Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

hoşbuldumm giremedim nete bikaçgündür teşekkür ederim:))vallahi ege üniden randevu alamıyorum netten zaten:) ben de aynı senn durumundayım zerdalimmm..henüz evlenmedim ve benim de göğüslerim de kist var onları da alıdırmak istiyorum..ancak şuan çalışmadıgım için babamdan rica edicem o yüzden fiyatın çok yüksek olması benim süreci ertelemem anlamına geliyor sigorta o yuzden önemli.medical parka çok yakın oturuoyum zaten hemen randevu olup en azından eray hocayla görüşücem seninle irtibat halinde olmak isterimm:))

birbirimize çok benziyoruz desene :)) inş canım sende kurtulursun en kısa zamanda bencede git görüş derim ben yardımcı olacaktır durumunu aynı bu şekilde anlat. ne zaman ihtiyacın olursa yardımcı olurum merak etme

canım merhaba.haftasonu giremedim nete görüşemedik.aslında doktor ne dicek sana diye merakta ettim.iyi olduğuna sevindim.en önemlisi şuan bi enfeksiyon açılma olmaması.maşallah diyelim.gerisi iyi olacaktır inşallah.ben şu zayıflam aolayına taktım ya pek konuşamıyoruz yine görüşürüz canım.öpüyorum seni.

valla canım şimdilik işler yolunda gibi çok şükür :) sen zayıflamana bak biran önce ol ameliyatını :) haa buarada kaç kilo verdin merak ettim :) kendine iyi bak öptüm canım haa raporuda ben bi hafta istedim oda verdi ne kadar istiyosun dedi ona göre verdi yani

Tünaydın Hanımlar... Nasılsınız?...

Jelesec Canım sen çok memnun kaldığın bir kremden bahsediyordun ismini yazarmısın ? Özelden de yazabilirsin. Doktorum krem söylemedi. Pembe dikişler dışında memelerimden çok memnunum aslında. Ağrım sızım kalmadı. 6 ay sonra dikişlerin solacağını biliyorum ama beyaz tenli olduğum için şu an dikişlerim pembe ve bundan rahatsız oluyorum. Bahsettiğin kremin iyileşme sürecindeki etkisi nedir? Yazarsan çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

merhaba kızlarr size bi sorum olacak izler için krem kullanmaya ne zaman başladınız ?sadece 10 gün kadar pansuman yaptım şimdi onuda yapmıyorum bol bol duş almaya çalışıyorum o kadar belkide izler için kremi 1 ay sonraki kontrolümde verir doktorum bilemedim :/

merhaba kızlarr size bi sorum olacak izler için krem kullanmaya ne zaman başladınız ?sadece 10 gün kadar pansuman yaptım şimdi onuda yapmıyorum bol bol duş almaya çalışıyorum o kadar belkide izler için kremi 1 ay sonraki kontrolümde verir doktorum bilemedim :/

Ben 1 ay sonra başladım canım

Tünaydın Hanımlar... Nasılsınız?...

Jelesec Canım sen çok memnun kaldığın bir kremden bahsediyordun ismini yazarmısın ? Özelden de yazabilirsin. Doktorum krem söylemedi. Pembe dikişler dışında memelerimden çok memnunum aslında. Ağrım sızım kalmadı. 6 ay sonra dikişlerin solacağını biliyorum ama beyaz tenli olduğum için şu an dikişlerim pembe ve bundan rahatsız oluyorum. Bahsettiğin kremin iyileşme sürecindeki etkisi nedir? Yazarsan çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Özelden yazarım

birbirimize çok benziyoruz desene :)) inş canım sende kurtulursun en kısa zamanda bencede git görüş derim ben yardımcı olacaktır durumunu aynı bu şekilde anlat. ne zaman ihtiyacın olursa yardımcı olurum merak etme

saol canım bu haftaiçi alıcam randevu doktor ile görüştükten sonra burdan haberdar ederim...sana çok geçmiş olsun :)) darısı başıma..

valla canım şimdilik işler yolunda gibi çok şükür :) sen zayıflamana bak biran önce ol ameliyatını :) haa buarada kaç kilo verdin merak ettim :) kendine iyi bak öptüm canım haa raporuda ben bi hafta istedim oda verdi ne kadar istiyosun dedi ona göre verdi yani

saol canım..bende toplamda 4 kilo verdim.devam ediyorum işte..

X