Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüslerim çok küçük acil yardım!!

yasemen__

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2015
11
3
20 yaşındayım göğüslerim küçük ve ayrık. 75 beden destekli sütyen kullanıyorum. artık destekli kullanmak istemiyorum . tahta gibiyim ne kıyafet ne de kolye takabiliyorum. bunalıma girdim lütfen yardım edin

20 yaşındayım göğüslerim küçük ve ayrık. 75 beden destekli sütyen kullanıyorum. artık destekli kullanmak istemiyorum . tahta gibiyim ne kıyafet ne de kolye takabiliyorum. bunalıma girdim lütfen yardım edin
Nasıl yardımcı olabilirim bilmiyorum ama söyleyebileceğim tek şey bitkisel ıvır zıvırları kullanıp vücuduna zarar verme lütfen.

Amann küçük meme gibisi var mı ayol. Benim kiler büyükte noluyor? Madalya takan mı var? Süt ineği gibi geziyorum asıl koca memeye yakışmıyor hiç bir şey.
Çok rahatsızsan silikon taktır, geçenlerde bir tanıdığım taktırdı çok ağrılı geçmiyor ameliyatı memeleri de güzel oldu.
Bir de nadide sultan buzla ovalamışta öyle koca memelere sahip olmuş, öyle demişti bir keresinde. Ne kadar doğru bilemiyorum ama.

Sürekli masaj yap sicak duş ta iyi gelir zayifliktan da olabilir
Kilonuz fazla degilse göğüs lerde kucuk olur

Nickinin altina niye yazdin? :KK70: :KK70:

Bu arada kucuk gogus o kadarda kotu bir sey degil. Takma bu kadar kafana.

ailem arasında alay konusu oldum .. bayan yerinde görülmüyorum. çalıştığım yerde bile çocuk muamelesi görüyorum . nasıl takmam

Keske benimde boyle bir derdim olsa giydigin her badide ufacik egilince cikan catal buyugun caresi yok ama kucugun var sana sadece sunu soylim arkadasim cocugun varmi bilmiyom ama cocugun olduktan sonra bulunmaz bi nimet kucuk gogus niye dersen emzirince tam ideal boytta ve silikon yaptirmisin gibi oluyo bide buyuk gogusu dusun uc kati dahada buyuk sarkma sirt agrisi durus neredeyse anne sutyenine tabi oluyosun kiymetini bil bence cok isterdim sayet ayrica kucuk goguste silikonlu sutyenle hafif kaldirinca cok seksi oluyo bence takmamalisin aksine sevinmelisin

Sana tavsiye acil yardim goguslerim çok küçük yazmişsın profilinden sil

Senin sahte oldunu dikkat cekmek için böyle yazdığını dusunecez :KK69:

göğüs küçüklüğüne acil nasıl yardım edilir:) kilo aldıkça büyür. ama küçük göğüs iyidir derin dekolte giyersin, sarkmaz... avantaj aslında.

Birde tatlim kiloyla cok alakali vucutla orantili oluyo bide dusunse ince bir vucutta kocaman gogusler ayy demiyim kotu olurdu bence

ya ne bileyim gerçekten artık aile toplantılarında bulunmaktan kaçınıyorum sırf bunun için yoksa hiiiiiiiiççç takmıyordum

böyle bir siteye ilk defa üye oldum tam olarak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum . bir süre yanlışlarım olur :)

X