Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gögüsler nasıl büyür?

simgeeeeee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2012
165
0
merhaba,ben 16 yaşındayım ve gögüslerim çok küçük en küçük beden sütyen bile dolmuyo benden küçük kızların bile daha büyük arkadaşlarım zaten koca gögüslüler bana yardımcı olurmusunuz sizce gögüsler nasıl büyür? her gün 20 dk masaj yapıp soguk su tutuyorum sizce buna devam edersem sonuç alırmıyım ? :KK43:

Anneninkiler nasıl? Ya da anne tarafının? Teyzelerin falan. Onlarınki ipucu verir. Çünkü yaşına göre gelişimin devam ediyor daha. Dert etme diyeceğim.

Son düzenleme:
normal hepsinin küçükk değil. gelişimim yaş olarak devam edebilir ama daha ne kadar gelişebilirim ki boyum 1.75,gögüsleri olanın nasıl oluyo anlamıyorum sanki hiç büyümyceklermiş gibi geliyo. sanırım biraz fazla dert ettim :KK43:

Büyür canım. Gelişim 21 yaşına kadar devam ediyor. Benim 16 yaşında daha küçüktü mesela. Aşama aşama gidiyor. 17 yaşındayım daha büyük şuan. Yavaş yavaş. :))

O zaman seninkiler de normal olacaktır. Büyük olmasından iyidir. Sarkmaz en azından. 18'e kadar bekle bence. Boyun da varmış ne güzel, maşallah. Onlar da sana özenir :)

Koca büyütmüyormuş bu arada. Adet sancısına "evlenince geçer" gibi bir şey o da.

Edit: Neyse, konu değişmesin.

Son düzenleme:
ne alaka ya küçücük kıza yazdığınız şeye bakın. ne bu terbiyesizlik

ne terbiyesizligi be.hic mi saka yapmayalim yani? kucuk kiz dediginin 2 yillik sevgilisi varmis bak.sanki kiza ilk gecede neler oluyor onlari anlattik.merak etme simdiki genclik senden cok biliyor

merhaba,ben 16 yaşındayım ve gögüslerim çok küçük en küçük beden sütyen bile dolmuyo benden küçük kızların bile daha büyük arkadaşlarım zaten koca gögüslüler bana yardımcı olurmusunuz sizce gögüsler nasıl büyür? her gün 20 dk masaj yapıp soguk su tutuyorum sizce buna devam edersem sonuç alırmıyım ? :KK43:

ayy canım yaa beni anlatmışsın resmen bende seninle aynı yaştayım ve benimde bu takıntım var. bende masaj yapıyorum pek bi etkisini gördüğümü söyleyemem ama ben çok kısa yapıyorum. ee sende hiç bi değişiklik yokmu ?

Kızlar forumda göğsünü küçültmek isteyenlerin sayfasında gördüm doğum kontrol hapları büyütüyormuş galiba sırf büyütsün diye kullanan bile varmış ama sonuç alınmışmı alınmamışmı bilmiyorum ya bi bilginiz var mı bununla ilgili?

yok canımm gögüs hassas biyer ve bu hap kremleri araştırdım büyütüyomuş ama hapı bırakınca eski haline dönüyormuş.en iyisi zaman galiba :KK43:

Kızlar forumda göğsünü küçültmek isteyenlerin sayfasında gördüm doğum kontrol hapları büyütüyormuş galiba sırf büyütsün diye kullanan bile varmış ama sonuç alınmışmı alınmamışmı bilmiyorum ya bi bilginiz var mı bununla ilgili?

bence öle her denene inanmayın yan etkiside olabilir bide herkesin bünyesi farklı bana iyi gelen bi başkasına fayda etmeyebilir eğer çok rahatsız oluncak derecede göğüs küçük ise bence herkesten önce doktora danışmakta fayda var

bence öle her denene inanmayın yan etkiside olabilir bide herkesin bünyesi farklı bana iyi gelen bi başkasına fayda etmeyebilir eğer çok rahatsız oluncak derecede göğüs küçük ise bence herkesten önce doktora danışmakta fayda var

ama hangi doktora? plastik cerrahtan başka hangi doktor ilgileniyor bu alanla ? bu yaşta ameliyat masasına yatmakta saçma olur canım..

ama hangi doktora? plastik cerrahtan başka hangi doktor ilgileniyor bu alanla ? bu yaşta ameliyat masasına yatmakta saçma olur canım..

ben ameliyat demedimki tabi saçma sadece doktora danışarak ne yapman gerektiği konusunda bilgi alırsın ama bide şu var bildiğim kadarıyla 18 19 yaşına kadar göğüste büyüme olur ama rahatsız olcak kadar küçükse gidersin doktora hap kullansam fayda edermi yada bi masaj yöntemi varmı falan sorarsın bu kouyla ilgili hangi doktora görünceğini tam bilmiyorum ama cildiyede ilgilenebilir

X