Gonal-f kullandiniz mi

İgneni yaptın mı cnm
evet yaptım. bu günde progestan, coraspin ve diğer iki iğneye başladım. ama nedense hiç yumurtlama ağrısı olmadı bu sefer. sağ tarafta oluyordu her ay. bu ay soldaki yumurta gelişti. çatlamadı mı acaba. ? ona takıldım şimdi de

Olumsuz dusunme belki çatlamış tır bende doktora gittim geldim çatlatma iğnesi ni aksam saat 10 da ben yapacam cuma günü asilama yapilacak hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Olumsuz dusunme belki çatlamış tır bende doktora gittim geldim çatlatma iğnesi ni aksam saat 10 da ben yapacam cuma günü asilama yapilacak hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
aşılamayı da mı denesem bilemedim. aman neyse böyle olmazsa direk tüp bebeğe başlarım ben. yaza kadar hamile kalmak istiyorum çünkü. işten güçten de sıkıldım. azcık evde olmak istiyorum. :)

aşılamayı da mı denesem bilemedim. aman neyse böyle olmazsa direk tüp bebeğe başlarım ben. yaza kadar hamile kalmak istiyorum çünkü. işten güçten de sıkıldım. azcık evde olmak istiyorum. :)
Slm cnm.nasil gidiyor sende durumlar nasıl belirtiler varmi sende

Merhaba.

Gonal - f kullanıyorum. 2 paket vardı 3 doz yaptım 1 kutuda 2 kutuda aynı şekilde. 150mg.
Bugün ki kontrolde 1 kutu daha verdi 3 dozluk. 1 tane yumurta büyümesi var. Pzt günü yumurta çatlamamış olursa çarşamba günü toplama yapılacak transfer ise önümüzdeki ay olacak. İğne kullanımı benim için kolay oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…