gonal f 450 kullanımı

dr um banada 450 lik 3 kutu yazdı aşılama için...
henüz başlamadık adeti bekliyoruz umarım tutar...

Merhaba kızlar. Bana da doktorum adetinin 3. günü gonal f e başlayacaksın dedi ama ben ancak 4. gününe randevu alabildim doktorumdan. Acaba bu başlama günü çok önemli mi. Lütfen bi cevap verin.

Merhaba kızlar. Bana da doktorum adetinin 3. günü gonal f e başlayacaksın dedi ama ben ancak 4. gününe randevu alabildim doktorumdan. Acaba bu başlama günü çok önemli mi. Lütfen bi cevap verin.

bence çok önemli değildir çünkü ben iğneleri regl günümde yapmadım..adetimin 3.-8. günü klomen içmiştim,10. gün dr a gitti işe yaramadı o zaman verdi iğneyi yani ben 10. - 17. gün arasında 1 hafta oldum iğneyi ve 5 yumurta gelişti..çatlatma iğnemi de oldum..beklemedeyim şimdi..bakalım kısmet..

BURCıN çoook sağol canım yaa. Allah razı olsun senden cevaplamışsın hemen sorumu. ınşallah bebişin bu ay gelir.

BURCıN çoook sağol canım yaa. Allah razı olsun senden cevaplamışsın hemen sorumu. ınşallah bebişin bu ay gelir.

Ne demek canım benim.Allah senden de razı olsun..Duaların için çok teşekkür ederim..Allah tez zamanda çabalarımızı,dualarımızı,tedavilerimizi kabul etsin de kucaklarımız dolsun inşallah..

bende 3. gün başlamıştımm...ama 3. gün sabah eczanelerde aradık iğneyi bulamadık..dr ye gittik bulamıyoruz diye...4. gün başlarız aramaya devam edin dedii...ama akşama doğru bulmuştuk..

Burçin ve Pelin çok teşekkür ederim canlarım. Bugün gidiyorum inşallah doktora. Bakalım ne diycek. Bu defa da verecek mi acaba gonal f. Çünkü ben geçen verdiğinde almamştım. Klomene devam etmiştim. Bu ay da olmadı ve büyük ihtimalle yine gonal f diyecek. Yaa çatlatma iğnesiyle falan 360 lirayı buluyordu fiyatı SSK karşıladığı halde. Ama bu defa da verirse artık almayı düşünüyorum. Hayırlı olsun inşallah hepimiz için.
Kızlar sizin son durumlarınız nedir, hala beklemede misiniz.

merhaba canım ben de önemsemedim 4.gün gittim o akşam başladım gonal f e.tabii bir günde bile 2 milim artış gösterdiğine göre yumurta demekki 3.gün başlasaydık erken gelişecekti.benim bugün 13.günüm yarın tekrar bakılıcak bakalım büyük ihtimalle çatlatma iğnesini olucam.Rabbim yardımcımız olsun bize de bebiş nasip eder inşallah:ecrin_bebek:

benim bugün adet günüm ama polikistik over olduğu için zaten çok düzensizim o yüzden çok da önemsemiyorum..perşembeyi bekliyorum doktorum öyle dedi..perşembe günü test yapıcam ve herşey belli olacak..umarım hamileyimdir.. :Saruboceq:

Selmacığım inşallah büyümüştür yumoşların. 450 lik mi kullandın sen gonal f i?
Burcin canıım Allah gönlündeki muradı verir inşallaahh. Hayırlısı olsun...
Ben dördüncü günü gittim doktora. Tahmin ettiğim gibi gonal f verdi. Ama hem 450 lik hem de 900 lük yazdı. Önce 450 likten başlayacaksın dedi. Çarşamba da kontrole cağırdı.
Bakalım ne diyecek sonucu yazarım arkadaşlar. Sizler de sonuçclarınızı bildirirseniz, çok sevinirim. Çünkü çok endişeliyim bu ay olacak mı olmayacak mı diye. Çünkü gonal f biraz pahalıya mal oluyor. ınşallah ikinci denemeye gerek kalmaz hiçbirimizde...

