Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Arkadaşlar merhaba,yeni katıldım aranıza ben de izmirde olamyı düşünüyorum..cuma günü için ege üniversitesinden randevu alıcam ufuk bilkay ve cüneyt özek var sanırım..şuan çalışmadıgım için sigortadan yararlanmayı düşünüyorum..Birde zerdalimmm adlı arkadaş medicak parktan bahsetmiş..İzmirde doktor tavsiyesi olan arkadaşlar var mı?

Hoşgeldin, zerdalim sana yardım cı olur mutlaka

hoşbuldum teşekkür ederim..Sizlerinde doktorunuzdan memnun kaldıgınızı okudum ama istanbuldasınız sanırım:)

kizlar bir sorum var acaba qadin cerrah varmi.qadin istiyorumda.birde ameliyyat kac saat suruyor:KK53:

yani ameliyyati yapan cerrah kadin varmi.genelde erkek oluyorda.ben kadin yapsin istiyorum.simdinen cevab icin sagol canim:KK54:

öncelikle yazın için çok teşekkür ederim.. evet ben biraz aceleci davrandım :)) şimdi sabretmem gerektiğini biliyorum bakalım Allaah yardımcımız olsun..

Arkadaşlar merhaba,yeni katıldım aranıza ben de izmirde olamyı düşünüyorum..cuma günü için ege üniversitesinden randevu alıcam ufuk bilkay ve cüneyt özek var sanırım..şuan çalışmadıgım için sigortadan yararlanmayı düşünüyorum..Birde zerdalimmm adlı arkadaş medicak parktan bahsetmiş..İzmirde doktor tavsiyesi olan arkadaşlar var mı?

merhaba arkadaşım öncelikle aramıza hoşgeldin :) ben cüneyt hocaylada görüşmüştüm ancak o en son ege ünv çalışmıyo diye biliyorum özele geçti ben gittiğimde bana tam gün yasası yüzünden orayı bıraktığından bahsetmişti neyse bana izlerimin ters t şeklinde olacağını söyledi tabi buda bnm hiç istemediğim birşeydi ayrıca fiyat olarakta 5 bin tl dedi işte sonra çok deyince en son 4 bin olur dedi ben oradan hyal kırıklığı ile ayrıldım sonra medicall park hastanesinde eray hocayla görüştüm ona gidersen sigortadan yararlanmak istediğini söylersen mutlaka yardımcı olur hastaneden doktorumdan memnun kaldım tabi şimdi bnm çok yeni daha bir hafta anca oldu izlerim potluklarım iyileşmedi inş onlarda sorunsuz atlatrsam bnm için herşey çok güzzel olucak sanada gönül rahatlığı ile önerebilicem doktorumu.. yine aklına takılan bişi olursa sorarsın ben buralardayım :)

hoşbuldum teşekkür ederim..Sizlerinde doktorunuzdan memnun kaldıgınızı okudum ama istanbuldasınız sanırım:)[/QUO

Hoşgeldin canım.öncelikle ben denizlide oturuyorum.burda da doktorlarla görüştüm hepsi hemen yapalım dediler içime pek sinmedi açıkcası. sonra araştırdım izmirde medical parkta erol hocayı buldum burdan(denizliden) amaliyat olan arkadaşlar var memnundular.sonra 1 şubatta gittim muayeneneye bana daha ii olması için biraz kilo ver en az bi 5 kilo dedi amaliyatını I şeklinde yapacağım dedi.ben yapsam amaliyatı kilo verdiğinde bozulabilir tekrar gelirsin kilodan dolayı geç iyileşme komplikasyon olabilir diye güzel güzel anlattı çok içime sindi.hemen para alcak bi doktor olsaydı yapardı hemen.benim için fiyatında bi önemi yoktu .eşim sordu emekli sandığı bi kısmını karşılayacak dedi.fiyat konusundada yardımcı oluyo anlayacağın ben 5000 lirayı göze almıştım ama o iyi bi rakam söyledi.şimdi bunu söylemeyeyim çünkü yapılacak amaliyata büyüklüğüne göre deişiyomuş.şuan rejim yapıyorum önmüzdeki ay yada nisan ayına inşallah amaliyat günümü alırım.burda zerdalımmm arkadaşım var erol hocaya amaliyat olan saolsun oda bilgilendiriyor.sosyal güvencen varsa muayene ücreti bile uygun.ve mükemmel bi hastane.inşallah hakkımızda hayırlı olur.görüşmek üzere.

