Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

ne güzel anlatmışsın,teşekkür ederim. Geçmiş olsun.Senin adına sevindim. Sormak istediğim cup küçüldü mü, şekil ve büyüklüğe nasıl karar veriliyor ve sonuncu sorum da İzmir'de kimlerle görüştün, izlenimlerin neler oldu? Çok sordum galiba, affına sığınarak:)-tatlicadiarzu-

yaptırdıgınız amelıyat ssk yada bagkurlu mu yoksa ucretlı mı dıye sorucaktım tesekkeur ederım

annem olacak 10 gün sonra 110 takıyor normalde ve arkadaslar devlet hastahaneleri ücretsiz yapıyor meme kucultme amelıyatını annem avcılar murat köllük devlet hastanesnde olacak gayet guzel bir yer olanlarla da konustuk il saglık mudurlugune gidip ogrenmsıtık devlet hastanelerı 5kurus almada yapıyor.

Herkese sağlıklı,mutlu,huzurlu bir gün dilerim.Matra,zerdalim,ygmrkck nasılsınız? İyileşme süreciniz nasıl gidiyor? Bebetoo,flz06,elifidil,ozdy ve ismini hatırlayamadığım diğer arkadaşlar.Umarım iyisinizdir.Sürecinizi paylaşmaya devam edin lütfen.Ameliyat olacaklar için tek kelimesi bile çok önemli.Benim ameliyat tarihim yaklaştı son 1-2 hafta.Biraz korku başladı.Tek derdim sıkıntısız atlatmak.(İnşallah tek pişmanlık yaşamadan.) Hepinizi öpüyorum.

Unutmadan sevgili desendesen,juju07,jelesec ve ogltkn umarım sizlerde iyisinizdir.Öpüyorum sevgiler..

Kızlar sesiniz çıkmadı her şey, yolun damı.

Serap38 canım ben iyiyim haberlerini bekliyorum.Unutmadan korkun , çok normal arkadaşım, ihtiyacın olduğunda yanındayım unutma öptüm.

Kızlar sesiniz çıkmadı her şey, yolun damı.

Serap38 canım ben iyiyim haberlerini bekliyorum.Unutmadan korkun , çok normal arkadaşım, ihtiyacın olduğunda yanındayım unutma öptüm.

iyim canımm ne zamandr giremedim okul açıldı yolculuk yerleşme temizlik derken öyle geçti gitti günler herşey yolunda gibi artık pek bi gelişme olmuyor bekliyorum iyileşmeyi :) ağrım sızım yok çok şükür işte 3 hafta sonra falan kontrolüm var onu bekliyorum bakalım ne gibi bi gelişmeler olacak :))) sen nasılsın canım ? neler yapıyosn?

Herkese sağlıklı,mutlu,huzurlu bir gün dilerim.Matra,zerdalim,ygmrkck nasılsınız? İyileşme süreciniz nasıl gidiyor? Bebetoo,flz06,elifidil,ozdy ve ismini hatırlayamadığım diğer arkadaşlar.Umarım iyisinizdir.Sürecinizi paylaşmaya devam edin lütfen.Ameliyat olacaklar için tek kelimesi bile çok önemli.Benim ameliyat tarihim yaklaştı son 1-2 hafta.Biraz korku başladı.Tek derdim sıkıntısız atlatmak.(İnşallah tek pişmanlık yaşamadan.) Hepinizi öpüyorum.

Unutmadan sevgili desendesen,juju07,jelesec ve ogltkn umarım sizlerde iyisinizdir.Öpüyorum sevgiler..

çok sağol canım iyiyim çok şükür herşey yolunda.. korkunu anlıyorum bende çok korkmuştum ama herşeyin güzel olacağına inan ve bol bol dua et bak ben ilk ameliyattan çıkıp bakınca çok korkmuştum allahım hata mı yaptım ki iyileşebilecekmiyim diye bir sürü endişe ettim ama inan zman herşeyin ilacı zamanla herşey güzel oluyo şimdi okadar memnunum ki iyiki yaptırmışım diyorum iyiki dün alışverişe gittik gömlek denedim ettim harika bir duyguymuş sadece beğenmediğin için almamak yani daha bollarını almak zorunda kalmamak bir daha mutlu oldumm :)) rabbim senin sürecini de sorunsuz atlatman için yardımcın olsun dualarım seninle...

