Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerim neredeyse yokk!

Tam kan sayımı yaptır hormon biyokimya filan hepsini yaptır. Gelişim kişiden kişiye değişir canım dediğim gibi arkadaşlarımdan 1-2 yıl kadar sonra regl oldum ama hepsinden uzundum ve çok zayıftım sutyen ölçün kaç mesela o yaşlarda tam destekli 70-75 kullanırdım ben o da büyük gelirdi zaten. Evde olduğun günlerde gece yatarken de sütyen kullanma. Istersen kemik testi yaptır belki yaşından küçüksündür.

test yaptırmak istyorum çünkü içim rahat etsin istiyorum en azından. bu testler bana ne kadara gelir acaba öğrenciyim ya :KK70::18: bu arada bende evde artık sütyen takmıyorum. işin garibi bende arkadaşlarımdan önce regl oldum arkadaşlarımdan daha gelişmştim ama şimdi hepsinden geride kaldım boy göğüs her şey açısından :2:

tatlım sakın kafana takma herşeyin çaresi var en kötü silikon taktırırsın değmez yani bu durum benimde kocaman burnum var bende biraz daha geçsin yaşım öyle yaptırmayı düşünüyorum çünkü halen gelişme durmumuz varmış tabi bide bi işe girip çalışmaya başlamakda lazım tabii bide bu arada yaşım 21 :))

silikonda korkutuyor ve dogal degil :|

silikon falan yaptırma sakın hiçbirşey sağlığındfan önemli değil, ben bu konular hakkında çok araştırma yaptım mesela küç, büyükken hamile kalınca sönen kadınlarda işe yarıyormuş. rezene çayına en az 2 ay devam ederek 2 beden büyütebilirsin ama 2 aay içmen lazım

silikon düşünmüyorrum canım verdiğin bilgi için teşekküür ederim rezeniyi denemiştim ama yılmadan denicem bi kez daha

şerbetçi otu hakkında bilgisi olan varmı peki kızlar ?

Burada adı geçen bitkiler arasında en yoğun östrojen içerenlerden biri diye biliyorum. Kremin içine ekleyip maske gibi kullananlar var fakat ben yaklaşık 10 gündür çay olarak içiyorum.

Burada adı geçen bitkiler arasında en yoğun östrojen içerenlerden biri diye biliyorum. Kremin içine ekleyip maske gibi kullananlar var fakat ben yaklaşık 10 gündür çay olarak içiyorum.

sanki sürsek daha faydalı olur gibi etki etmesi gereken bölgeye etki etsin yani :KK16: bende o şekilde duydum kremle karıştırıp sürmeyi düşünüyorum yarın alıcam. çörek otu yağı kıllanma yapıyomuş sanırım buda yaparmıki acaba:18:

sanki sürsek daha faydalı olur gibi etki etmesi gereken bölgeye etki etsin yani :KK16: bende o şekilde duydum kremle karıştırıp sürmeyi düşünüyorum yarın alıcam. çörek otu yağı kıllanma yapıyomuş sanırım buda yaparmıki acaba:18:

Ben bir ara krem şeklinde de kullandım fakat öyle bir sorun yaşamadım

Konu sahibi bir şey soracağım sana ergenlik çağlarında (12-16 yaş arası) sütyen taktın mı? Benim kendi düşüncem tam memeler çıkmaya başlamışken sütyen takıldığında memelerin gelişmemesi. Ben büyük istediğim için 17 yaşına kadar sütyen takmadan gezdim sadece yarım atlet giydim ve meme uçlarımı bantladım :) şuan maşallah :nazar: tam 90 beden. Bu yaştan sonra büyütebilir misin bilmiyorum ama hormon testi yaptırmanda da yarar var. Olmadı silikon var kafana takmana değmez :KK16:

Bence onun bununla alakası yok canım.Benimde göğüslerim 85-90 cm arası. Ama 12 yaşımdan itibaren sütyen kullandığımı hatırlıyorum.
Büyümesini engellemedi. Bence bu tamamen genetik.

Bence onun bununla alakası yok canım.Benimde göğüslerim 85-90 cm arası. Ama 12 yaşımdan itibaren sütyen kullandığımı hatırlıyorum.
Büyümesini engellemedi. Bence bu tamamen genetik.

Evet genetikte önemli bir faktör ama 13 yaşındaki kuzenime sutyen kullanma gelişim çağındayken dedim beni dinledi şuan 17 yaşında 85 beden sutyen takıyor, annesinin ve teyzesinin göğüs ölçüleri 70 bile değil..

Evet genetikte önemli bir faktör ama 13 yaşındaki kuzenime sutyen kullanma gelişim çağındayken dedim beni dinledi şuan 17 yaşında 85 beden sutyen takıyor, annesinin ve teyzesinin göğüs ölçüleri 70 bile değil..

Baba tarafında vardır mutlaka o zaman büyük göğüslü biri canım:) bu genetikle alakalı birey anne veya baba tarafından birine çekebilir. Kime çekerse de ne yaparsa yapsın onu değiştiremez bence. Yani en azından onu yaptığı için 85 beden olmaz göğüsleri anlatabildim mi.. Sonra insanlar ümitleniyor burada üzülüyorlar. Büyük göğüste küçük göğüste genetik malesef ve düzeltmek istediğin biçime sokmak doğal yollarla çook zor...

kizlar dun aktardan aldigim urunlere basladim snuclari szlerle pylasicm. Snuc ver:KK52:en urunler bnce cnku cok arastrdim ve kullanicilarin yormlarini flnda okuyarak aldm [LE
FT][/LEFT]

Arkadaşlar ben 5. sınıfa kadar sınıfın en uzun boyluları arasındaydım. Göğüslerim erken gelişmeye başlamıştı iri yapılı bir kızdım hatta bundan şikayetçi olcak derecede. Bu yüzden süt içmeyi bile kesmiştim. Ama şuanda yaşıtlarıma göre çok küçük gösteriyorum göğüslerim desen neredeyse yok. Bunun neyle alakası olabilir kafama takılıyor. 19 yaşındayım ve hormon testi yaptırmak istiyorum. Nasıl yaptırıcam hastanenin hangi bölümünde yaptırmam lazım yardım. Utanıyorum göğüslerim küçük müçük diye anlatmaya bide :KK17: masaj aleti aldım bide göğüsler için dün sipariş ettim. umarım işe yarar :KK14:
ben 21 oldum bende öyleyim hiç sütyen takmadım utancımdan almaya bile gidemiyorum.arkdşlara eklermisin

X