Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerimin içi boşaldı sanki!!!

haycan77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2012
59
0
Kızlar, iki doğum yaptım ve şu an göğüslerim içi boş birer deri parçası haline dönüştü, moralim çok bozuk..Zaten çok büyük değillerdi ama biraz dolgunluk vardı şimdi o da kalmadı.. Buradan okuduğum kadarıyla doğal yollardan bu işe bir çözüm bulunamıyor.. Benim gibi olan var mı doğumdan sonra (daha doğrusu emzirme sonrası) Ne yapsak ya..bi çözüm lütfen..

yanlız değilsin canım benimde göğüs bölgem büyük duruyor fakat doğumdan emzimeden sonra çok boşaldılar onedenle bomboş küçülmüş gibi v eçok yumuşadılar kızken daha güzellerdi.

Kızlar, iki doğum yaptım ve şu an göğüslerim içi boş birer deri parçası haline dönüştü, moralim çok bozuk..Zaten çok büyük değillerdi ama biraz dolgunluk vardı şimdi o da kalmadı.. Buradan okuduğum kadarıyla doğal yollardan bu işe bir çözüm bulunamıyor.. Benim gibi olan var mı doğumdan sonra (daha doğrusu emzirme sonrası) Ne yapsak ya..bi çözüm lütfen..

ben de aynı konudan müzdariptim.eczaneden krem aldım onu kullanıyorum 1 haftadır.gelişme var ...

bende bu konuyu çok merak ediyodum ben evli değilim bu sene olcak düğünüm inş. ama şuan göğüslerim küçük benim yani şöle tarif edeyim bi avucumu tam dolduruyo ben şuan yöntem olsada büyütsem derdindeyim ama doğumdan sonra emzirmeden dolayı dahada küçülüyo diye duymuştum demekki doğru yani benim olanıda giderse çok kötü olurum ben ya:KK43::KK43::KK43:

benimde zaten küçüktü emzirmeden sonra iyice küçüldü sol tarafı emmediğinden sol taraf daha da küçük kaldı canım seni çok iyi anlıyorum ben masaja başladım birde rezene içiyorum bakalım gelişme olursa paylaşırım

bende birşey diyeceğim ama umarım bana gülmezsiniz, benim göğüslerimden yana sıkıntım yok ama , her zaman angelina jolie gibi dudaklarım olsun istemişimdir, gogus buyutmek için süreceğimiz o maskaleri vs dudaga sürsek işe yarar mı ? ben korkarım silikondan falan:KK43:

X