Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

selam kızlar ben bu ameliyatı oldum. inanın hayata geri dondum dıyebilirim. vitrinlerde gorduum seylerin içine sıgarlarmı die dusunmuyorum, denediimde psikolojim bozulmuyo artık sadece cirkin oldukları için vazgeciyorum almaktan. ayrıca artık nadide sultan yerine taş gibi die laf atıolar bundan hoslandıım için yazmadım tabii benim durumda olanlar anlayabilirler...
ameliyatım 6 saat surdu. ama sonuc harikaydı artık mankenım die salınanların goguslerıne burun kıvırıyorum pehhhh die :) sutyenede gerek kalmıo kimse sutyen takmadııma inanmıo...
ameliyattan sonra abartmıyorum cok sasırtıcı ama en ufak bı agrım sızım olmadı, parmaamı kessem acıdan olurum ama hıc ama hıcbısı hıssetmedım ben.
su anda his kaybımda yok gayet normal hersey ama doktorum emzirme doneminde sorun yasanabilir kucuk bı ihtimal dedi.
ben cok memnunum ve 3 umuzde cok mutluyuz. :) kendimi tebrik ettiim sayılı işlerden biri cunku biraz cesaret istiyo ama korkmayın sonra cok mutlu olucaksınız...
sevgiler...

canım hangi doktora gittin ve hangi şehir??

merhaba lily bende göğüslerimi küçülteceğim.ben izmirdeyim ve dr atay atalay bu konuda çok iyiymiş ama şimdi emziriyorum 4 ay sonra falan olacağım.ama 20 gün önce istanbulda bir arkadaşım oldu doktoru hatırlamıyorum ama öğrenirim o mkadar güzel olmuşki inanamazsın.ameliyat olan arkadaş daha bekar ve 20 yaşındaydı dr biraz özenmiş ameliyat tam 7 saat sürmüş sonuç mükemmel gerçi daha sargıları açılmamıştı ama süper.hiç düşünme bile hemen yaptır sanırım 5500 liraya yaptırmış.ameliyat olursan lütfen bizimle paylaş canım

meraba canım. bende düşünüyorum 24 yaşındayım ama korkuyorum ilerde çocuk olduktan sorada sorun çıkar belki diye çekiniyorum. arkadaşın hangi doktora gitmiş? olmazsa özelden detay yazabilir misin?? şimdiden çok teşekkür ederim..

Günaydın canım, nasılsın?:KK3:[/QU

Merhaba Canım... Çok iyiyim teşekkür ederim...Memelerim de iyi.:KK16: Sen nasılsın? İyi olduğunu tahmin ediyorum giden onca kilodan sonra. Aml. günü almış mıydın? Belirtmişsen de kusura bakma gözümden kaçmış olabilir. Giden kilolarla birlikte memelerin de biraz küçülmüştür. Bu durum cerrahın uygulayacağı tekniği etkiler sanırım yani olumlu yönde. Daha az doku daha az dikiş demek. Benim dikişler fazla ne de olsa 2150 gr. alındı. Diyet yapmadan 2 kilo gitti valla. Şaka bi tarafa diyete başlama konusunda kendimi motive etmeye çalışıyorum.

günaydınlar hanımlarrrrr.... valla benimde şu diyet motivasyonuna müthiş ihtiyacım var, gerçekten desendesen nasıl yaptın kuzum, bu ne müthiş bir irade maşallah allah nazarlardan korusun:nazar::nazar: çok acil 3 ayda bi 15 kilo vermem lazım ama oysa ki ben 1 gr bile veremiyorum:KK37: motive:motive:motiveeeeeee

gunaydin kizlar.benim bu meme kucultme ameliyyatina acayib kafam yatti.kizlar bu konuda bana bilgi verirmisiniz.ameliyyat oncesi sonrasi.ve en onemlisi emzire bilinirmi.cevablarinizi heyecanla bekliyorum.birde kizlar dun ameliyyatla ilgili video izledim acayib korkdum.hemde istiyorum.yardimmmmmmmmmm:18::18::18::18:

günaydınlar hanımlarrrrr.... valla benimde şu diyet motivasyonuna müthiş ihtiyacım var, gerçekten desendesen nasıl yaptın kuzum, bu ne müthiş bir irade maşallah allah nazarlardan korusun:nazar::nazar: çok acil 3 ayda bi 15 kilo vermem lazım ama oysa ki ben 1 gr bile veremiyorum:KK37: motive:motive:motiveeeeeee

aynı dert bendede arkadaşım amaliyat olmam için zayıflamam lazım kilo vermem lazım.desenden nasıl yaptın cvp bekliyoruz arkadaşım yardım ettttt...

gunaydin kizlar.benim bu meme kucultme ameliyyatina acayib kafam yatti.kizlar bu konuda bana bilgi verirmisiniz.ameliyyat oncesi sonrasi.ve en onemlisi emzire bilinirmi.cevablarinizi heyecanla bekliyorum.birde kizlar dun ameliyyatla ilgili video izledim acayib korkdum.hemde istiyorum.yardimmmmmmmmmm:18::18::18::18:

Merhaba...Bence internet görsellerinden uzak durmalısın. Kafa karıştırmak için birebir. Aml. olmuş hanımların tecrübeleri daha doğru bir fikir verebilir. Zor ve ağrılı bir aml. değil.Memnuniyet derecen beklenti ve tercihlerine göre değişebilir. Emzirme meselesine gelince; bence önce bebek sonra aml. doğru tercih olur. Cerrah ne kadar korumaya çalışsa da mutlaka süt kanalları olumsuz etkileniyor. ..

maşallah bizler sürecimizi tamamladık canım.Darısı diger arkadaşlara öptüm bay

Jelesecim selamlar, evet artık herşey rutine döndü ya yazacak bişey bulamıyor insan :) Bende öpüyorum görüşürüz tatlım..

