Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerim büyüdü

Determined2201

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2010
905
0
evet büyüdüler size çok yardımcı olamk istiyorum ve gerçketen öle olduğuna emin olmak istiyorum ama 5 aydır adet olmuyorum ondanmı büyüdüler yoksa aktradan aldığım saf yağ var 30 35 milyon vermiştim ondanmı...aktar baya methetmişti ve ordan ne aldıysam az yada çok oldu..

Canım çok sevindim senin adına.. İnşaallah tekrardan küçülmezler de üzülmezsin..
Peki aktardan ne aldın canım.. O aldığın yağın bir ismi felan var mı? Bide nerde bu aktar?

5 aydır neden adet olmuyorsun hormonal bi durumsa ondan kaynaklanabilir canım.adet döneminde çünkü her kadının göğüslerinde büyüme oluyor.

merhaba kızlar adetten olsa sürekli büyük olmazlarki geçi,ci olur bence ben maltepede oturuyorum maltepede aktardan aldım gece mumu yağı...

merhaba kızlar adetten olsa sürekli büyük olmazlarki geçi,ci olur bence ben maltepede oturuyorum maltepede aktardan aldım gece mumu yağı...

bu kadar mı sadece bu yağ ile mi büyüttün canım ohaoldumsmile nasıl uyguladın peki günde kaç defa masajın nasıl ve kaç defa.kaç beden büyüdü.biraz daha açık yazar mısın hayatım kafamçokkarıştı

ya gece yatmadan sürdüm 1 2 dakaika yedirdim okadar beden olarka ölçmedim ama eşimde farketti:)

yani sadece dolgunluk mu oldu diyorsun.benim demek istediğim 75 beden sütyen kullanırken 80 beden mi kullanmaya başladın(bedenini bilmediğim için ölçüleri uydurdum)yoksa sütyen bedenin aynı sadece dolgunluk mu oldu.

merhaba arkadaslar ben aranıza yenı katıldım ve bu baslıgı gorunce dıkkatımı cektı bende yardımcı olmak ıstedım..bende kucuk gogus sorunundan muzdarıp olanlardanım..yaklasık 2 haftadır her sabah ve aksam ac karnına bır cay kasıgı kara uzum cekırdegı tozu ve keten tohumu tozunu ıcıyorum gercekten 2 haftada bıle farkettı cok guzel bı dolgunluk hıssedıyorum...buradan gelısmelerı sıze tekrar yazarım olumlu yada olumsuz

canım bende bi ara küçü denemiştim.40-45 gün kullandım ama hiç bi değişiklik olmadı .:1no2:çok çok az bi dolgunluk bile hissetseydim bırakmazdım..:gitme:zaten çok zor içiyordum.:dilcikar:
demekki kişiden kişiye değişiyor bunların etkileri..

Son düzenleme:
ben bunları ıcerken ayrıca her sabah tıbet gençlik iksiri adı altında 5 hareket var onları yapıyorum belkı onunda etkısı olmustur bılmıyorum..ama bence denemekten vazgecmeyın ve beynınızı olumlu yonde sartlayın..inşallahh iş yarar hepımız ıcınn

5 aydır adet görmemen normal değil. bir jinekoloğa git ve prolaktin hormonunu bir ölçtür bence... bir ara stresten dolayı benimki de yükselmişti ve ilk belirtisi adet görememe ve göğüslerde belirgin büyümedir. sütyen bedenim değişmişti...

Gece mumu yağı na netten baktım çuha çiçeği yağıymış. Baya bir faydası var.kadınlar içinde regl dönemindeki ağrı ve stresi giderir yazıyor

kızlar hep site sayesinde bulduğum ne varsa k.ü.ç fln fln ne görsem denedim. sonra faydasız dediğim annnn annemin aktardan aldığı 40 tl lik kreminin annemdeki etkisini farkedince, bende bu kremi aldım. aynı etki bnde de olursa yazıcam..

bu arada annem 41yaşında kilosu 57..yaşa bağlı ya da kilo alıp vermeye bağlı bir büyüme değil,, kendisi 1ay kullanınca bana cidden fark var demi bir bak dedi.. ve şaşırdım!!! allahım bana da faydası olsunda bende size anlatayım:) aminnnnn:lepi:turkbayragikötükedihüso

Selam
Kremin adı neydi

gerçekten kremin adı ne ki acaba bide bişey soracam annende göğüs büyütmek için mi kullandı bize gelişmeleri bildir . gece mumu yağı etkilerini merak ettim acaba içeriği ne bize gelişmeleri yaz güzelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…