullandiniz mi

Duyguuuu

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2021
52
9
29
Kizlar tüp bebek tedavisine başladım gonal-f başladim bugün 4 uncu gün kullaniyorum 200 e ayarlamami söyledi doktorum ama 3 gün kullandim igneyi bugün 2 inci kutuyu actim sizce 200 de kullanan var mi ben acaba hata mi yaptim ignede çabuk bitti kafam çok karişti

Gonal f 450 kullandım. 200 e ayarladım. 1 kutu 200 200 yani 2 kullanım. 50mg artacak. Sonra 2.kutuya geçiyorsun. Yine 200 200. Benim artan 50 mg içinde kalanları hemşirem şırıngada topladı tekrar vurdum. Boşa gitmemiş oldu. Sen de dolapta sakla, içinde kalan sıvıları hemşire birleştirir. İğneyi vururken kalemin altıns doğru ayarı var zaten 200 ü görmen gerekiyor. İğneyi sıkınca o ayar sıfırlanır

Acaba ben yanliş mi yaptim iki kutu almistik iki günde bitmesi mi lazimdi

900 lük olsa 4 gün sürerdi, 450 lik olsa 2 gün. Seninle ilgilenen hemşireni arayıp konuşabilirsin. Yanlış vurmuşsan dr ile görüşüp yönlendirir

900 lük olsa 4 gün sürerdi, 450 lik olsa 2 gün. Seninle ilgilenen hemşireni arayıp konuşabilirsin. Yanlış vurmuşsan dr ile görüşüp yönlendirir
450 lik yaptim dün sadece 50 mllik yapmisim bugün diğer kutuyu actim ariyorum ama cvp vermiyorlar yarın kontrolum var gidicem yarın soylerim beni bilgilendirmediler bilmiyordum çünkü o yuzden boyle yaptim biraz canım sıkıldı ama

Peki siz kullandiniz mi bende aşırı baş eğrısi baş donmesi yapiyor midem bulaniyor kafam uyuşuk gibi

Yarın kontrolde yumurtalara bakarak dr sorun olup olmayacağını söyler.

Peki siz kullandiniz mi bende aşırı baş eğrısi baş donmesi yapiyor midem bulaniyor kafam uyuşuk gibi
Kullandım. Şükür gebe kaldım. Hayırla sağlıkla kucağıma da almak için bekliyorum. Hiç öyle şeyler olmadı. Stres yapmış olabilirsin. Yani psikolojik olabilir. Bu şekilde yan etkisi olacağını da söylememişlerdi.

Ayy cok güzel rabbim evladini sana bağislasin insallah bende tadarim ben cok rahatsiz oluyorum ya beynim uyuşuyor yorgun düsüyorum

Gonol f 300 kullanan varmı günlük 50 doz vuruluyorum yarın bugün 13gun oldu yarın kontrolüm var inşallah güzel gelişmeler olur

Gonol f 300 kullanan varmı günlük 50 doz vuruluyorum yarın bugün 13gun oldu yarın kontrolüm var inşallah güzel gelişmeler olur
Ben kullandim.ama 220 doz aliyordum benim yumurtalar toplandı ama olmadı yumurtalarim kalitesizdi çok yıprandim ben insallah rabbim sana güzel seyler nasip eder

Ben Gonal f kullandım doktor herkese gerekli olanı tafsiye ediyor men 450 üni ve her gün 75 üni kullandım

Ben kullandim.ama 220 doz aliyordum benim yumurtalar toplandı ama olmadı yumurtalarim kalitesizdi çok yıprandim ben insallah rabbim sana güzel seyler nasip eder
Tşk ederim Allah razı olsun doktor gelismeler güzel dedi 2gun daha vurulucam Çarşamba günü kontrole tekrar gidecem

kızlar doktor bana da gonalf 450 verdi. 5 gün kullanacağım ama her gün 70 ml. kalan 100 ml yide kontrole gittiğimde vurmam ya da vurmamam konusunda bilgi vereceğini söyledi. bundan önce de fostimon kullanmıştım. ama ilk ay sonuç negatif. bu arada biz tüp bebek işini bir kaç ay sonraya bıraktığımız için sadece yumurtanın gelişmesi ve çatlaması için ilaç kullanıyorum. doğal yoldan belki olurum diye bir kaç ay sonra şayet olumlu bir gelişme olmaz ise tüp bebek için başvuru yapacağız. ben daha ilk aydan umutsuzluğa kapıldım ama kullananları ve hamile kalanları okudukça umudum yeşeriyor. ekstra gonalfın yanında biestoron, plenty fert ve d3 damla kullanıyorum. inşallah ikinci denememizde hamiş olurum. çok istiyorum ama yine de her zaman Allahın takdir ettiği oluyor. hayırlısını takdir etsin.

Merhaba cnm benimde 2 ci denemem aşılama ilki tutmadı adet oldum pazartesi tekrar başladım gonolf ilkinde umutluydum ama olmadı maalesef Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…