Nerelerdesin kuzum sen :KK47: yoksa boşladın mı diyeti sesin soluğun çıkmıyoo
Burada bir iki mesaj yazdım sana, görmedin heralde. Neler yapıyosun, şaka maka bıraktın mı diyeti?

Canım benim idolüm :) biraz iş yoğunluğum fazlaydı o yüzden pek giremiyordum bi iki bakınıp çıkıyordum mecburen yoksa bi yere gittiğim yok:) Bide Simla'nın facede açmış olduğu dukan diyet tarifleri bölümünde de çok sık takipteyim :) Görmedim gülüm görsem hiç yazmazmıyım, bu aralar iş ev arası yoğun bi tempoyla mekik dokuyorum wallahi sohbete hasret kaldım o derece :) Diyet tam hız devam arada ufak kaçamaklarım olsada telafi ediyorum şuana kadar 7 kilo verdim gibi bi üç beş daha verirsem güzellik yarışmasına katılıcam :) :) :) :) Sen nasılsın bal nasıl gidiyor ? Sen güçlendirmedesin artık diyette sanırım bu arada derslerin için bol bol başarı diliyorum, bi kerede kurtulursun inşallah, yüreğim seninle.. Çok öpüyorum...

[

Canım benim idolüm :) biraz iş yoğunluğum fazlaydı o yüzden pek giremiyordum bi iki bakınıp çıkıyordum mecburen yoksa bi yere gittiğim yok:) Bide Simla'nın facede açmış olduğu dukan diyet tarifleri bölümünde de çok sık takipteyim :) Görmedim gülüm görsem hiç yazmazmıyım, bu aralar iş ev arası yoğun bi tempoyla mekik dokuyorum wallahi sohbete hasret kaldım o derece :) Diyet tam hız devam arada ufak kaçamaklarım olsada telafi ediyorum şuana kadar 7 kilo verdim gibi bi üç beş daha verirsem güzellik yarışmasına katılıcam :) :) :) :) Sen nasılsın bal nasıl gidiyor ? Sen güçlendirmedesin artık diyette sanırım bu arada derslerin için bol bol başarı diliyorum, bi kerede kurtulursun inşallah, yüreğim seninle.. Çok öpüyorum...[/QUOTE]

canım merhaba 7 kiloyu dukanlamı verdin?

mrb canım.çalıştığım için bazen giremedim ama bundan sonra açığım burdayım genelde.ben napayım işte diyetle uğraşıyorum bugün 7.günüm 2,5 kilo gitti.azimle uğraşıyorum ki biranönce amaliyat olabileyim.doktor en az 5 kilo vermen lazım demişti.benim istediğim yaz gelmeden amaliyat olup iyileşmek 3 ayda iyileşirse diye hesaplıyorum en geç nisanın 2.haftası olmam lazım bakalım hayırlısı.sen nasılsın bende korkuyorum burda dikişler açıldı falan diyolar bazıları.sende yoktur inş.iisindir.dinleniyomusun hala evdemisin?doktor rapor veriyomu ne kadar süre veriyo onu sormayı unutmuşum.

harikaa baya vermişsin kısa zamanda:) inş daha çok verirsin..ben iyiyim ağrım sızım yok cuma günü kontrolüm var işte bakalım bnm dikişlerde açılma falan olmadı ama alttaki potluklar düşünndürüyor ama onlar içinde çok erken doktorum geçecek dedi beklemem ve sabretmem gerek bn okul için rapor almaya çalışıcam cuma günü isticem bakalım verir heralde

harikaa baya vermişsin kısa zamanda:) inş daha çok verirsin..ben iyiyim ağrım sızım yok cuma günü kontrolüm var işte bakalım bnm dikişlerde açılma falan olmadı ama alttaki potluklar düşünndürüyor ama onlar içinde çok erken doktorum geçecek dedi beklemem ve sabretmem gerek bn okul için rapor almaya çalışıcam cuma günü isticem bakalım verir heralde

saol canım..sevindim.iyi olduğuna cuma ne dicek bakalım.sabret canım inş ii olacak.

Benimde ilerde göğüs estetiğine sanırım ihtiyacım olucak.. 6 aylık bebek annesiyim ve oğlum doğdugundan beri mememi hiç almadı göğüs ucu olmadığı için bende doğduğundan beri bompa ile sağıyorum yaniii sarttı göğüslerim :KK43:( acaba sütüm kesilirse nasıl bir şekil olucak onu merakediyorum :)) umarım olmam gerekmez olursamda ağrısız ve çabuk geçen bişeydir inşallah

Merhaba...Bence internet görsellerinden uzak durmalısın. Kafa karıştırmak için birebir. Aml. olmuş hanımların tecrübeleri daha doğru bir fikir verebilir. Zor ve ağrılı bir aml. değil.Memnuniyet derecen beklenti ve tercihlerine göre değişebilir. Emzirme meselesine gelince; bence önce bebek sonra aml. doğru tercih olur. Cerrah ne kadar korumaya çalışsa da mutlaka süt kanalları olumsuz etkileniyor. ..

canim yazdigin icin tesekkurler.icim rahatladi.bir kizim var 1 yas 2 aylik.kismetse 2 yasina kadar emzirmeyi dusunuyorum.INSALLAH ondan sonra bir cocuk daha istiyorum.olursa yine iki sene emzirme veeeeee sonra aml.daha dolu dolu 4 sene var kismetse.inan cok istiyorum.heyecanlaniyorum.bir an once vakit gecsin istiyorum..........:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X