Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Arkadaşlar herkese merhabalar,

Bi kaç haftadır doğru düzgün giremiyordum, hem yoğunluğum vardı hemde sürecim geçti artık bugün 80. günüm anlatacak pek bişey bulamıyorum :) Sadece tek diyeceğim ''sabır'' en büyük anahtar bizim için, izmiş renkmiş potlukmuş hepsi geçip gidiyor inanın... Yeter ki moralinizi yüksek tutun...

Ameliyat olan arkadaşlarıma da çok geçmiş olsun diyorum, gün alan arkadaşlarıma da acil şifalar diliyorum... İkinci kez reviz. aml. olacak arkadaşlarım çok büyük geçmiş olsun, Allah bir daha yaşatmasın...

Sorunsuz bir ameliyat süreci yaşamanızı temenni ediyorum...

Yüreğinizden geçen güzellikler sizlerin olsun..

Sevgiler..

merhaba canım.Bende seni tanıdıgıma memnun oldum,gerçi uzun telefon görüşmelerimizden dolayı zaten seni tanıyor gibiydim,yüz yüzede görüşmüş olduk.Gögüslerime olan iltifatın için de teşekkür ediyorum,canım bu ameliyatı olan ve olmak isteyen herkesin sonuçları benden dahada güzel olsun inşallah.. Senin memelerin le ilgili olarak şimdi sana pembe bir tablo çizemem,zaten fikrini de yüzüne söyledim.Zaten kendi memen de küçükmüş yani benim kine göre çok kücük ,sonuçları çok daha farklı olabilirdi.

Umarım bi şekilde yada, revizyon la istedigin görüntüye kavuşursun canım,öpüyorum .

evet canım ne iyi oldu tanışmamız,aslında ikinci toplantı yapsak daha iyi olur diğer arkadaşları da tanımış oluruz.
inşallah canım ameliyat olacak olanlar için gönüllerindeki göğüs şekline kavuşurlar.benim göğüslerim için şimdilik bir
şey söylemek erken olur bence,çünkü bizim doktorumuz tekniğine göre iyileşmesi zamana bağlı.onun için şuan
erken diyelim.inşallah da revizyona kalmaz ya öyle olursa belki şu yaptırmadığım göbekle bel lipo,hazır narkoz yemişken
aradan çıkarmış olurum ne dersin :) :)

sağol serapcığım.darısı başına diyelim.canım iyiyim ben,gerçekten ameliyat olduğuma çok memnunum çünkü kendime özgüvenim geldi.bu ameliyatın gereksiz olmadığını düşünüyorum ve her kadın ihtiyacı varsa bu ameliyatı ya da diğer estetik ameliyatları olmalı bence.ama iyi doktor seçimini de dikkat etmeli ki estetik oluyorum derken büsbütün psikolojisini bozmasın değil mi???

potluklarım azalmakla birlikte hala varlar,3.ayımı bekliyorum tamamen geçmesi için.sıkıntılı dönem bence ameliyat sonrası başlıyor çünkü bu operasyon bildiğin gibi 2-3 saat sürüyor ama iyileşmesi 6 ay hatta 1 yılı buluyor diyorlar.ama benim doktorum 3 ayda göğüs şeklini alacak dedi yani kısaca benim 1 ayım daha var :) :)

SANA DA SIKINTISIZ BİR AMELİYAT VE MUHTEŞEM GÖĞÜSLERİN (hatta mümkünse potluksuz ve izsiz ) OLMASINI temenni ederim....

Arkadaşlar potluk nedir?[/QUOTE]

doktorunuzun adını verebilir misiniz sakıncası yoksa:)

benim 5.günüm bugün bitiyor ilk 105-110 du şimdi sutyen aldım takmam gerekiyormuş 90 ı doldurmadı 85 olması lazım ama şuan bile görüntü mükemmel gizli dikiş var sadece çok kötü gözükmüyormuş ben bakmadım ama annem dedi . Bence doktor un büyük önemi var
doktorunuz kimdi ve maliyet neydi bilgilendirirsiniz sevinirim.

evet canım ne iyi oldu tanışmamız,aslında ikinci toplantı yapsak daha iyi olur diğer arkadaşları da tanımış oluruz.
inşallah canım ameliyat olacak olanlar için gönüllerindeki göğüs şekline kavuşurlar.benim göğüslerim için şimdilik bir
şey söylemek erken olur bence,çünkü bizim doktorumuz tekniğine göre iyileşmesi zamana bağlı.onun için şuan
erken diyelim.inşallah da revizyona kalmaz ya öyle olursa belki şu yaptırmadığım göbekle bel lipo,hazır narkoz yemişken
aradan çıkarmış olurum ne dersin :) :)

İşallah buluşuruz canım kızlar ameliyatlarını olsun ondan sonra ayarlarız.Tabi potlugun gecmezse yaptırırsın niye olmasın.