Nasılsınız güzel bayanlar :KK9:

Ben gitmiştim ege üniversitesine, hiç memnun kalmadim. Şöyle ki, muayene eden kişi (sanırım asistan doktor oluyor kendisi, genç bir erkek) çok lakayıt bir tavırla (beni fizik tedaviden gönderdiler dedim sadece) daha ben hiç bir şey sormadan göğüslerime baktı ve aynen şöyle dedi: "Ameliyatın ne kadar iz bıraktığı hakkında bilginiz vardır heralde, bu öyle kolay bi ameliyat değil, ( bir yandan da kağıda çizerek) böyle T şeklinde büyük bir izin olacak. Hem bunu devlet karşılamıyor artık kesinlikle, eğer yaptırmayı düşünürseniz 5000 TL.ye olur. Normalde sizin büyüklükteki göğüsleri biz 6.500 TL.ye yapıyoruz ama size 5000 TL.ye yaparız. Düşünürseniz sizi hocamla görüştürücem." dedi. Arada ben hiç birşey sormadım, hepsini kendi kendine dedi.

Bunun üzerine ben de peki devlet bir kısmını da mı karşılamıyor, büyük göğüsleri karşıladığını biliyordum, fizik tedaviden o şekilde yönlendirildim, diye sordum. Bana masadan bir kağıdı tutup gösterir gibi yaparak (kağıtta ne var görmedim) Bu bize baş hekimlikten gelen liste, ameliyat fiyatlarının hepsi burda yazıyor, dedi. Fizik tedaviyle biz ne alaka dedi. Yok öyle bişey dedi çirkin bir tavırla. (senin sırtın ağrıyor, omurgan yamulmuş, fizik doktorun gönderiyor, adam ne alaka diyor, komedi gibi resmen) Hem ameliyatı devlet karşılıyor olsaydı biz nasıl başederdik bu kadar insanla, önüne gelen yaptırırdı, o zaman burun estetiğini de önüne gelen yaptırırdı, ameliyathaneden çıkamazdık, dedi. (burun estetiğinle bir tuttu bu ameliyatı!)

Her neyse; benim canımı çok sıktı bu tavırlar, en azından daha düzgün bi şekilde anlatılabilirdi diye düşünüyorum.

işin ilginç tarafı beni fizik tedavi yönlendirmişti oraya, fizik tedavi doktoruma gidip olanları anlattım. Nasıl olur dedi, daha geçen hafta benim gönderdiğim hastaya ameliyat günü verildi, tamamen devlet karşılıyor, dedi. Gitti diğer doktora sordu, o da tabiki karşılıyor dedi. Sonra bana yeniden git ameliyat günü al dedi.
Ben gitmedim tabiki - bana böyle davranan bir doktordan değil ameliyat günü, üstüne para verip en iyi hocaya ameliyat olcaksın dese gitmem. Haaa bana güzellikle doğru düzgün anlatsaydı, böyle böyle diye, güven verseydi belki değil 5000 TL, 10.000 vericektim kendisine. Yazıklar olsun diyorum, başka da bişi demiyorum.

Sen de gidersen eğer çok merak ediyorum ne diyecekler sana, bir dene bakalım. Mutlaka bana da haber ver, şans seninle olsun canım, öpüyorum...

