Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

arkadaşım erotik foto demedim:)))) yani üstünü saran bir kıyafetle veya mayo bikini olabilir

bikinili mayolu var ama bilgisayarda ama doktorumdan isterim unutmazsam.Acıkcası beni şimdiki şekillerini merak ediyorum, dikiş nasıl potluk nasıl ,şekilleri , yuvarlakmı, damlamı Öncesine takılmıyorum eminim herkez sorunu oldugu icin yaptırdı bu işlemi

Hakikaten waayyy beee :KK53:
offf bir an önce kurtulmak istiyorum artık dayancak halim kalmadı.:KK14: Boynum sırtım kollarım her yerim ağrıyoo, sarkıklığı da cabası.
Sağol canım bilgilendirdiğin için, ben de bi sorayım bakalım. haber veririm size de.
geçmiş olsun canım sana da, şimdi nasılsın??

merhaba bana msj atmışsınız sanırım ama cevap veremedim özelden mesaj atamıyorum da cüneyt özekle ilgili soru sormuşsunuz ben gittim görüştüm kendisiyle ancak bana izin ters t şeklinde olacağını ve 5 milyarı bulabileceğini söyledi ve bu bnm için yüksek bi mebla bilmiyorum duydunuz mu eray copcu adında bir dktor var kendisi izmir medical hastanesnde sanırım onunlada 15 tatilde görüşmeye gidicem kendi adında bi teknikle tıp dünyasına adını yazdırmış iz üstelik meme başından aşağı tek çizik şeklinde birde estetik cerrah olmasına rağmen ilgi alanı meme estetiği biraz araştırırsanız netten bu bilgilere ualaşabilirsiniz birde bnm kitle alınmıştı bir daha çıktı kötüye gitmesinden korkuyorum üstelik bu teknikle alınan dokular sayesinde meme kanseri riski azalıyormuş beni asıl etkileyende bu oldu şimdilik bu kadar yazıyorum canım kusura bakma bana ulaşmak istersen konumun altına yorum yazabilirsin

Kızlar günaydın:KK66:

Ne kadar verirsem o kadar iyi :) zaten ameliyattan önce istediğim kadar küçülsün diye göğüsler ( orantısız durmaması için) diyet yaptım ameliyat olanak kadar takribi 9,5 kilo verdim :=) son zamanlarda dikkat etmediğim için çok almıştım birden şimdi iyi görünüyorum :) Sadece biraz yanlarım var şu can simidi dedikleri şey :KK43: uzun yıllar hep düşük pantolon giyimekten oldu bıraktım şimdi ama biraz geç oldu. Hedefim onları da vermek abartıyor muyum bilmiyorum ama bu yüzden bi 6 -7 kilo versem daha iyi olur diye düşünüyorum. Sizde öyle bahsedince merak ettim şu diyeti. Sizin formunuz nerde ki canımm :S

Vayy bir kaç ada bayaa iyi vermişsin sen de canım. Dukan diyeti deneyimlerimiz konu başlığı olarak aratırsan bu forumdayız biz. Sen biraz dikkat ederek bile verebilirsin sanırım kendini fazla sıkmadan. Ne zamana kadar spor yapmak yasak ameliyattan sonra??Aslında sadece sporla bile çözebilirsin gibime geldi. :KK34:

merhaba bana msj atmışsınız sanırım ama cevap veremedim özelden mesaj atamıyorum da cüneyt özekle ilgili soru sormuşsunuz ben gittim görüştüm kendisiyle ancak bana izin ters t şeklinde olacağını ve 5 milyarı bulabileceğini söyledi ve bu bnm için yüksek bi mebla bilmiyorum duydunuz mu eray copcu adında bir dktor var kendisi izmir medical hastanesnde sanırım onunlada 15 tatilde görüşmeye gidicem kendi adında bi teknikle tıp dünyasına adını yazdırmış iz üstelik meme başından aşağı tek çizik şeklinde birde estetik cerrah olmasına rağmen ilgi alanı meme estetiği biraz araştırırsanız netten bu bilgilere ualaşabilirsiniz birde bnm kitle alınmıştı bir daha çıktı kötüye gitmesinden korkuyorum üstelik bu teknikle alınan dokular sayesinde meme kanseri riski azalıyormuş beni asıl etkileyende bu oldu şimdilik bu kadar yazıyorum canım kusura bakma bana ulaşmak istersen konumun altına yorum yazabilirsin

