GoldenRose--Classics--MissSelene?

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
517
1
38
kızlar carsıda kozmetikciye ugradım bakim dedim ne var ne yok.. golden rose diye bi marka gördüm.. ben daha önce görmedim.. eve geldim sitesine bakayım dedim.. karsıma golden rose'un sitesinde 3 farklı marka cıktı.. goldenrose.com.tr den bakabilirsiniz.. bu markalar hakkında fikr sahibi olan varsa paylasabilirmi:1hug:

golden rose çok bilinen ve sevilen bi markadır.güzel göz kalemleri var mesela.classics de tanınır ama pek tutulmaz.diğer dediin markayıda ben genelde kalitesiz die bilirim ama net bişe söleyemem

sadece golden rose adına söylüyorum kendini çok geliştirmiş olan bir marka... dipliner aramıştım baya, ucuz almak istedim carmina diye bi markanın aldım ki bana aaa çok iyi marka dedi her duyan ve ben hiç memnun kalmadım, 9 YTL vermiştim. istanbulda golden rose standına uğradım sordum 4.5 YTL, dipliner değil eyeliner aldım gerçi 6 YTL ye ve gerçekten çok başarılı buldum.
fark bakıcam yakında golden rose dan, hem güzel ürünleri hem henüz ucuz...

golden rose yeni çıkan bir marka değil.çok uzun zamandır mevcut.orta karar bir üründür.ben göz kalemlerini renkli eyeliner lerini kullanıyorum ve çok memnunum

yaa yanlıs anlattım galiba görmedim derken kullanmadım yani ürünlerini birebir kullanıp bakmadım nasıl diye.. =).. ya bayanlar tecrübelerinize güveniyorum.. yakın zamanda pudra alıcam okullar acılmadan işte.. ondan arastırıyorum.. kullandıgınız begendiginiz begenmediginiz neyi varsa yazın.. =)

golgen rose'un özellikle lip glossları harika...
aysenur yazıcı da bu markayi kullanıyor dudakları için.
victorias secret'in glosslarından ilham aldıklarını düşünüyorum zira eccük kopya cekilmiş :icecream:
classics de yine golden rose'un bünyesinden çıkan bi marka
1-2 ay once 4lü far, 1 lip gloss, bi kaç bronzlatici mendilini aldim fena değiller

missselene hakkında bildim yok

ben farını denedim bi de eye liner ını gerçekten güzel.özellkle de farı..eski kahverengi farım avondu o bitince arkadaşımın tevsiyesi üzerine golden rose aldım.avon ile çok büyük bir farkı yok bence.ikisi de güzeldi

Golden rose çook eski bi marka ama çok kalitesiz ve vasattı ama bu yıllarda öle bi gelişme sağladı ki,glossları,allıkları,parlatıcı paleti,simli kalemleri,renkli kalemleri,sedefli farları,simli eyelinerlar neler neler var çok da seviyorum ben çok hoşuma gidio parlatıcıları flan,fiatları da çok uygun ama pudra fondoten kapatıcı gibi ürünlerini kullanmam,ben gloss,allık farlarından ve kesinlikle göz kalemlerinden flan kullanıyorum

pudraları allıkları ve kalemleri iyidir rahatlıkla kullanabilirsiniz
ben yağlı ciltliyim bende sorun yapmadı

lip glossları çok güzel..multi color diamonds larının pek çok rengi var bende,...style eyelinerlerını 2 rengini kullanıyorum... metalic olanı. mor ve mürdüm. harika.kaş kalemide iyi..103 ü kullanıyorum.....farlarından da memnunum. mat beyazını kaş altına sürerim.01.....113 terracotta farı mürdüme yakın, koyu bir kahve. çok severek kullanıyorum. onun standından emily kalemlerden aldım. göz ve dudak için. onlarda güzel.
classics in x3 rimeli. arkadaşımda gördüm.çok güzel duruyordu..lancome zannettim. söyleyince çok şaşırdım. gittim aldım. 2 .900. çokta ucuz. ama beğendim.

Son düzenleyen: Moderatör:
golden rose çok geliştirdi kendini bence.çok güzelleşti herşeyi.lipglossları gerçekten mükemmel,renkleri olsun,ışıltısı,kalıcılığı olsun,çok pahalı yabancı markalara göre açık ara önde bence.farlarınıda çok beğeniyorum.
classics markası ile yaklaşık 2-3 ay önce tanıştım
fiyatlarının çok uygun olması ilk önce kafamda soru işareti yarattı acaba kötümü diye,denemek için dipliner,çift taraflı rimel,2 tane ruj aldım.hepsinden çok memnunum tavsiye ederim.
aa bu arada golden rose'a ait bir göz kalemi var markası emily,çok memnun olan kişi vardı,bende duyup aldım,çok güzel,hemde 1.50 ytl gibi bir fiyatla.tavsiye ederim kaydirigubbakcemile5

golden rose un pudrası top allıgı güzeldir dipliner in aplikatörü süper kullanışlıdır(klasik siyah renkte olanı) göz kalemi olarak da 319 numarasını kullanıorum yeşile kaçan bir mavi o da güzel... classics ve miss selene golden rose u üreten erkul kozmetik in yan ürünleridir... classics in allığını kullanıyorum kendi fırçasıyla pek etkili olmadı belki allık fırçasıyla işe yarar...

slm canım classicin bende bir rujunu ve 2 farklı renk parlatıcısını almıştım.memnunum.golden rose çıkarmış sanırım emıly marka göz kalemını ablam almıştı ondan gayet memnun.akmıyor diyor ama kullanmadım..kaydirigubbakcemile2

golden rose lip glosseri güzel bende tesadüfü bir sekilde aldim cok ucuza orda burda bakanlara kiytirik birsy diyordum ama gercekten güzeldi sonra baktim ki baya iyi markaymis:))

classic lip gloss aldım aman tanrım.. cok iğrenç.. fırcası sürüşü ve dudakta bıraktıgı yapışıklık... goldenrose'un kalemleri güzel cıktı ama....

golden rose iyidir, ama diğerlerinin kalitesi daha düşük bildiğim kadarıyla ve fiyatı çok ucuz.....diğerleri golden rose'un yan ürünleri büyük ihtimal....eğer bunlardan birini alacaksan golden rose al sen....

golden rose ürünü eskiden almıştım, memnun kalmadığım için yıllardır bir ürününü almadım. yorumlar fikrimi değiştirdi. deneyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…