Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

vallahi sen iste isteme ben zıplarım 15 dakika hastane bana gecede gelirdim ama hani belki eşinle yalnız kalmak istersin eeee nede olsa 2 cocukla yalnız kalmak zor uzun uzun sohbet edersiniz

Ya ne eşiymiş yaa onlar hergün görüşüyorlar biz hiç göremiyoruz.
:)))))) Olmaz öyle şey :KK66:)

birbusem nerelerdesin özlettin kendini hadi atla gel birer kahve icelim

oYYyyy canım benim çok isterdim gelmeyi ama şirketteyimmmm ve yıl sonu offf çok yoğunummm..
İçmiş kadar oldum ama çok teşekkür ederim.. Canımınnn içisin sennnn canımın içiiiiiii (Muck)
Cumadan beri girmiyorum baya kaynatmışsınız :)))

nerlerdeydin özlettin kendini faceden inceledim seni çok hoş fotoların var... (göğüslerinin eski haliyle bile hoşmuşsun)
evet hepimiz aynı duygular içindeyiz... yeni dostlar kazandığım için mutluyum.

Oyy kıyamam ben sanaa..... inanın Bende sizleri çok özledim..
Çokkk teşekkür ederim.. İyi sütyenlerle gayet iyi topluyordum ne yapalım :))
Ama bende sizleri çok beğendim hepimiz çokkk güzelsiniz...
Ayrıca beni eklediğine çok sevindim ablacığm..
çokk öpüyorummmm...

oYYyyy canım benim çok isterdim gelmeyi ama şirketteyimmmm ve yıl sonu offf çok yoğunummm..
İçmiş kadar oldum ama çok teşekkür ederim.. Canımınnn içisin sennnn canımın içiiiiiii (Muck)
Cumadan beri girmiyorum baya kaynatmışsınız :)))

sen geldin forum hareketlendi canım özletme kendini

Kolay gelsin canımmm.
Rica ederim ne demek.. Herzamannnnnnn.. Bende sizi tanıdığıma çok mutluyum..
Oğluşun şimdi nasıl oldu ??? Allahtan acil şifalar dilerim canım..
Kendine iyi bak öptüm..[/B]

iyi canım,çok şükür şimdi daha iyi..
sende kendine iyi bak..

evet sana katılıyorum gerçekten çok başarılı... inşallah bizlerde zamanlada olsa potlardan ve izlerden kurtuluruz...
şekli, boyutu gerçekten çok güzel, ben de seninki gibi istiyorum...
iz ve potlar konusunda umarım seninkiler de jelesecinki gibi olur..

Son düzenleme:
şekli, boyutu gerçekten çok güzel, ben de seninki gibi istiyorum...
iz ve potlar konusunda umarım seninkiler de jelesecinki gibi olur..

o zaman fotoğraf yerine doktora beni götür:))) şakası bir yana şekil ve boyut olarak oldukça memnunum tam istediğim gibi oldu.... tabii izler ve pot için sabır gerekiyor şimdilik... doktorum 3.ayın dolana kadar izler ve potluğa takılma 3.aydan sonra çok azalacak dedi.. bekliyoruz bakalım. zaten benim önceliğim büyüklük ve şekildi iz ve pot 2.derecede önemli benim için..
umarım seninde herşey gönlünce olur. öncelikle sende bir sıkıntı yaşamadan sağlıklı bir şekilde atlatırsın inşallah ameliyatı önemli olan bu....

evet evet seni götüreyim :))

şaka bi yana, inşallah sağlıkla geçer, benim ve benim gibi sırada bu ameliyatı bekleyen herkesin süreci...

hoşgeldin ozdy
iyi olmana sevindim senden de ayrıntı bekliyoruz... tekrar geçmiş olsun

hoşbulduk canım, evet iyiyim cok şükür, yarın bandajlardan kurtulacağım,medikal sütyen takılacak....
kayda değer ağrım sızım olmadı, tek sorun sırtüstü yatmak... ancak galiba son 2 gündür yan yatabiliyorum...
yarın gelişmelerden haber vereceğim...
sevgiler...

ozdy mutlaka haberdar et bizi...barbi göğüs olayını hep merak etmişimdir, bi sonraki buluşmada görüşmek üzere :)

ameliyatla ilgili aklımda bi soru var? ameliyat öncesinde sonda takılılıyor mu?
bi de üşüme hali yaşadınız mı?

Canım merhaba.. Nasılsın ?
Bence kesinlikle git.. Öyle düşünen birisi degil.. Bakmasa bana bakmazdı emin ol ..
Geçen hafta senden sonra Ercan bey'e uğradık .. Adam yine varsa bi sorunun bakayım dedi yaaa.. Sonuçta onun hastası değilim.
Git git ne kaybedersinki :))
öptüm cnm.

Merhaba canım, ıyıyım, sımdı toplantıdan cıktım, bı bakım dedım ama oooo yetısemıyorum:)
bırazdan dr. ye gıdıcem, hazırlanıyorum cıkmak ıcın
ya gelıp gıdıyoorum o konuda tabıkı demez ama kendı dr.mı cok sevıyorum Allah bozmasın
Ercan bey de cok seker tabıkı,

o zaman fotoğraf yerine doktora beni götür:))) şakası bir yana şekil ve boyut olarak oldukça memnunum tam istediğim gibi oldu.... tabii izler ve pot için sabır gerekiyor şimdilik... doktorum 3.ayın dolana kadar izler ve potluğa takılma 3.aydan sonra çok azalacak dedi.. bekliyoruz bakalım. zaten benim önceliğim büyüklük ve şekildi iz ve pot 2.derecede önemli benim için..
umarım seninde herşey gönlünce olur. öncelikle sende bir sıkıntı yaşamadan sağlıklı bir şekilde atlatırsın inşallah ameliyatı önemli olan bu....

aynen..ıyıkı senı tanıdım ekımcan, ya ben eskı resımlerımı ıstıcem:))))))
kocaman sarkmıs memelerden damla seklınde,dik,ıstedıgım boyutta memeler yarattı adam,
senın bıldıgın orneklerde var potluk ve ızlerı gecen, daha dur senın 20 gun benım 40 gun..3. ayda goruselım:)
cok saol canımmmm

Merhaba canım, ıyıyım, sımdı toplantıdan cıktım, bı bakım dedım ama oooo yetısemıyorum:)
bırazdan dr. ye gıdıcem, hazırlanıyorum cıkmak ıcın
ya gelıp gıdıyoorum o konuda tabıkı demez ama kendı dr.mı cok sevıyorum Allah bozmasın
Ercan bey de cok seker tabıkı,

canım allah bozmasın tabi sen sonuclarından memnunsun devam et aynı doktora. bu doktoru cok sevme mevzusu, ya ben birtek gıcıklık yapıyorum doktoruma galiba hemde bu sonuclarla haksızlık yapmayayım

X