Canım öncelikle çoook teşekkür ederim döndüğün için :KK9:
Ne zaman görüştün sen Cüneyt beyle? Ameliyatları nerde yapıyormuş?? Ege üniversitesi hastanesine gittin mi hiç?? Orada diye biliyorum ben.
Medical yeni açılan hastane dimi, bir araştırayım ben de. Senin ölçülerin kaç?? Çok soru sordum. umarım sıkmamışımdır seni :KK17:

Umarım sorun yaşamazsın kistlerle ilgili, geçmiş olsun canım. Ben de kanser riskini azalttığını duydum bu ameliyatın. Bu sebepten de istiyorum olmayı. Hepimiz için hayırlısı olsun canım, inşallah en kısa sürede kurtuluruz bu dertten.

naber birbuse selam sabah yok iyimisin buluşma sabah gelebilecekmisin ufaklıgı getirecekmisin

Günaydın canım.

Aaaa aşkolsun olurmu öyle şey.. Takip ediyorum sizi .. Şirkette bir takım şeylere canım sıkıldı .. Kusura bakma :KK43:
İnsanın moreli bozuk olunca birşey yapası gelmiyor bilirsin değil mi ? :KK43:
NEYSE önemsiz bir konu ama insan taktımı takıyor işte :KK43:

Nasılsın cnm iyimisin =?
İyiyim ben aynı tass aynı hamam :)
Bir aksilik çıkmadığı sürece geleceğim bitanem. Eğer çocuklarda getiriliyor ise getiririm oğluşumu.. Zaten canı çok sıkılıyormuş :KK70:
Çok öptüm seniiiiiiiiiiiiii kendine çok iyi bak..

annem zamanında çok rahatsızlıklar geçirdiği için ablamda bende ameliyat olduğumuzu annemden gizledik... ona hep sonradan söylüyoruz heyecanlanmasın diye... zaten uzakta olduğu için hep merak ediyor bizleri.... beni aradığında sesimi iyi duymazsa ertesi gün atlayıp geliyor İstanbula... o yüzden o pek tecrübeli değil bu konuda... kendisi genç yaşlardan itibaren 10 ameliyat geçirdi ve erken teşhisle kanseri yendi... bu yüzden bizim ameliyatlar biraz keyfi olduğundan azıcık kızıyorda bize...ama bakıyorki böyle mutluyuz oda mutlu oluyor işte...

oYYY kıyamam anne yüreği işte ne yapsın dayanamıyor..
Oda çok zorluklar atlatmış ne yapsın korkuyor.. KIYAMAMMMM
Çok duygulandım yaaa :KK43:
Çok öp anneni benim yerime ...

canım benimki 2,5 yaşında canavar ele avuca sıgmıyor. birbuse arkadaşımızında var oda 5 yaşında eger cocuklar gelirse ataşehir sahan yada develi var oyun odası var ablalar ilgileniyor bırakırız oraya rahat rahat otururuz

Allah bağışlasın canım...
Ya bencede çocuklarımızda gelsin.. Kıyamam sıkılıyorlar zaten..
Bizede engel olmayacaklar nasıl olsa ..
Getirelim yaa ne olacak :)))
Bana uyar ya size ???

