Gögüs ucunun iltihaplanmasi

Muskara

Kanadım değdi Sevda'ya
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2014
841
578
Merhaba kizlar

nasil Tarif edecegimi bilmiyorum ama gögüsümün ucunda biraz Kücük biraz büyü kyer yer iltihaplanmalar oluyor. Ayrica da iltihaplar gecse bile oralar kabarcik (et parcalari gibi) kaliyor. Cildiyeye gittim kremler verdiler iltihaplanmalar gecse de kabarciklari yok edemiyorum. Yaklasik 6-7 yildir ugrasiyorum. Cok üzülüyorum bu duruma aceba ne yapabilirim?

Bende de iltihaplanma mi denir bilmiyorum ama beyazimsi akinti gibi oluyordu. Ve kasinti yapiyor. Doktor temiz ve kuru kalsin, nemden uzak tut dedi baska bisey demedi :S Seninki devam ediyor mu hala ?

bende de o tarif ettiklerinden var... İki göğsümde de. Resmen uçları kabuk kabuk oldu bayadır da böyle ve koparmaya falan çalışınca acıyor. Bi kere yanlışlıkla koparttım altı normal ama üstte kabuk var neden anlamıyorum. Uzun süredir böyle doktora da gitmedim... Daha önce göğüste kitle için operasyon geçirdim doktorlar görmüşlerdir ama bi şey söylemediler...

Bende cilt doktoruna gittim krem veriyor ama geçmiyor

Devam ediyor hiçte geçecek gibi değil aynı duruyor ve de iltihap çıksın diye sıkınca çok acıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…