canım ben gonal f 450 kullandım 75 lik dozlarla 10 günde gelişti.bugün aşılamam yapıldı.önceki denemede kanamam olmuştu zaten kanama olunca spermler ölürmüş ben bilmiyordum umutla beklemiştm o zaman.Bugün çok rahat geçti kanama yok karın şişliği var biraz olucak inşallah bu ay ümitliyim.inşallah hepimize nasip eder Rabbim.bir hafta nasıl geçer bilmiyoruuum sabır sabır.:ecrin_bebek:

:Saruboceq:merhaba bende bu ay gonal-f kullandım benimde 1 hafta da gelişti yumurtalarım hemen aşılama oldum geçen çarşamba yapıldı progesteron verdim bekliyorum inşallah bu sefer olucak allah hepimize hayırlı bebişler nasib etsin

İnşallah hayırlısı olur flybebisçiğim.opuyorumnanaktan Allah hepimizin gönlüne göre versin. Gonal f i ben de 75 mm lik dozlarda kullanıyorum. 5 gün kullan gel dedi doktorum. Bakalım yarın gidecek kontrole. İnşallah büyümüştür yumoşlarım. Gerci klomenle sadece 1 yumurtam gelişiyordu ama gonal f le nasıl olacak bakalım. Aşılamanın sonucu buraya yazmayı unutma emi canım. Merakta bırakma bizia.s.

Selmacığım aşılaman hayırlı olsun şekerim. Allah muradını versin inşallah. :Saruboceq: sen de ihmal etme şekerim sonucu yazıver bize.
75 lik doz 10 gün nasıl yetti ki canım.:uhm: Bana da 75 lik 5 gün kullan gel dedi. Bugün 5. yi vuracam ve büyük ihtimalle bitecek. Bir tane de 900 lük yazmıştı ama sonuca göre ona başlatacak sanırım. Yaa bu gonal f acayiip bi şekilde gaz yapıyor arkadaşlar. Yani bana yaptı:sinifsinif: Bi de benim bağırsaklarım pek çalışmaz aslında ama, tesadüf müdür bilemeyeceğim bağırsaklarım da çalışmaya başladı bugünlerde.fisfisfis

inşallah canım herşey istediğimiz gibi gelişir ve hepimiz hayırlı,sağlıklı,ömürlü birer bebiş sahibi oluruz.yarın güzel haberlerini bekliyorum.bende pt beta hcg vericem.fazla ümitlenmek istemiyorum ama içim kıpır kıpırkaydirigubbakcemile2

canım bana verdiği iğnede 2 ayrı şişe vardı.önce birini suyu ile karıştırıp 75 lik vurmaya başlamıştık.onu zaten dozlara bölünce yetiyo.bir şişe sanırım 4 defa yapmıştı hatta diğeri arttı.Senin şimdi yumurtanı ölçüp söyler iğneye devam edersin sanırım.Yumurta büyüyene kadar yaparsın.aaaaaaah ah bilmiyoruuum pazartesi kan testi yapılıcak ama ümitli değilim hayırlısı canım.sürekli kendimi dinliyorum yaa.inşallah güzel haber vermek nasip olur:ecrin_bebek::teselli:

arkadaşlar bende geldim aranıza yeniyim yani bende goonal f e başlıycam bugün ALLAH hakkımızda hayırlısını versin umarım hepimizin duaları kabul olur

burcinn cim bende bu iğneye bugün başlıycam onun için bende çoooooook heycanlıyım inş bu sefer hayırlı haberler alırız benim 2.tüp bebek denemem RABBİM yanımızda olsun inş hayırlı muratlarımızı versinÇok üzgünüm çoook

slm dmtkysr bende aranıza yeni katıldım bende bu ilaca başladım sen başlayalı 13 gün olmuş beta hcg baktırdın mı?yoksa 2 gün sonra mı başlıcaksın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…