Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

İyiki seni ameliyatımdan önce tanımamışım, 2 miz o kadar takıntılı ve mükemmeli arayan tipleriz ki, birbirimizden ve sorun yaşıyan insanlardan etkilenir ve ben kesin ameliyatdan vazgecer koca memelerle yaşardım.Sende öyle şükür allaha sonra karşıma cıkardı seni

glorys bence bu konuyu cok iyi düşün o ya da bu doktor hangisi olursa olsun bacak germenin izi cok kötü saklanmsı zor izler benim basenleri 2 kere işlem gördü ilk doktorum H F basenlerime lipo yaptı ama sonuc fiyosko ic bacak sarktı ve heryeri cukur cukur oldu ve resmi gördün hala kalındı 2 işlemden sonra görüntü düzeldi.kesin kararın buysa önce ici boşalsın 1 kere de olacagını zannetmiyorum ama aynı anda hem germe hem lipo mantıksız lipo olduktan sonra vucut ödemli oluyor. Tabi yinede senin kararın canım vucudun heryerinde dikiş izleri belki sonradan seni mutsuz edebilir

sekerım haklısın, tabıkı ız olayı kotu, ama yok yanı ya lombur lombur dolasıcan yada ız fılan takmıcan , radıkal cozumler ıcın bıraz ıze katlanmak gerekıyor, ben kendı dr.mde bır foto gormustum kadın spor hocası, zaten fıt ama ust bacaklarda toparlanmayan derıler var ,gordum oncekı halını de,aml.sonrası super tabıkı ızlerı de var ama bıldıgın davul gıbı gerılmıs:KK52::KK36::KK37: yanı sonucta hem spor,hem yaptırmadıgı sey kalmamıs nappasın:KK20:
su once ıcı bosalsın kısmı yanlısmıs, bende oyle yapsak mı demıstım dr.lere ama once ıcını bosaltıp beklersen germe ıslemı ıcın manasız bır durummus, hep lıpo yap sonra tekrar germe ıslemı..dedıgım gıbı bu ıslerde radıkal cozumler ıcın bıraz:KK36: acı ve ize katlanıcan..daha bısı yaptırdıgım yok en erken mart nısan...

İyiki seni ameliyatımdan önce tanımamışım, 2 miz o kadar takıntılı ve mükemmeli arayan tipleriz ki, birbirimizden ve sorun yaşıyan insanlardan etkilenir ve ben kesin ameliyatdan vazgecer koca memelerle yaşardım.Sende öyle şükür allaha sonra karşıma cıkardı seni

seni de önce :KK16:
güzel memeli, memelerine iyi bak ha haaa
ay neler yazıyorum ben:KK1: kokteylden yeni geldim....biraz alkolün verdiği rahatlık da var idare et:KK52:

sekerım haklısın, tabıkı ız olayı kotu, ama yok yanı ya lombur lombur dolasıcan yada ız fılan takmıcan , radıkal cozumler ıcın bıraz ıze katlanmak gerekıyor, ben kendı dr.mde bır foto gormustum kadın spor hocası, zaten fıt ama ust bacaklarda toparlanmayan derıler var ,gordum oncekı halını de,aml.sonrası super tabıkı ızlerı de var ama bıldıgın davul gıbı gerılmıs:KK52::KK36::KK37: yanı sonucta hem spor,hem yaptırmadıgı sey kalmamıs nappasın:KK20:
su once ıcı bosalsın kısmı yanlısmıs, bende oyle yapsak mı demıstım dr.lere ama once ıcını bosaltıp beklersen germe ıslemı ıcın manasız bır durummus, hep lıpo yap sonra tekrar germe ıslemı..dedıgım gıbı bu ıslerde radıkal cozumler ıcın bıraz:KK36: acı ve ize katlanıcan..daha bısı yaptırdıgım yok en erken mart nısan...

