gonal f 450 kullanımı

minikserçe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2007
67
0
40
selam arkadaşlar,bu ay aşılama yapılcak yumurtalıkları geliştirici gonal f 450 iğnesini vercek dr.kullanan varmı,nasıl oluyor birde duyduğuma göre deri altından karından vuruluyormuş doğrumu acaba bilgilendiriseniz sevinirim...

iğnenın ısmını googleye yaz en iyi bılgıyı ordan alırsın benımde bır bılgım yok canım...rabbım en kısa zamanda sana bana ısteyen herkese hayırlı hayırlı evlatlar nasıp etsın

evet canım göbekten vuruluyosun dr... sana ne kadar doz vurulucanı sölemiştir sanırım öle kafana göre vurulmuyo ben ilk 50 sonrada 75 ml vurmuştum

merhaba minik serçe.bende ilk kez bu ay kullandım ve dün bitti bugün çatlatma iğnesi pldum.hiç korkma:=evet göbekten oluyosun ama hiç acımıyo hemde hiç.ilk yaparken insan korkuyor ama göbeğini iki parmağının arasında sık ve iğneyi batır ilacı ver sora 10 a kadar say ve çek sen bile kendine inanamıyacaksın:))

arkadaşlar bu iğneyi göbekten derken göbek deliğinden vurulmuyo dimi???
ben bu ay klomen kullanacam eğer cevap alamazsak gonal f iğnelere başlıycaz...

adettin kaçıncı günü başlıyor kaç gün sürüyor,günde ne kadar olduğunu söylerseniz sevinirim,dr.la daha konuşmadım sadece iğnenin adını verdi o kadar...

arkadaşlar bu iğneyi göbekten derken göbek deliğinden vurulmuyo dimi???
ben bu ay klomen kullanacam eğer cevap alamazsak gonal f iğnelere başlıycaz...

:)) hayır.göbek deliğinin dört parmak sağ ve soluna.ağrı neyün olmuyo.gayet basit.

Koldan da yapılabiliyor.
Dr.un söyler zaten nerden hangi dozla yapılacağını.
Ben koldan 75 lik yaptırıyordum<Zaten çok ince uçlu hissetmiyosun.
Eşim yaptı benim iğneleri.

Yan etkileri olabiliyor,bünyeden bünyeye değişir.Bende şişkinlik,gaz karında rahatsızlık hissi yarattı.
Bir de gebelik belirtileri gibi belirtiler yaşıyorsun canım.
Fazla bir yan etkisi yok.Yumurtalıklar bazen tepki verebiliyor.Bende olmadı.O durumda tedavi iptal ediliyor.Ohhs deniyor galiba.
Umarım iyi geçer.

slm arkadaslar bende gonalf 112.5 luk yapıyorum göbekten kendım yapıyorum hiç acımıyor bende çok korkuyodum nasıl yapıcam dıye ama hemşire elıme tutusturdu ıgneyi bende yaptım çok kolaymıs bugun 3 .iğnemi yaptım bakalım hayırlısı

arkadaşlar bende geçen ay 300 kullanmıştım değerlerde bi artış göstememişti bu aykı adetimi bekliyorum tekrar dr gittiğimde galiba birazdaha yüksek dozle tekrar uygulucaz hayırlısı olsun bakalım senağlama

merhaba arkadaşlar aşılama yaptırıcam da doktorum bana gonal f 450 verdi 75 lik dozlar halinde 6 gün kullandım ama ilacımdan arttı bu normal mi yoksa ben mi dozunu ayarlıyamadım:uhm::uhm:

ben onun 900lüğünü kullandım sanırım bende bacaktan yaptım baldırlarımdan vurmak daha kolay geldi :)

kızlar unutulmuş bu sayfa (
ben 3 kere klomen kullandım işe yaramadı malesef pko var bende.dr bu ay gonal f 450 verdi..75lik dozla 1 hafta uygulayacağım.bugün 2. yi oldum..kendim yapamadım,sağolsun eşim yapıyor.buraya tekrar yazan olmamış bu iğne ile hamile kalabildiniz mi?nolur hemen bir cevap verin..çok üzülüyorum.artık anne olmak istiyorum ben deee..
benneyaptımkibenneyaptımki senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

kızlaaaarrrrrr nerelerdesiniz?bu iğneyi kullanan yok mu koca KADINLAR KULÜBÜnde? offf yaaaa bi iyi haber duymaya çok ihtiyacım var..nolur birileri ben bu iğneyi kullandım da hamile kaldım desin yaaa nolurrrr..

arkadaşlar merhaba.ben de dün gonal kullanmaya başladım.Daha önce tablet olarak vermişti doktorum kistim vardı.Şimdi geçmiş inşallah tutar inneye dün başladım.eczacı bayan bu iğnenin başarı oranı çok yüksek diyor.Bilmiyorum hayırlısı inşallah.bu tedaviyle aşılaması tutan var mı ?yazarsanız sevinirim.:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…