Zerdalımmm

mrb nasılsın canım nasıl oldun?

bende seni merak ediyordum bakındım kaç gündür göremedim :)) diyet nasıl gidiyor :) ben iyiyim çok şükür şimdilik herşey yolunda gibi cuma günü kontrolum var alınması gereken bir iki dikiş var geri kalanlar kendi eriyecekmiş bakalım doktor ne diyecek iyileşmem nasıl gidiyor merak ediyorum :))

merhaba kizlar.peki bu ameliyyat sonrasi hic emziren oldumu?birde dikis izi kaldimi?bende 85d.bende isterim ama korkuyorum
:KK5:

merhaba kizlar.peki bu ameliyyat sonrasi hic emziren oldumu?birde dikis izi kaldimi?bende 85d.bende isterim ama korkuyorum
:KK5:

Merhaba
Henüz emzirmedim o konu hakkında tecrübeli arkadaşlar vardır eminim.
Normal şartlarda sıkıntısız bir ameliyat ağrısız bile denebilir komplikasyonlar var tabi ama herkese olucak diye bir şey yok.
İzler ise 3 aydan sonra göze bile batmıyorlar. Tamamiyle kaybolmaları 1 yılı buluyor, bende öyle oldu.

bende seni merak ediyordum bakındım kaç gündür göremedim :)) diyet nasıl gidiyor :) ben iyiyim çok şükür şimdilik herşey yolunda gibi cuma günü kontrolum var alınması gereken bir iki dikiş var geri kalanlar kendi eriyecekmiş bakalım doktor ne diyecek iyileşmem nasıl gidiyor merak ediyorum :))

mrb canım.çalıştığım için bazen giremedim ama bundan sonra açığım burdayım genelde.ben napayım işte diyetle uğraşıyorum bugün 7.günüm 2,5 kilo gitti.azimle uğraşıyorum ki biranönce amaliyat olabileyim.doktor en az 5 kilo vermen lazım demişti.benim istediğim yaz gelmeden amaliyat olup iyileşmek 3 ayda iyileşirse diye hesaplıyorum en geç nisanın 2.haftası olmam lazım bakalım hayırlısı.sen nasılsın bende korkuyorum burda dikişler açıldı falan diyolar bazıları.sende yoktur inş.iisindir.dinleniyomusun hala evdemisin?doktor rapor veriyomu ne kadar süre veriyo onu sormayı unutmuşum.

Nasılsınız?

ZERDALİM; nasıl oldun canım? Var mı ağrın, sızın? Her geçen gün daha iyi olacak senin için, içini ferah tut. :KK34:

Hayırdır ne dersanesi arkadaşım

Canım; günaydın, nasılsın?
Kamu yönetimi 4.sınıftan 3 dersim var. Onun için dersaneye başlıyorum bu hafta hayırlısıyla.

Arkadaşlar herkese merhabalar,

Bi kaç haftadır doğru düzgün giremiyordum, hem yoğunluğum vardı hemde sürecim geçti artık bugün 80. günüm anlatacak pek bişey bulamıyorum :) Sadece tek diyeceğim ''sabır'' en büyük anahtar bizim için, izmiş renkmiş potlukmuş hepsi geçip gidiyor inanın... Yeter ki moralinizi yüksek tutun...

Ameliyat olan arkadaşlarıma da çok geçmiş olsun diyorum, gün alan arkadaşlarıma da acil şifalar diliyorum... İkinci kez reviz. aml. olacak arkadaşlarım çok büyük geçmiş olsun, Allah bir daha yaşatmasın...

Sorunsuz bir ameliyat süreci yaşamanızı temenni ediyorum...

Yüreğinizden geçen güzellikler sizlerin olsun..

Sevgiler..

Nerelerdesin kuzum sen :KK47: yoksa boşladın mı diyeti sesin soluğun çıkmıyoo
Burada bir iki mesaj yazdım sana, görmedin heralde. Neler yapıyosun, şaka maka bıraktın mı diyeti?

X