Gonal f 450 ve Ovitrelle Uygun Fiyata(Raporlu fiyatına)!!!

dün gonal f e başladım canım salı günü kontrolüm var 450 doz yapıyorum dr arttırabiliriz 525 yaparız dedi bakalım inşallah cevap verir vücudum dualarını eksik etme benden canım

evet gülüm ve de büyük ihtimal 525 e çıkacak ondan ilaç arıyorum işte en az 3 kutu daha lazım eczaneden alınca kutusu 340 tl:KK43:((tamam canım nasıl kabul edecem onu bilmiyorum tarif edermisin

Pozitif sonuç aldığımız için elimizde olan ilaçlarımızı,aldığımız fiyat üzerinden kar amacı gütmeden vermek istiyoruz.

2 kutu gonal f (sgk raporlu 1 kutu fiyatı 106,34 tl)
1 kutu ovitrelle (sgk raporlu fiyatı 40,07 tl)

Daha alalı 1 hafta oldu.Fakat bugün gebelik sonucumuz pozitif olduğundan dolayı vermek istiyoruz. Alanada gerekmez inşallah benimki gibi uğurlu gelir.
Son kullanma tarihleri 2014'tür.Buzdolabında saklanmaktadır.

Ankara'da yaşamaktayım.İstediğiniz yere kargoyla yollayabilirim.
İlgilenenler mesaj atabilirler.

hala elinizdeyse ilaçlar ben alabilirim.

Elimde Olan İlaçlar Son kullanım tarihi 10.2014

1) Gonal f 450 2 kutu
2) Menogon 75 ıu 2 kutu
3) Cetrotide 2 kutu

AYRICA Son Kullanım tarihi 12.2013 puregon 300 ıu 5 adet kartuş ayrıca puregon pen ve 12 adet iğne MEVCUT

Almayı düşünenler msj atsın.

Arkadaşlar elimde bazı ilaçlar var bu sene bi daha denemeyeceğim için uygun fiyata vermek istiyorum. gonalf 450, lucrin ve cetrodide var 1 er kutu ilgilenen varsa bana mesaj yazabilir.

Arkadaşlar elimde bazı ilaçlar var bu sene bi daha denemeyeceğim için uygun fiyata vermek istiyorum. gonalf 450, lucrin ve cetrodide var 1 er kutu ilgilenen varsa bana mesaj yazabilir.

Arkadaşlar
Bugün ben yeni birşey öğrendim sizinlede paylaşmak istiyorum. Doktorum ilaçları Sgk bir kısmını karşılaması için rapor yazdı.(3 tup bebek denemem) eczane devletin 2100 ünite gibi karşılayacağını söyledi buda 2 tup bebek denemesi demek 3 deneme ilaçları Gonal f i karşılamayacağını söyledi hakkım bittiği için deliye döndüm. sonrasında tekrar doktorla konuşmak için gittim. eczacı kız aradı ilaçları rapora doktorun 10.000 ünite alması uygundur gibi belirtmesi ile gonal f 900 bana 220 tl ödettiler. 31 ekim itibarile devlet böyle birşey çıkarmış.

Herkesin bilgisi olsun istedim

canım bu benim başıma geldi rapor çıkart rapora gonal f hammaddesi eklettir. doktor bilmiyorsa eczacılar bilir.ama raporda mutlaka hammedesi yazılması gerekli ben 800 verdim sonra beni komşumuz olan eczacı uyardı. ilacı aldığım eczacı birşey söylemedi. pahalı olduğu için insanlar para almak için elinden geleni yapıyorlar

merhaba arkadaşlar benim de elimde tüp bebek tedavi ilaç paketi var rapora yazılan ilaçların tümü var birkaç tane de ilave var özelime mesaj atabilirsiniz

merhaba özelden mesaj atamıyorum nerede oturuyorsun ılaçlar elınde ıse son kullanma tarıhlerı ve fıyatlarını yazarsan alma ısterım acıl.

benimde elimde gonalf lucrin ve cetrodite var. aldığım raporlu fiyatına vermek istiyorum

ben özelden yazmıyorum sen bana yazabılırsın nerede oturuyorsun ılacın gonalf son kullanım nedır?nekadar ıstıyorsun bana acıl lazım yarın tedavıye baslıyorum.

X