Allah bağışlasın canım...
Ya bencede çocuklarımızda gelsin.. Kıyamam sıkılıyorlar zaten..
Bizede engel olmayacaklar nasıl olsa ..
Getirelim yaa ne olacak :)))
Bana uyar ya size ???

naber canım iyimisin tamam getirelim eglensinler banada uyar başka getiren varmı

naber canım iyimisin tamam getirelim eglensinler banada uyar başka getiren varmı

İyiyim birtanemmmmm .. Sen nasılsın ? Nasıl memişler :KK70:
oHH sanırım yarın dr. a gidiyorsun. Bandajlarında çıkacak.. Ne güzelll yaa..
Ya unuttum ben senin bedenini kaç yapmıştı dr.un ?

İyiyim birtanemmmmm .. Sen nasılsın ? Nasıl memişler :KK70:
oHH sanırım yarın dr. a gidiyorsun. Bandajlarında çıkacak.. Ne güzelll yaa..
Ya unuttum ben senin bedenini kaç yapmıştı dr.un ?

canım bugün 6 da gidecegim 80 güya ama bana büyük geliyor doktor daha erken bekle diyor. bakalım başka sorunum yok.ya sen yakından gördün canım nasıllar, cok mu büyükler şekiller,iyimi eşim ve bir kac arkadaşım güzeller büyüklügüde iyi diyor ama ne bileyim ben taktım kafayı

hanımlar iyi akşamlar, haklısınız uzun süredir bişey yazamadım aslında yazdıklarınızı takip ediyorum ama yazmaya fırsat olmadı.. kızım 4. sınıf şu ara ikinci yazılılar var ve inanın ben ondan daha stresliyim:) bana gelince durumumda önemli bir değişiklik yok hergün iki kere pansuman yapıyorum, akıntı devam ediyor, göğüslerim inmiş onuda bugün gelen arkadaşlar farketti ben artık aynaya bile bakmıyorum pansuman haricinde:) anlayın ne kadar depresyondayım:KK43: cumartesi fuat beye gideceğim bakalım o ne diyecek ama meme ucum öle garip duruyo biraz içeri çöküklük var ama zaten dr demişti iyileşmesi 4-5 ayı bulacak çöküklük düzelicek diye artık bekleyip görmekten başka bir şansım yok:KK43: sevgili ekim68 bende ameliyattan sonra sigarayı elime bile almamıştım karşılığında 6-7 kilo üstüne aldım:KK43: onunda vermiş olduğu bi can sıkıntısı var yani şu ara inanılmaz depresyondayım.. buluşmaya gelmeyi isterim ama sizin güzel memişlerinizi görünce daha çok bitmekten korkuyorum:) şaka bir yana henüz eşimle konuşmadım ben sizlere oldukça uzağım ve gelebilmem için birbuse ile plan yapmamız gerek çünkü karşıyı hiç bilmiyorum hayatta bulamam oraları.. işte hanımlar sonuç olarak aynen kendimi,yorgun,umutsuz,bitkin ve mutsuz hissediyorum..

Sakın depresyona girme tatlım, bu tür riskler her ameliyatta var çok şükür çaresi de var...sadece sabır göstermen gerekiyor... benim de ablam yılar önce cok büyük olan göğüslerinden kistler aldırıp küçülttürdü, seninki gibi akıntı oldu, dikişleri gidip başka yerde kaynadı.....ama hepsi geçti gitti, akıntıda bitti, izler de silindi....hepsi geçecek... bence kendini bunalıma sokma değmez.... Cık dışarıda dolaş, temiz hava al , faydasını göreceksin....toplantıya da birbuse seni getirsin, ben de kendisini tanıyorum senin adaşın ve cok şeker bir hanım :)))) ben büyük bir ihtimal yeni ameliyatlı ollcağım , bulunamıyacağım ama sonrasındaki 2. buluşmada olucam inşallah ::.
sevgiler seninle... hepimiz seninleyiz canım.. kendine iyi bak...

canım bugün 6 da gidecegim 80 güya ama bana büyük geliyor doktor daha erken bekle diyor. bakalım başka sorunum yok.ya sen yakından gördün canım nasıllar, cok mu büyükler şekiller,iyimi eşim ve bir kac arkadaşım güzeller büyüklügüde iyi diyor ama ne bileyim ben taktım kafayı

