Göğüslerim.

Hey maşallah 4-5-6 ay demek :p Uzayıp gitmesin de, çok pişman olursun bak demedi deme, niye önceden yaptırmadım dersin. Kararını netleştir ve maddi planını da ona göre yap canımcım :)
Ah bebeğim 1,5 senedir 15000 lira borç ödedim. Ancak toparlanuyorum. Bu parayla neyse

xenforo-smilies-kk31.gif
xenforo-smilies-kk31.gif

Konunun ozeti olmus :KK70:

ben de pcos icin dkh kullandim benimkiler de buyudu ama 9 ay once ilac biraktim kuculmediler seninki hormonal bi problem bence arkadasim sonucu bize bildirmeyi unutma ki topigi arastiran kisiler de faydalansin.

20 yasindayim .. Spor falan yapmiyorum oyle seylerde kullanmam neden boyle oluyor anlamadim. Hani ben mi abartiyorum acaba dedim erkek arkadasim bile anladi goguslerine ne oldu senin dedi o derece kuculmeye basladilar...
Erkek arkadaşın? Dost başa düşman tövbe tövbe:s

Kizlar konum tasinicak biliyorum ama en azindan bi sure bilgisi olanlar konuyu takip ederlerse cok sevinirim.. Kizlar benim normalde goguslerim col kucuk degil 85B yi dolu dolu doldurur oyle soyliyim. Ama son zamanlarda goguslerimde ciddi bi kuculme soz konusu.. Kilo falanda vermiyorum ozellikle dikkat ettim buna ama yok. Goguslerim gercekten kuculdu.kizlar hakikaten neden boyle olmus olabilir anlayamadim daha once boyle bi sorun yasayan oldu mu bilgisi olan varsa yazarsa cok sevinirim :KK43:

Hormonlariniza baktirin bence bi kadindogumcuya gidin hormonal olabilir

Özellikle son 10 yılda piyasaya sürülen doğum kontrol haplarında hemen hemen hiçbir yan etki gözlemlenmiyor ya da çok kısa süreli yan etkiler gözlemleniyor. Ben bayadır doğum kontrol hapı kullanıyorum, reglimi neredeyse dakika sekmeyecek şekilde düzenlemesi ve kanama miktarını (doğal olarak) azaltması dışında bir etkisini görmedim.
Konuyla alakası yok ama yazmak istedim. Doğum kontrol haplarını çok övüyorlar ama uzun vadede etkisi kısırlık oluyor. Hani şu gıcık kim kardashian var ya, infertilite problemi yaşıyor. Tv programlarına denk gelmiştim, infertilite uzmanına gidiyor. Adam diyor ki uzun zaman dk hapı kullandığın için yumurta üretimin çok azalmış. :KK57:

Konuyla alakası yok ama yazmak istedim. Doğum kontrol haplarını çok övüyorlar ama uzun vadede etkisi kısırlık oluyor. Hani şu gıcık kim kardashian var ya, infertilite problemi yaşıyor. Tv programlarına denk gelmiştim, infertilite uzmanına gidiyor. Adam diyor ki uzun zaman dk hapı kullandığın için yumurta üretimin çok azalmış. :KK57:
Ne yapalım bizim de başka çaremiz yok, ilaç olmadan aylarca regl olamıyorum ben.. Bu şekilde de yumurtlama dengesiz oluyor.

Pko olunca yapacak bir şey kalmıyor :)

Ellendikçe de büyüo bilio musun
en iyisi bol bol ellet artık paşa gönlün kimi isterse, o kişiye/kişilere =D
yalnız yukarı yukarı doğru hareketlerle. aşağı doğru sündürmesinler, akıllı olsunlar=D
Hmmmmm oyle miymissss yaaaaa guzel :p

X