Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

ygrmck merhaba sen nasılsın resim senin mi

Tabiki benim aşkolsun :)
Çok teşekkür ederim canımm halimi hatrımı sorman beni mutlu etti :)
Ben iyiyim çok şükür,açılan yara kapanmak üzere daha iyiye gidiyor, her gün batikon ile siliyorum yavaş yavaş kuruyor.
İnşallah daha iyi olucak, sabretmek lazım tabi bende de olmayan şeyy :)

Sen nasılsın?

Tabiki benim aşkolsun :)
Çok teşekkür ederim canımm halimi hatrımı sorman beni mutlu etti :)
Ben iyiyim çok şükür,açılan yara kapanmak üzere daha iyiye gidiyor, her gün batikon ile siliyorum yavaş yavaş kuruyor.
İnşallah daha iyi olucak, sabretmek lazım tabi bende de olmayan şeyy :)

Sen nasılsın?

İyi haberlerine cok sevindim aman ihmal etme bakımını canım.Bu arada hoş hatunsun saçlar süper

İyi haberlerine cok sevindim aman ihmal etme bakımını canım.Bu arada hoş hatunsun saçlar süper

yaa canım benim çok sağol o senin güzel bakan gözlerinden :)
eminim sende çok güzelsindir :)Kalbinin öyle olduğu kesin.
Bakımları yapıyorum bir an önce geçsin diye, senin önerdiğin bantları da sordum eczane de yoktu. getircek bana activ'm çok sağol tekrar önerin için.

evet bugün tam 10. günüm :)) kontrolüme gittim ve sonuçlarımı sizinlede paylaşmak istedim. İlk gittim doktor bana gülerek potlukların geçtimi demesin mi :))) bu potluk olayına fazlasıyla taktımı anladı sanırım :)) neyse bende güldüm artık genelde hastalarımız takar bu potluklara ama geçecek dedi üstelik bendeki potluk azmış diğer hastalara göre ( birde çok olsa ne yapardım bilmiyorum :)) dikişlerimin durumunun çok iyi olduğunu bir enfeksiyon açılma olmadığını söyledi üstelik en çok sevindiğim şey sende iz kalacağını hiç sanmıyorum dedi dikişlerin çok ince saç teli gibi dedi başka bir doktor daha vardı öğrencisi gibi geldi oda baktı sonra senin ne kadar olmuştu ameliyat olalı dedi bende 10 gün dedim çok iyi iyileşmiş dedi MAŞALLAH diyim :)))) iz kremi vermedi daha erken dedi 1 ay sonra tekrar kontrole gidicem bol bol banyo yap dedi hımm birde patoloji sonuçlarımda iyi geldi alınan kitle ilerde sorun oluşturacak bi kitleymiş almamız iyi olmuş dedi Allahıma bin şükür herşey yolunda gidiyor inşş Rabbim bütün hastalara şifa versin...Hepimizin en güzel süreçleri geçirmemiz dileğiyle..

Evet kesinlikle canım. Senin sürecin de benim için çok önemli. Daha önce okumuşumdur belki ama senin dikişlerin nasıl T şeklinde mi lolipop mu? Dikişlerin rahatsızlık veriyor mu? Nasıl oldun?

benim lolipop şeklinde izlerim. yok canım herhangi bir rahatsızlık vermedi öyle ağrım sızım olmadı arada batmalarım oldu ama doktorda soğuktan olduğunu bunun iyiye işaret olduğunu sinirlerimin zarar görmediği için bunu hissttiğimi söyledi.ilk günler insan tedirgin oluyor dikişler bir tuhaf hissttiriyor insanı ama sonra alışıyorsun :))

yaa canım benim çok sağol o senin güzel bakan gözlerinden :)
eminim sende çok güzelsindir :)Kalbinin öyle olduğu kesin.
Bakımları yapıyorum bir an önce geçsin diye, senin önerdiğin bantları da sordum eczane de yoktu. getircek bana activ'm çok sağol tekrar önerin için.

Eh idare ederim sen beni birde gençken görseydin der başlarmışım anlatmaya.Samimi söylüyorum o bantlar süper ben cok memnun kaldım,işallah sende memnun kalırsın canım

evet bugün tam 10. günüm :)) kontrolüme gittim ve sonuçlarımı sizinlede paylaşmak istedim. İlk gittim doktor bana gülerek potlukların geçtimi demesin mi :))) bu potluk olayına fazlasıyla taktımı anladı sanırım :)) neyse bende güldüm artık genelde hastalarımız takar bu potluklara ama geçecek dedi üstelik bendeki potluk azmış diğer hastalara göre ( birde çok olsa ne yapardım bilmiyorum :)) dikişlerimin durumunun çok iyi olduğunu bir enfeksiyon açılma olmadığını söyledi üstelik en çok sevindiğim şey sende iz kalacağını hiç sanmıyorum dedi dikişlerin çok ince saç teli gibi dedi başka bir doktor daha vardı öğrencisi gibi geldi oda baktı sonra senin ne kadar olmuştu ameliyat olalı dedi bende 10 gün dedim çok iyi iyileşmiş dedi MAŞALLAH diyim :)))) iz kremi vermedi daha erken dedi 1 ay sonra tekrar kontrole gidicem bol bol banyo yap dedi hımm birde patoloji sonuçlarımda iyi geldi alınan kitle ilerde sorun oluşturacak bi kitleymiş almamız iyi olmuş dedi Allahıma bin şükür herşey yolunda gidiyor inşş Rabbim bütün hastalara şifa versin...Hepimizin en güzel süreçleri geçirmemiz dileğiyle..