Nasılsınız güzel bayanlar :KK9:

Ben gitmiştim ege üniversitesine, hiç memnun kalmadim. Şöyle ki, muayene eden kişi (sanırım asistan doktor oluyor kendisi, genç bir erkek) çok lakayıt bir tavırla (beni fizik tedaviden gönderdiler dedim sadece) daha ben hiç bir şey sormadan göğüslerime baktı ve aynen şöyle dedi: "Ameliyatın ne kadar iz bıraktığı hakkında bilginiz vardır heralde, bu öyle kolay bi ameliyat değil, ( bir yandan da kağıda çizerek) böyle T şeklinde büyük bir izin olacak. Hem bunu devlet karşılamıyor artık kesinlikle, eğer yaptırmayı düşünürseniz 5000 TL.ye olur. Normalde sizin büyüklükteki göğüsleri biz 6.500 TL.ye yapıyoruz ama size 5000 TL.ye yaparız. Düşünürseniz sizi hocamla görüştürücem." dedi. Arada ben hiç birşey sormadım, hepsini kendi kendine dedi.

Bunun üzerine ben de peki devlet bir kısmını da mı karşılamıyor, büyük göğüsleri karşıladığını biliyordum, fizik tedaviden o şekilde yönlendirildim, diye sordum. Bana masadan bir kağıdı tutup gösterir gibi yaparak (kağıtta ne var görmedim) Bu bize baş hekimlikten gelen liste, ameliyat fiyatlarının hepsi burda yazıyor, dedi. Fizik tedaviyle biz ne alaka dedi. Yok öyle bişey dedi çirkin bir tavırla. (senin sırtın ağrıyor, omurgan yamulmuş, fizik doktorun gönderiyor, adam ne alaka diyor, komedi gibi resmen) Hem ameliyatı devlet karşılıyor olsaydı biz nasıl başederdik bu kadar insanla, önüne gelen yaptırırdı, o zaman burun estetiğini de önüne gelen yaptırırdı, ameliyathaneden çıkamazdık, dedi. (burun estetiğinle bir tuttu bu ameliyatı!)

Her neyse; benim canımı çok sıktı bu tavırlar, en azından daha düzgün bi şekilde anlatılabilirdi diye düşünüyorum.

işin ilginç tarafı beni fizik tedavi yönlendirmişti oraya, fizik tedavi doktoruma gidip olanları anlattım. Nasıl olur dedi, daha geçen hafta benim gönderdiğim hastaya ameliyat günü verildi, tamamen devlet karşılıyor, dedi. Gitti diğer doktora sordu, o da tabiki karşılıyor dedi. Sonra bana yeniden git ameliyat günü al dedi.
Ben gitmedim tabiki - bana böyle davranan bir doktordan değil ameliyat günü, üstüne para verip en iyi hocaya ameliyat olcaksın dese gitmem. Haaa bana güzellikle doğru düzgün anlatsaydı, böyle böyle diye, güven verseydi belki değil 5000 TL, 10.000 vericektim kendisine. Yazıklar olsun diyorum, başka da bişi demiyorum.

Sen de gidersen eğer çok merak ediyorum ne diyecekler sana, bir dene bakalım. Mutlaka bana da haber ver, şans seninle olsun canım, öpüyorum...

valla kalori saymaktan memeler göğüsler ikinci plana düştü...sizler napıyosunuz?

ay uyuz oldum ya nasıl doktor resmen sinirlerini oynatmıştır. Ya doktor cok önemli gerisi boş arkadaşım gecmiş olsun sana

Canım, günaydın... Nasılsın??
merhaba dün girdim ama yazmaya fırsatım olmadı bir türlü doktora gittim dün gayet iyi olduğunu söyledi bakalım her gün antibiyotikli krem kullanıyoum uçlarına haftaya tekrar bekliyor . En mutlu olduğum konu da kıyafetlerim yakışıyor artık göbek var ama olsun :KK70:

merhaba dün girdim ama yazmaya fırsatım olmadı bir türlü doktora gittim dün gayet iyi olduğunu söyledi bakalım her gün antibiyotikli krem kullanıyoum uçlarına haftaya tekrar bekliyor . En mutlu olduğum konu da kıyafetlerim yakışıyor artık göbek var ama olsun :KK70:

Canım gözün aydın cok sevindim.Göbek gögüs gidince belli oluyor.Sonra diyet yaparsın öptüm

X