Gonal f 450 ve Ovitrelle Uygun Fiyata(Raporlu fiyatına)!!!

Merhaba, tüp bebek tedavisi için aldığımız ve elimizde kalan ilaçlar vardır. İhtiyacı olan arkadaşlara uygun fiyatlardan vereceğim. Özelden veya ''melekkocak1981@hotmail.com'' mail adresinden mesaj atabilirsiniz. İstanbul'da oturmaktayım...

Merhaba, tüp bebek tedavisi için aldığımız ve elimizde kalan ilaçlar vardır. İhtiyacı olan arkadaşlara uygun fiyatlardan vereceğim. Özelden veya ''melekkocak1981@hotmail.com'' mail adresinden mesaj atabilirsiniz. İstanbul'da oturmaktayım...

Eimde 4 kutu Gonal F -450 IU/0,75ml son kullanma tarihi 02.2014 -1 kutu başına- 120 tl
Menogon 1 kutu + 1 ampul 75 IU* 40 tl
CERTOTİDE 0,25 MG 2 kutu - bir kutu başına 50 tl son kullanma tarihi 02.2014
femara 20 tabet - 40 tl son kullanma tarihi 02.20177 çok acıl!madina1185@yandex.ru veya 0537 390 88 39 benimle ulaşabilirsiniz!

denedim gülüm neler denedim ama nasip işte inşallah sen çok uğraşmadan bebişini alırsın kucağına çok zor anlatılmaz bir durum inan bana konyanın neresindensin üniversitede memur arkadaşım var benim hatta o da tüp bebekle ikiz kız sahibi oldu var mı tanıdığın üniversitede

canım meraba banada asılama yapılcal bu ılacları devlet karsılıyormu acaba

rapor çıkartırsan karşılıyor canım benim elimde bazı ilaçlardan var raporlu aldım bir kısmını ama kullanmak nasip olmadı sana uygun fiyata verebilirim hangi ilaçları kullanacağın belli mi

Merhaba arkadaslar benim elimde de biten tedavimden kalan acilmamis 2 kutu gonalf 450 2kutu cetrodite 1 kutu da menagon var. En azindan birine yarasin raporlu olarakk aldigim fiyattan verebilirim. Buradan mesaj gonderebilisiniz.

Merhaba arkadaslar benim elimde de biten tedavimden kalan acilmamis 2 kutu gonalf 450 2kutu cetrodite 1 kutu da menagon var. En azindan birine yarasin raporlu olarakk aldigim fiyattan verebilirim. Buradan mesaj gonderebilisiniz.

Elinde duruyorsa gonolf lari almak isterim haber bekliyorum canim

Kızlar ikinci tup bebek denememi yapcam bana 5 kutu gonolf 450 lazim elinde olanlar bana msj atabilirmi haber bekliyorum

Kizlar meltem arkadaşımızın elinde 4 kutu gonolf 450 var ben 5 kutu gonolf aldim 4 kutu kaldi meltem arkadadimiz fazla foruma giremedigi icin ilgilenenler bana mesaj atsin ben meltemle konuşayım telini veririm

Merhaba arkadaşlar elimde aşılama için aldığım 2 kutu gonolf 450 ve 1 adet ovitrelle var.Son kullanma tarihleri eylül 2015. Aşılama yapmadan önce hamile kaldığım için kullanamadım. Bunlara toplamda 267 lira verdim. Aldığım fiyata almak isteyen olursa zehrapayasli@mynet.com adresine yazabilir.

Merhaba kızlar bende bugün tüpbebek için doktorumla görüşmem oldu bir takım ilaçlar verdi gonal f 450 cetrotıde 0,25 bu ilaçları satmak veya bağışlamak isteyen olursa benimle iletişime geçerse sevinirim istanbul da yaşamaktayım allah hepimiz yardımcısı olsun

X