Haberlerin süper 10 günde böyle 2 ay sonra ne olur düşün. :nazar: Hadi rahatla sonuçlarında temiz maşallah canım.Amin arkadaşım herkes mutlu olacağı sonuç ve süreçleri yaşar işallah

Son düzenleme:
Canım, kırk bir kere maşallah :nazar:
Allah nazarlardan korusun, bana da nasip etsin inşallah. Senin sürecinin benim için önemli olduğunu söylemiştim. Sen böyle güzellikler yaşadıkça kendim yaşamış gibi oluyorum. Rapor işini naaptın, kaç gün verebiliyor doktorun? Ben işe başlarsam bana da lazım olucak da:26:

nasıl karar veriyorsunuz ameliyat olmaya ben çok korkarım...

Bel ağrısı, sırt ağrısı, sütyen bulamama, giydiklerinin önünün iliklenememesi ve bu yüzden istediğini giyememe, mayo-bikini sorunları, sarkık ve çirkin bir görüntü, seni olduğundan daha şişman ve yaşlı göstermesi vs.aklıma ilk gelenler. Bunları yaşayan bi insanda ameliyat korkusu geri planda kalıyordur eminim.

Bu sorunlardan dolayı bırak korkmayı gün sayıyorum ameliyat olabilmek için ben :KK1:

Canım, kırk bir kere maşallah :nazar:
Allah nazarlardan korusun, bana da nasip etsin inşallah. Senin sürecinin benim için önemli olduğunu söylemiştim. Sen böyle güzellikler yaşadıkça kendim yaşamış gibi oluyorum. Rapor işini naaptın, kaç gün verebiliyor doktorun? Ben işe başlarsam bana da lazım olucak da:26:

aminnn nazar değmesin kimseciklere :)) inş sende en güzel süreci yaşarsın canım biran önce kurtulursun..rapor verdi valla ne kadar istiyosun dedi bende 1 hafta yeter dedim oda tmm dedi :)) yani istediğin taktirde veriyor sen ne kadar almak istiyosun mesela 1 hafta az mı gelir ki :/

Bel ağrısı, sırt ağrısı, sütyen bulamama, giydiklerinin önünün iliklenememesi ve bu yüzden istediğini giyememe, mayo-bikini sorunları, sarkık ve çirkin bir görüntü, seni olduğundan daha şişman ve yaşlı göstermesi vs.aklıma ilk gelenler. Bunları yaşayan bi insanda ameliyat korkusu geri planda kalıyordur eminim.

Bu sorunlardan dolayı bırak korkmayı gün sayıyorum ameliyat olabilmek için ben :KK1:

haha kesinlikle katılıyorum öle kii ben evlenmeyi çocuk sahibi olmayı bile beklemeden oldum bu ameliyatıı yanii düşünün artık çektiğimiz sıkıntıyı :)

merhaba arkadaşım öncelikle aramıza hoşgeldin :) ben cüneyt hocaylada görüşmüştüm ancak o en son ege ünv çalışmıyo diye biliyorum özele geçti ben gittiğimde bana tam gün yasası yüzünden orayı bıraktığından bahsetmişti neyse bana izlerimin ters t şeklinde olacağını söyledi tabi buda bnm hiç istemediğim birşeydi ayrıca fiyat olarakta 5 bin tl dedi işte sonra çok deyince en son 4 bin olur dedi ben oradan hyal kırıklığı ile ayrıldım sonra medicall park hastanesinde eray hocayla görüştüm ona gidersen sigortadan yararlanmak istediğini söylersen mutlaka yardımcı olur hastaneden doktorumdan memnun kaldım tabi şimdi bnm çok yeni daha bir hafta anca oldu izlerim potluklarım iyileşmedi inş onlarda sorunsuz atlatrsam bnm için herşey çok güzzel olucak sanada gönül rahatlığı ile önerebilicem doktorumu.. yine aklına takılan bişi olursa sorarsın ben buralardayım :)

hoşbuldumm giremedim nete bikaçgündür teşekkür ederim:))vallahi ege üniden randevu alamıyorum netten zaten:) ben de aynı senn durumundayım zerdalimmm..henüz evlenmedim ve benim de göğüslerim de kist var onları da alıdırmak istiyorum..ancak şuan çalışmadıgım için babamdan rica edicem o yüzden fiyatın çok yüksek olması benim süreci ertelemem anlamına geliyor sigorta o yuzden önemli.medical parka çok yakın oturuoyum zaten hemen randevu olup en azından eray hocayla görüşücem seninle irtibat halinde olmak isterimm:))

canım merhaba.haftasonu giremedim nete görüşemedik.aslında doktor ne dicek sana diye merakta ettim.iyi olduğuna sevindim.en önemlisi şuan bi enfeksiyon açılma olmaması.maşallah diyelim.gerisi iyi olacaktır inşallah.ben şu zayıflam aolayına taktım ya pek konuşamıyoruz yine görüşürüz canım.öpüyorum seni.

Bu arada rapor işini naptın veriyormu doktor rapor.

X