Gonal f 450 ve Ovitrelle Uygun Fiyata(Raporlu fiyatına)!!!

esceylan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2010
6
1
Pozitif sonuç aldığımız için elimizde olan ilaçlarımızı,aldığımız fiyat üzerinden kar amacı gütmeden vermek istiyoruz.

2 kutu gonal f (sgk raporlu 1 kutu fiyatı 106,34 tl)
1 kutu ovitrelle (sgk raporlu fiyatı 40,07 tl)

Daha alalı 1 hafta oldu.Fakat bugün gebelik sonucumuz pozitif olduğundan dolayı vermek istiyoruz. Alanada gerekmez inşallah benimki gibi uğurlu gelir.
Son kullanma tarihleri 2014'tür.Buzdolabında saklanmaktadır.

Ankara'da yaşamaktayım.İstediğiniz yere kargoyla yollayabilirim.
İlgilenenler mesaj atabilirler.

Pozitif sonuç aldığımız için elimizde olan ilaçlarımızı,aldığımız fiyat üzerinden kar amacı gütmeden vermek istiyoruz.

Daha alalı 1 hafta oldu.Fakat bugün gebelik sonucumuz pozitif olduğundan dolayı vermek istiyoruz. Alanada gerekmez inşallah benimki gibi uğurlu gelir.
Son kullanma tarihleri 2014'tür.Buzdolabında saklanmaktadır.

Ankara'da yaşamaktayım.İstediğiniz yere kargoyla yollayabilirim.
İlgilenenler mesaj atabilirler.

Canım gonal f nin kargoyla gönderilmesi uygun değil çünkü soğuk hi ortam da durması gerekiyor

pozitif sonuç aldığımız için elimizde olan ilaçlarımızı,aldığımız fiyat üzerinden kar amacı gütmeden vermek istiyoruz.

daha alalı 1 hafta oldu.fakat bugün gebelik sonucumuz pozitif olduğundan dolayı vermek istiyoruz. Alanada gerekmez inşallah benimki gibi uğurlu gelir.
Son kullanma tarihleri 2014'tür.buzdolabında saklanmaktadır.

Ankara'da yaşamaktayım.istediğiniz yere kargoyla yollayabilirim.
Ilgilenenler mesaj atabilirler.

merhaba ben raporla 7 kutu aldım dr yetmeyebiir dedi kesinleştiğinde irtibata geçip almak isterim gonal f 450 likleri teşekkürler

burdan sohbet ediyoruz sanırım çok fazla bilmiyorum ben ama ben tüp bebek tedavisi oluyorum 7 kutu gonal f var fakat yetmeyecek uygun fiyata arıyorum sayfaya yazdım ama dönen olmadı sizin tanıdıklarınız var mı acaba elinde ilaç olan es ceylan nickli bayana yazdım ama dönmedi:KK43:

raporlu aldıklarım yetmeyecek malesef tek yumurtam anca oluyor o da çok yüksek doz gerekiyor 9 10 kutu gerekecek sanırım
senin hikayen nasıl ben 3 kez raporsuz denedim tek yumurtam oluştu fakat döllenmediği için hiç transferim olmadı malesef:KK43:şimdi de raporla deneyecem bakalım

Meltemcim ben hic tup yaptirmadim 4ay klomen 3ay igne kullandim gecen ay asilama oldum ama olmadi benim 5,6yumurtam olusuo her ay ama olmuo...pko luydum...senin sorun neydi

canım benim yumurta sayım ve kalitem kötü 1 yumurta ancak oluyor o da döllenmiyor yaşım da 39 raporu da sınırda aldımbakalım 2 hakka düşürmüşler 3 ten maddi manevi berbat durumdayım sen nerdensin canım ben sakaryadan

amin canım inşallah 9 yıllık evliyim canım 7 senedir nasip olmadı işte rabbim herkese hayırlısını versin imtihan dünyası sen kaç yıllık evlisin canım

denedim gülüm neler denedim ama nasip işte inşallah sen çok uğraşmadan bebişini alırsın kucağına çok zor anlatılmaz bir durum inan bana konyanın neresindensin üniversitede memur arkadaşım var benim hatta o da tüp bebekle ikiz kız sahibi oldu var mı tanıdığın üniversitede

X