Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Merhaba bencede en dogrusunu yaparsın 4 sene gecer risk almaya degmez.Rahat rahat emzir bebişleri

Ben oğlumu yaklaşık bir ay önce sütten kestim. Süt doluyken daha dolgun ve biraz sarkık olan göğüslerim boşalınca daha da sarktı ve içi boşalmış gibi oldu resmen. Ameliyat için doğru karar verdiğimi bir kez daha anladım. Umarım olman gerekmez, gerekirse de daha güzel olacağını düşün ve korkma. Burada yazan arkadaşlar ağrısı ve acısı az bir ameliyat olduğunu söylüyorlar. Sağolsunlar tecrübeleri sayesinde çok bilgi sahibi oluyoruz.

Allah bağışlasın bebişini. İki çocuk düşünüyorsan ikinciden sonra yapman en doğrusu zaten. Çünkü ikincide daha bir deforme oluyor göğüsler. Bende öyle oldu. Ameliyat için bekliyorum ben de. Hayırlısıyla hepimiz istediğimiz göğüslere kavuşuruz inşallah...

Desendesen sende bu azim varken verirsin dersleri canım.İyiyim bebegim herşey yolunda,öptüm

İnşallaaahhh canım, öpüyorum ben de çookk..

82 den 59 'a mı düştün..nasıl düştün canım ya.

Yaklaşık olarak 5 ayda şekerim. Dukan diyeti yapıyorum. Şu an güçlendirmedeyim yani kilo koruma evresindeyim. Forumumuz var dukan diyeti başlığı altında. istersen sen de bize katılabilirsin.

Bu arada sen nasıl bir diyet yapıyorsun?

desendesen yorumun için çokk teşekkürler.. evet bizi mutlu eden neyse öyle olsun bencee.. ayrıcaa daha sarktıgını duyunca tam karar verdim kesin olmalıyım

desendesen yorumun için çokk teşekkürler.. evet bizi mutlu eden neyse öyle olsun bencee.. ayrıcaa daha sarktıgını duyunca tam karar verdim kesin olmalıyım

Ben klasik diyet sabak 1 dilim ekmek peynir ....,öğlen akşam ekmek yok sebze yemeği,salata yada ızgara.un,şeker,tuz yok.öyle yapıyorum.dukan yaptım ben 10 gün 4 kilo verdim ama sıkıldım birde başım çok ağrıdı.sen baya vermişsin

MUCUK MUCUK seni seviyorum çoook güzel anlatmışsın

Ben de seni seviyorum tatlımm.

Baş ağrısı ilk zamanlar çok oluyo, sonra geçiyo. ben bayaa bi hırs yaptım canım, Bu ben değilim ben olmamalıyım diye. Kabullenemedim hiç kilolu halimi. Şimdi yaşama geri döndüm resmen. Kendimi çok güzel hissediyorum yeniden.

Sen de güzel vermişsin aslında 2.5 kilo çok iyi başlangıç olarak. Bu şekilde de devam edebilirsin. Nasıl hoşuna gidiyorsa. Ama dukan diyeti gerçekten etkili.

saol canım.biraz devam edeyim bakalım.pek etçil beslanmeyi sevmiyorum daha çok sebzeciyim o yüzden birazda.ama veremezsem dukan yaparım .

Allah bağışlasın bebişini. İki çocuk düşünüyorsan ikinciden sonra yapman en doğrusu zaten. Çünkü ikincide daha bir deforme oluyor göğüsler. Bende öyle oldu. Ameliyat için bekliyorum ben de. Hayırlısıyla hepimiz istediğimiz göğüslere kavuşuruz inşallah...[/QUOTE]

sagol canim.aslinda 3 cocuk istiyorum ama.amelliyati 2 cocuk sonrasi yaptirmak istiyorum kismet.bakalim

kızlar benimde göüslerim çok büyükler bende küçültmek istiyorum yaklaşık 5 aydır diyet yapıyorum 10 kilo verdim ama göğüslerimde bir gram bile küçülme almadı erzurumda yaşıyorum hangi hastane ve hangi doktora başvurmam gerekiyor hiç bir bilgim yok burada yaşayan arkadaşlar varsa bilgi verirlerse çok mutlu olurum
bu arada iki çocuğum var başka çocuk düşünmüyorum

Son düzenleme:
Merhaba forumda tüm paylaşımda bulunan arkadaşlar.Herkese sevgilerimi gönderiyorum.

Arkadaşım tekrar geçmiş olsun.Bence endişelenmen için çok erken.Ameliyat olalı bir kaç gün oldu daha.Sen dinlen,yapılması gerekli olanları da uygula.Bakalım zaman ne gösterecek.Umarım en iyi görüntüye kavuşur.
Sevgili Jelesec için yazdıklarına baştan sona katılıyorum.İyi ki forumda var ve yol gösteriyor.Sevgiler..

Jelesec arkadaşım Sende de açılma oldumu? Neler yaptın? Ben batikonlayıp bantlıyorum hep.. çok kötü gözüküyor ama

Çok geçmiş olsun.Umarım en kısa zamanda düzelir.Bu sıkıntılı dönemi atlatırsın.İyi haberlerini bekliyoruz.

Arkadaşlar potluk nedir?

Arkadaşım merhaba.Sormuşsun ama kimse cevap yazmamış.Öncelikle şunu belirteyim.Ben de ameliyat olacağım için bu konuyu çok araştırmıştım.Kısaca sana şöyle özetleyeyim.Lolipop tekniğinde potluk oluşma olasılığı var.T olan teknikte potluk olmuyor.Dikiş işi fazla oluyor.Lolipop tekniğinde de potluk olmadan yapılabiliyor.(Doktorun tekniğiyle alakalı.).Bu tekniğin uygulandığı hastalarda erken dönemde arzu ettikleri meme görüntüsünü göremezler.Bu beğenilmeyen görüntü erken dönemde büzülmüş yara şeklindedir.6 ila 12 ay içerisinde bu görünümün geçeceği belirtiliyor.Eğer tamamen düzelmezse de revizyon uygulanıyor.

Merhaba elifidil.Hayırdır Sevgili Jelesec ile beraber toplantı mı yaptınız? Gerçekten Jelesec'in göğüsleri güzel olmuş bende bayıldım.İz yok ,potluk yok maşallah. Tabi doğru söylüyorsun her doktorun tekniği farklı , sen de istediğin görüntüye revizyona gerek kalmadan kavuşursun.Hoşçakal.

Canım nasılsın seninde yaklaşıyor tarihin, heyecan varmı en güzel şekilde atlatırsın işallah.Teyzen kalacakmı yanın da ihtiyac duyarsan haber ver öptüm

Arkadaşlar merhaba,yeni katıldım aranıza ben de izmirde olamyı düşünüyorum..cuma günü için ege üniversitesinden randevu alıcam ufuk bilkay ve cüneyt özek var sanırım..şuan çalışmadıgım için sigortadan yararlanmayı düşünüyorum..Birde zerdalimmm adlı arkadaş medicak parktan bahsetmiş..İzmirde doktor tavsiyesi olan arkadaşlar var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…