Nişanı atmalı mıyım

İlk olarak herkes bilinçaltında kendisiyle evlenir o kişi sensin veya senin eksik yönlerin,

Karşılaşmanız gerekiyordu ve karşılaştınız hepsi bu.

Evlilik yolunda ilerlerken vesvese ve soğumalar gayet normal, fakat neden ilaç kullanıyorsunuz biraz maneviyata yönelseniz?

Bir bilinçaltı terapisi almanızı tavsiye ederim annenizle ilgil batırılmış duygularınızı çözmeniz için bu insanla tanışmış olabilirsiniz.

Demem o ki hayatta hiçbir şey boşuna değil. Herşey olması gerektiği gibi ve şekliyle ilerliyor telaşa kapılmayın. Akışta kalın.

İlahi plan yolunu her zaman bulur 🍂🍃
O kadar arafta takılı kaldım ki hangi yön doğru bilmiyorum evlenip aile kurmak istiyorum nişanlımdan emin olamıyorum emin olamamamın sebebi benim bilinçaltım mı yoksa ona doğru insan değil onu bile ayırt edemiyorum Rabbim kimseyi çıktığı yolda utandırmasın gerçekten çok zor bir kararsızlık

Bilmiyorum ama onu çok sevmek istiyorum ilişkide ona çok Fedakım bunu ona karşı vicdan azabı hissettiğim için mi yapıyorum gerçekten onu sevdiğim için mi yapıyorum bilmiyorum

Ben bu hikayenin sonunu biliyorum yaşadım ağzımın payını aldım . Bence şimdiden ayrılın hiç hırpalanmayın. İçinize sinmeyen bişeyler varsa (belli ki var) bu işin sonu yok. Sesini bile duymaya tahammül edemediğiniz adamla bir ömür geçirmek için evet diyeceksiniz o iş olmaz ,olduramazsınız uğraşmayın. 🤦
Sizin deneyiminiz nasıl lütfen benimle paylaşın çok araftayım

Sadece kafa olarak evliliğe hazır değilsiniz buda sizi somut delil aramakla bitirmek istediğiniz gibi geldi bahane gibi daha doğrusu çünkü korkularınız var rahatsız hissediyorsunuz kendinizi
Ne yapmalıyım aile kurmak istiyorum ama nişanlım çok mantıksal düşünüyor o istiyor ki hemen ev alalım yatırımmızı yapalım hayatta dik duralım istiyor ama duygusal tatmin konusunda bana hiç yardımcı olmuyor bu bugüne kadar istediğim bir özellikte akıllı olsun ayakların üzerinde dursun ama şimdi de bu kısmı beni çok rahatsız ediyor

Nişanlılık sevgililik zamanı birini tanımak için en tatlı zamanlar. Size bu zamanlar zehir olmuş belli ki. Hiç gerek yok kendinize bunu yapmayın. Nasipten öte yol yok

Bende nişanlıyım .nisanlim aramda sevgi ve ten çekimi olmasaydı onla ayrilirdim .aranızda sevgi yoksa bir düşünün derim

Bende on
O kadar arafta takılı kaldım ki hangi yön doğru bilmiyorum evlenip aile kurmak istiyorum nişanlımdan emin olamıyorum emin olamamamın sebebi benim bilinçaltım mı yoksa ona doğru insan değil onu bile ayırt edemiyorum Rabbim kimseyi çıktığı yolda utandırmasın gerçekten çok zor bir kararsızlık
Bilinçaltındaki o beş yaşındaki çocuk evlilige karşı düşüncesi olumsuzsa seni geriye cekebiliyor bende yaşadım bunları aklıma olumsuz düşünce düşürüyor. Evlenme üzülme diye ama ben onu telkin ediyorum iyi olacak korkma diye

X