merhabalar 25 yaşındayım ve bekarım n95 beden göğüslerim var ve herkes sanki göğüslerime bakıyor.Küçültürmek istiyorum.bana her konuda yardımcı olur musunuz.hiç bi bilgim yok:S

Selam Edbeer.Sen yeni üyesin galiba.Forumda daha önce yazını okumamıştım.(Kaçırmış da olabilirim.) Bende Ercan Bey'e kombine ameliyat olacağım.Aynen senin gibi meme ve karın germe.Bana implant demedi.Dokum yeterliymiş.Senden ricam sana ne fiyat verdi yazar mısın? Benim tarihim senden sonra ama zaman zaman aklıma gelince bende de heyecan oluyor. :)
Ben doktorun yaptığı iki işlemin sonucunu da birebir gördüm.(Canlı canlı resim değil .) Karın germede görümcem memede de sevgili Jelesec.O yüzden doktor konusunda doğru karar verdiğime eminim.Sonuçlarımızı birbirimize gösteririz artık :).Herşey hayal ettiğimiz gibi olur , güzel vücutlara kavuşuruz umarım.

Geçmiş olsun Serapcım, kombine ameliyat aslında benim de olmam lazım,meme küçültme yeniden revizyon olmalıymışım ve karın germe ile birlikte. Senden fiyat rica edebilir miyim ,lütfen

iyim canımm ne zamandr giremedim okul açıldı yolculuk yerleşme temizlik derken öyle geçti gitti günler herşey yolunda gibi artık pek bi gelişme olmuyor bekliyorum iyileşmeyi :) ağrım sızım yok çok şükür işte 3 hafta sonra falan kontrolüm var onu bekliyorum bakalım ne gibi bi gelişmeler olacak :))) sen nasılsın canım ? neler yapıyosn?

İyi olmana sevindim canım. sana okul hayatında başarılar, dikişlerin nasıl acılma yok degilmi, dikkat et kendine ben iyiyim canın

Geçmiş olsun Serapcım, kombine ameliyat aslında benim de olmam lazım,meme küçültme yeniden revizyon olmalıymışım ve karın germe ile birlikte. Senden fiyat rica edebilir miyim ,lütfen

Selam doktorunuz kimdi memeyi yapan tayfun diye okumuştum soyadı ne,tekrar revizyon nedeni ne umarım sorunsuz gecer bu sefer ameliyatınız.Ya cok zor biz kadınların işi allah yardımcımız olsun

slm arkadaşlar.Uzun süredir bu siteyi takip ediyordum.yazdıklarınızın hepsini okudum. ben 2009 kasım ayında oldum.Benim gögüslerim çok büyüktü ve sarkıktı ama çok zayıftım dayanamadım bu orantısızlığa ve iğne yaptırmaktan korkan ben koca bir ameliyat oldum.zaten hiç bilmiyorsunuz kendize geldiğinizde her şey bitmiş oluyo .araştırma hastenesinde oldum ve iz bayagı var.Ama ben 1,5 yoldır evliyim çocuk düşünüyoruz. 7 ay tedavi gördüm olmadı rahim filmi çektirdim. şimdi bekleme sürecindeyiz.Şimdiye kadar beni korkkutmayan bir şey takıldı aklıma bu ameliyatı olup hamile kalan var mı? hamilelik esnasında çok ağrı oluyor mu gögüsler doktorum bana emzirebilirsin dedi. Ama çok korkmaya başladım . Böyle deneyimleriniz varsa ve paylaşırsanız mutlu olurum................

Selam serap 38 , sen benden önce mi ameliyat oluyorsun?
Benim tarihim 30 mart , ercan bey martta iki hafta amerikaya gidicek, 26 . Da dönücek.
Demekki sen martin ilk haftasi olacaksin, simdiden gecmis olsun diyorum, göz acip kapayincaya kadar gecer insallah.
Korkma kendi kendine moral ver, jelesec gibi ameliyati güzel basarili gecenleri düsün benim ki daha da güzel ve rahat olacak diye düsün. Ben öyle yapiyorum, yoksa heyecanim daha da artiyor.

X