Aaa yok yok ben bayıldım göğüslerine canım.. Hem vücuduna göre süper duruyorlar.. Öyle büyük falanda değil normal yani.. Ama dik ve dolgun..
Tabi 6 ay'ında tamamiyle göğüslerin şekle girecek.. Şimdiden birşey demek yanlış oluyor.. O sertlikler gidiyor.
Walla canım ben senin göğüslerine bayıldım.. Söyleyecek başka lafım yok :KK70: hala gözlerimin önünde desem inanırmısın ? :))

Aaa yok yok ben bayıldım göğüslerine canım.. Hem vücuduna göre süper duruyorlar.. Öyle büyük falanda değil normal yani.. Ama dik ve dolgun..
Tabi 6 ay'ında tamamiyle göğüslerin şekle girecek.. Şimdiden birşey demek yanlış oluyor.. O sertlikler gidiyor.
Walla canım ben senin göğüslerine bayıldım.. Söyleyecek başka lafım yok :KK70: hala gözlerimin önünde desem inanırmısın ? :))

Canımsın ya sagol evet galiba ben biraz abartıyorum biraz önce südyeni cıkardım beyaz bir penye giydim aynada,yandan karşıdan baktım evet iyi duruyorlar vazgectim iyi böyle

Canımsın ya sagol evet galiba ben biraz abartıyorum biraz önce südyeni cıkardım beyaz bir penye giydim aynada,yandan karşıdan baktım evet iyi duruyorlar vazgectim iyi böyle
[SUP][/SUP]
Gerçekler ama ne yapayım :) Sen insanın piskolojisini bozarsın ya :))) okadar güzeller yani.. Kırkbinkere maşallah diyorum.
Bence sen beni düşün mutlu ol güzelim emi :))) :KK52:
Seni seviyorum..
Kendine iyi bak
iyi akşamlar

[SUP][/SUP]
Gerçekler ama ne yapayım :) Sen insanın piskolojisini bozarsın ya :))) okadar güzeller yani.. Kırkbinkere maşallah diyorum.
Bence sen beni düşün mutlu ol güzelim emi :))) :KK52:
Seni seviyorum..
Kendine iyi bak
iyi akşamlar

yanı bu kadar ıltıfat alan goguslerı gormek lazım cok merak ettım yaaa
bendende kocaman maşallah.. kendı goguslerıme de tabıkı:)
:nazar:

berenvildan,
ben anladım senin durumunu ama dün ben pek anlatamamışım demek istediğimi (oğlumun hastalığından dolayı kafam dağınık kusura bakma canım)

bence 3 yıl daha bekle gerekirse, anne sütü bence her bebeğin hakkı....eğer emmezse ondan sonra yaptırırsın ameliyatı...bu kadar bekledin, evladın için 3 yıl daha bekle derim naçizane :)

kusura bakma canım bikaç gündür giremiyorum foruma. ilk bebeğimde sütüm çok fazlaydı ama kızım emmedi şimdi üniversite doktoru ile irtibata geçtim. gel bi kontrol edeyim diyo. inan aklım çok karışık. eşim böyle ameliyatların pek taraftarı değil izin almışken ondan olsun bitsin diyorum ama işte ikinci çocukta süt problemi yaşarım diye korkuyorum. sanırım bi de bel fıtığı başladı sol ayağımın üzerine ara ara sancıdığı için basamıyorum ve ara ara belimde ve sırtımda(göğüs büyüklüğünün ağrısından farklı olarak) ağrılar çekiyorum özellikle soğukta. yani doktorun karşısına çıkmadan biraz bilgi edinmek istiyorum. ve kararszlığımda cabası. omuz kemiklerimde de sütyenden kaynaklana çökmeler var benim göğüs ölçüm 85 dd. bu ameliyatı şekil veya güzellikten çok ağrı ve dikkat çektiği için istiyorum neyse çok konuştum cevabın için teşekkürler...bu arada oğlun için geçmiş olsun. umarım büyük bi sorununuz yoktur.

Son düzenleme:
X