gonal f 450 kullanımı

slm arkadaşlar bende kullanıyorum igne ama puregon ismi yumurta gelişmesi için 3 olacak bu sefer aldıgım igneyi 75 yükseltti dozu doktor hayırlısı artık allah isteyen herkese aratmasın çok zor

slm bende aşılama yaptırıyorum 9 gün oldu iğne vurdurdum gonal f 100 lük bügün biti allahın izniyel cuma günü aşılama yaparız dedi doktor cok heycanlıyım ve aşırı şişlik oluştu karnımda sizdede oldumu merak ediyorum.

slm bende aşılama yaptırıyorum 9 gün oldu iğne vurdurdum gonal f 100 lük bügün biti allahın izniyel cuma günü aşılama yaparız dedi doktor cok heycanlıyım ve aşırı şişlik oluştu karnımda sizdede oldumu merak ediyorum.

Tedavin hayırlı olsun Nazcığım. Allah gönlüne göre versin. Evet ben de kullanmıştım gonal f ve benim de karnımda şişlik olmuştu. Sanırım birçoğunda da oluyor. Ben yaklaşık 10 ay önce kullanmıştım, düşükle soınuçlanan bir gebeliğim olmuştu. Kısmetse bu ay yine kullanmaya başlayacağım. Bugün doktora gidip karar vereceğiz başlayıp başlamayacağımıza. Her gelen gitmiş buradan, eğer unutmazsan sen sonucu yazıverirsin buraya canım. ben de yazacağım.

bende bugün başladım iğneye 75lik doz vuruluyorum
iğneden sonra kasıklarım ve belim ağrıyor hemen olurmu
sizdede oldumu

bende bugün başladım iğneye 75lik doz vuruluyorum
iğneden sonra kasıklarım ve belim ağrıyor hemen olurmu
sizdede oldumu

Aynı gün başlamışız. Tedavin hayırlı olsun Has_Bahçe. Benim daha önceki doktorum 75 lik dozla başlamıştı fakat bu doktor 112,5 la başladı. 5 tane yumurtam oluşmuş. Şimdi de 75 e düşürecem dozunu ve perşembeye kadar vurulmaya devam edecem. Evet çok fazla karın ve bel ağrısı yapıyor ilaç. senin aşılama mı yapılacak yoksa normal ilişkiyle mi deneyeceksiniz?

Aynı gün başlamışız. Tedavin hayırlı olsun Has_Bahçe. Benim daha önceki doktorum 75 lik dozla başlamıştı fakat bu doktor 112,5 la başladı. 5 tane yumurtam oluşmuş. Şimdi de 75 e düşürecem dozunu ve perşembeye kadar vurulmaya devam edecem. Evet çok fazla karın ve bel ağrısı yapıyor ilaç. senin aşılama mı yapılacak yoksa normal ilişkiyle mi deneyeceksiniz?

ben ilk defa kullanıyorum canım.bende 75 le başladım en büyüğü 14 mm 4-5 tane yumurta oluşmuş.bu yüzden benimkinide 37.5 e düşürdü.1-2 tane olsun yeter dedi dr.2 gün kullanıp yarın tekrar gitcem.ben normal yolla denicem canım.umarım bu ay istediğimiz sonuca ulaşırız.ben bu ay çok umutluyum inşallah bebişlerimiz gelir:ecrin_bebek:

kızlar allah nasip ederse bende haziran ilk haftası başlayacağım gonal f 450 kullanacağım aşılama yaptıracaz 5 yıllık evliyim bakalım inşallah ilkj denemem de tutar allah her isteyene versin bebek amin

Caney 37 özelden mesaj atamıyorum cünkü yeniyim bana anlatırmısın canım nasıl 8. Deneme yani 8 defa asılmamı yaptınız kac kutu gonal 450 var elinde ve ne kadara verebileceksin umarım cok istemessin

bendede var iki kutu özeline yzdım

slm kızlar allahım hepimize avlat nasip etsin ben gonal f kullandım ve aşılama oldum ama dutmadı hasta oldum normalde ayın 4 hasta olmam lazımdı ama olmadım acaba ilaçtanmı gecikmem oluyor sizde böyle gecikme oldumu bılgı verirseniz sevinirim ....

slm kızlar allahım hepimize avlat nasip etsin ben gonal f kullandım ve aşılama oldum ama dutmadı hasta oldum normalde ayın 4 hasta olmam lazımdı ama olmadım acaba ilaçtanmı gecikmem oluyor sizde böyle gecikme oldumu bılgı verirseniz sevinirim ....

neden kimse cevap yazmıyor

İğneye yeni başlayanlar veya önceden denemiş olanlar tecrubelerını paylaşırlarsa sevinirim...

İğneye yeni başlayanlar veya önceden denemiş olanlar tecrubelerını paylaşırlarsa sevinirim...
Canım bende yeni başladım iğneye ve bugün 10. günüm son üç gündür baş ağrısı yaşıyorum doktorum normal diyor ama nasip inşallah hayallerimiz gerçek olur.
Onun haricinde her hangi bir sıkıntım yok.

Bende 8 gun 75 lik doz 5 gun 150 lik doz ile devam ediyorum.carsamba kontrolum var.bakalim yumoslar buyuyecekmi.

X