glorys, sonuçta bu senin kararın ve ben bu konuda senin kararını eleşirmek amaçlı yorum yapmamam ama söylemeden de edemeyeceğim, inan bana o kadar güzel bir kadınsın ki, bacakların evet biraz kalın olabilir ama inan taş gibi:KK34:....hiç öyle lömbür lömbür falan da değil...elbiseyle de çok güzel kamufle etmiştin canım...belki bisiklet falan çalışarak yaza kadar germe kadar olmasa bile, iyi sonuçlar alabilirsin, üstelik yazın kamufle etmek zoruda kalacağın dikişler de olmaz....

ekim nasılsın sende varmı kaşıntı

canım merhaba bende öyle belirgin bir kaşıntı yok... akşamları çok hafif oluyor gibi ama dayanılmaz değil. her akşam duş alıp iyice kurulandıktan sonra bephanten sürüyorum (doktorumun önerisi) baya rahatlıyorum.
forumda okuduğuma göre iz giderici con...... ile başlayan kremi kullananlarda kaşıntı oluyor bildiğim kadarıyla.. bu kremi bana doktorum önermedi gerek yok dedi.. sen o kremden kullanıyormusun????
senin son durumun nasıl izler potlar varmı????

Bugün ancak bu saatlerde girebildim foruma.... herkesin iyi olduğunu görüyorum...

GLORYS bencede bacaklar konusunda çok acele etme önce sporu denesen????

OGLTKN BİRBUSE VE JELESEC neşeniz daim olsun sizleri çok öpüyorum...

bu arada eğer ekmezse yeğenim Ker bana gelecek bu akşam... onun ameliyatı 5 ay oldu.. bende onu 3 aydır görmüyordum. akşam onu (eğer gösterirse) inceleyip yarın gözlemlerimi sizinle paylaşırım arkadaşlar....

Bugün ancak bu saatlerde girebildim foruma.... herkesin iyi olduğunu görüyorum...

bu arada eğer ekmezse yeğenim Ker bana gelecek bu akşam... onun ameliyatı 5 ay oldu.. bende onu 3 aydır görmüyordum. akşam onu (eğer gösterirse) inceleyip yarın gözlemlerimi sizinle paylaşırım arkadaşlar....

sagol ekimcim bende seni öpüyorum eminim Ker in ne potlugu nede izi kalmıştır

seni de önce :KK16:
güzel memeli, memelerine iyi bak ha haaa
ay neler yazıyorum ben:KK1: kokteylden yeni geldim....biraz alkolün verdiği rahatlık da var idare et:KK52:

kesin alkolün etkisi, ay canım ya işallah ameliyat sonrasıda böyle keyifli yazışırız. Sorunsuz atlatman ve süper memeleri kavuşman dilegiyle seni öpüyorum.İyi düşün aklına olumsuz şeyleri getirme kahve borcunuda unutmadım

Karar senin canım umarım yeni vucudunla coooook mutlu olursun

selam dertligonca. sgk geçiyormuş üstüne yaklaşık 1500 tl fark alacaklar sanırım. yeni yıla yeni göğüslerimle gireceğim. kıymalı makarna işe yaradı.

aferim kız sana demek ikna ettin seninkini, ameliyat tarihin belli oldumu yeni yıl demişsin , demekki yakın bir tarih. hangi hastanede olacaksın doktorunun adı ne. ah keşke özel mesaj hakkım olsa telimi yazardım. canım ekle beni sormak istediğim çok soru var . (gonca kuruş) faceden. 1500 tl çok iyi bir rakam allahım yaşasın bende kurtulacam inşallah.

aferim kız sana demek ikna ettin seninkini, ameliyat tarihin belli oldumu yeni yıl demişsin , demekki yakın bir tarih. hangi hastanede olacaksın doktorunun adı ne. ah keşke özel mesaj hakkım olsa telimi yazardım. canım ekle beni sormak istediğim çok soru var . (gonca kuruş) faceden. 1500 tl çok iyi bir rakam allahım yaşasın bende kurtulacam inşallah.

dr. mert demirel doktorumun ismi. o hastaneye yeni başlıyorlarmış. ilk defa plastik cerrah çalıştıracakları için fiyatları hep aşağıda tutmuşlar. yani en azından böyle söylediler. ameliyat olunca gelişmeleri sizinle paylaşırım.
face'im evlilikle beraber bitti arkadaşlar.

günaydın herkeseee...

ekimcim, ker geldimi, inceleyebildin mi:KK1:

canım merhaba bende öyle belirgin bir kaşıntı yok... akşamları çok hafif oluyor gibi ama dayanılmaz değil. her akşam duş alıp iyice kurulandıktan sonra bephanten sürüyorum (doktorumun önerisi) baya rahatlıyorum.
forumda okuduğuma göre iz giderici con...... ile başlayan kremi kullananlarda kaşıntı oluyor bildiğim kadarıyla.. bu kremi bana doktorum önermedi gerek yok dedi.. sen o kremden kullanıyormusun????
senin son durumun nasıl izler potlar varmı????

Günaydın canımmmm
Evet çok haklısın .. yaklaşık 2 haftadır o con.....ks i kullanıyorum inanılmaz kaşıntım var .. Göğüslerimi içimden parçalamak geliyor.. Hep yırttım onları :KK43: çünkü dayanamıyorum ve ssk daki doktor 1 veya 1,5 yıl kullan dedi.. :KK43:(( 2 gündür sürmüyorum bu yüzden :KK43:(

Oyyy canımmmm bende sizleri çok öpüyorummm.. AMİNNNNNN AMİNNN

---İçimdeki boşluğa düş, ben tutarım seni----

:KK54:

günaydın herkeseee...

ekimcim, ker geldimi, inceleyebildin mi:KK1:

evet canım geldi evire çevire inceledim onu valla:))))
ablam yeğenim ben akşam birlikte göğüs show yaptık....

ker in izleri baya azalmış bazı yerler kızarık bazı yerler pembeleşmiş... potluk çok az kalmış üstelik iyice göğüs altında göğüsü kaldırıp eğilip altına alıcı gözle bakınca anlaşılıyor. onun göğüsleri aşırı büyüktü ameliyat öncesi doğal olarak potluklarda daha fazla idi...(onun söylediğine göre benimkine göre çok aşırıymış potluğu) yani gayet iyi durumda ve kendiside sonuçtan çok mutlu. şekil olarakta oturmuş artık çok güzel görünüyorlar....bide fazla kilolarından kurtulursa fıstık gibi olucak maşallah.

bana gelince bugün 28.gün sizinle buluştuğumuzdan bu yana bile (5 gün geçmiş üstünden) gözle görülür fark var. günden güne bile inanılmaz fark oluyor. hiç kabuk kalmadı dikiş izlerim kızarık sol göğsümde hiç potluk yok sağ göğsümde de yarıya indi. zaten sol göğsüm daha yumuşak sağ ise hala sert... şişlik indikçe göğüs yerine oturuyor yavaş yavaş ve potlukda kayboluyor... ben çok memnunum herşey yolunda şimdilik. zaten haftasonundan bu yana aklıma estikçe kıyafet deniyorum hemde sütyensiz sonuç mükemmel.. ha biraz koltuk altımdan sırta doğru ödem var biraz hala sadece o biraz gözüme kötü görünüyor ki oda zaten zamanla inecek... sabahları dümdüz oluyor şişlik falan yok ama akşama doğru sanırım kol hareketime bağlı olarak şişiyor oralar.... neyse zamana bıraktık artık en önemli kısmını atlattım diye düşünüyorum darısı başına....

bu arada hernekadar şekil ve büyüklük senin yapına göre değişsede bu konuda ne istediğini doktoruna çok iyi anlat.... evet izler de çok önemli ama sonuçta uzun vadede olsa izler aza iniyor ve çamaşırının altında kalıyor.... umarım hem izler hemde şekil konusunda çok iyi bir sonuç alırsın herşey istediğin gibi olur.... çok çok öptüm

ekimcim yigenin adınada senin adınada cok sevindim.Ogltkn naber korku varmı cocuklarına bol bol sarıl öp ve kucagına al ameliyat sonrası en cok bunları özleyeceksin.birbuse naber bebegim herşey yolundamı, özdyl dün yazmadı ya merak ettim herşey iyidir umarım.Beni sorarsanız bombayım 1 kg daha gitti sabah tartıldım memeler zaten sorunsuz maşallah

X