Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

3 Aralık tarihi şimdilik bana da uyuyor eğer son anda birşey çıkmazsa geliyorum ben de buluşmayaaa:)
kendi adıma çoluğum çocuğum yok siz neresi diye kararlaştırırsanız uyarım :)

halam gelmiyor bi hastamız var durumu çok ağırmış kaldımmı bir başıma
ağzımda laf yapmaz şimdi benim yandim ki ne yandım (((
niye bize yaptırmadın ben buna bakmam falan derse bak işe sen

umarım demezler öyle şeyler ya, nerde istersem orda çektiririm değil mi, önemli olan sen sonuca bak

halam gelmiyor bi hastamız var durumu çok ağırmış kaldımmı bir başıma
ağzımda laf yapmaz şimdi benim yandim ki ne yandım (((
niye bize yaptırmadın ben buna bakmam falan derse bak işe sen

yeni ameliyatlı olmasam gelirdim canım ya ama bul yanına birini işallah sorunsuz halledersin.izlerin ameliyattan ne kadar sonra silikleşti canım cok merak ettim

bahsi geçen krem ve genelde önerilen contrubex, bu krem aslında yanık vakalarında kullanılıyor hücre yenilemesini ve iz kalmasını engelliyor, ve yanık vakasında kullanan bir kişiyi de gördüm gerçekten hiç iz kalmamıştı
hem de burda bahsettiğimiz üzere ameliyat izleri için de kullanılıyor,dikişler alındıktan sonra kullanmak istersen kullanıyorsun ben henüz başlamadım daha dikişlerimin hepsi alınmadı ama şu anda bile aslında o kadar göze batan bir iz yok gibi yani zamanla geçebilir ve silikleşebilir ama ben yine de işi şansa bırakmayıp kullanıcam çünkü zaman geçip de silikleşmezse kendime çok kızarım:)) eline mi yapışırdı sürseydin diye:)
bir de ne kadar mümkün olur bilmiyorum ama güneş de izlerin geçmesini sağlıyormuş yani üstsüz güneşlenecek mekanlar bulmak lazım:)

3 Aralık tarihi şimdilik bana da uyuyor eğer son anda birşey çıkmazsa geliyorum ben de buluşmayaaa:)
kendi adıma çoluğum çocuğum yok siz neresi diye kararlaştırırsanız uyarım :)

Tamam canım banada uyar ozaman tarihte okeymiyiz ? Ve nerede ?
arkadaşlar haber bekliyoruz.

yeni ameliyatlı olmasam gelirdim canım ya ama bul yanına birini işallah sorunsuz halledersin.izlerin ameliyattan ne kadar sonra silikleşti canım cok merak ettim

canım senin için hesapladım tam 110 gün olmuş ben ameliyat olalı 2 Temmuzda olmuştum ameliyatımı şu anda izler belli ama silinik işte nasıl anlatsam bilemiyorum buluşacağız ya görürsün :) göstercem sana söz
ÖPTüm bitanem çok

Ya face'ye neden eklemiyorsunuz beni yaaaaa offf bende sizleri bulamıyorum

Evet canım o krem işte.. Bende çok istedim kullanayım ısrarla vermedi doktorum yaa
Asistanı aynen şöyle dedi ... Onu kullanmaya başlıyacaksın hergün bakacaksın geçtimi geçmedimi diye piskolojini bozacaksın gerek yok dedi 3 - 4 kere sordum, istedim verin diye vermedi ısrarla ssk karşılıyormuş bu kremi 60 tl.lik kremi 12 tl.ye alabiliyormuşsun cnm. Bana öyle dediler.

Ha bu arada birde şöyle dediler. Beyaz tenli insanlarla esmer olanlar arasında baya fark varmış. Yani beyaz tenlilerde izler yok gibi oluyormuş ama esmerlerde böyle değilmiş. Belirgin oluyormuş. Bana öyle demişlerdi. Allah'tan ben beyaz tenliyim. Sanırım o sebepten izlerim yok gibi Amaaa esmer olmayı çok isterdim çoook :)

Günaydın Canım Arkadaşlarım....

Şu an meme ucu halkamın bir tarafı daha iyice şişti Sabaha kadar ağrıdan uyuyamadım orası kırmızı ve şiş ??
Ultrason için özel bi hast. 55 tl. ye randevu aldım yarın 10 gibi onu çektireceğim.
Şişli etfalden de sonucumu bugün almadım. Yarın kardeşimi götüreceğim için yarın alacağım.
Doktorumun asistanını aradım geleyim diye bugün ameliyattaymış yarına randevu verceklermiş. Bu sebepten yarın gideceğim.
Biliyorum yine oraya iğneler sokup sıvı alacak ve çok acıyacak. okadar çok korkuyorum kii :18: tahmin bile edemezsiniz. ((

Neyse hayırlısı olsun bakalım neler oluyor..

Kimsenin eLini Tutmaya ihtiyacım yok Benim , ,oLmadı eLimi cebime Koyar öyLe Gezerim .

Son düzenleme:

canım face de ve msn de yokum agrın olmasına cok üzüldüm 3 4 ay sonra bunların olması üzücü doktorun bu durumu nasıl acıkladı yani niye böyle olmuş onun hatasımı

canım face de ve msn de yokum agrın olmasına cok üzüldüm 3 4 ay sonra bunların olması üzücü doktorun bu durumu nasıl acıkladı yani niye böyle olmuş onun hatasımı

yok canım forumda yazdım ya gitmedim yarın gideceğim ameliyat'daymış.
Ama sanki orada iltihap birikmiş gibi ?? yarında ultrasonu çektireyim bakim ne diyecek ? neden oluyormuş ???

sen nasılsın canımın içi ? neler yapıyorsun ???
ağrın sızın varmı ?

ilahi arkadaşım kimi küçükten yakınır kimi buyuktewn senınkisi en ideal ölçülerde şükret haline bence ha dik kalmasını istıyorsan bol bol sağık soda masajı yap dip diri kalsınlar sarkmazda çocuktan sonrada sarkmaz emın olabilirsin .

iyiyim canım bol bol dinleniyorum canını sıkma elbet düzelecek bakalım yarın ne diyecekler

merhaba herkese,

birbuse, geçmiş olsun...yarın bi git bakalım ne diyecek, sebebi için neler söyleyecek...bizi haberder et olur mu?
face'e akşam giremedim...eve gidince cocuklardan pert duruma geliyorum sonrada kuzey güney seyrettim, aklımdan uçmuş gitmiş...ben bu akşam seni ekleyeceğim canım

yeşimay,
sen neler yaptın, dün fuat beye gidecektin yanlış hatırlamıyorsam:44:
nasıl geçti? ilk fırsatta yaz olur mu canım...

zenn ve birbuse, buluşma için 3 aralık diye konuştuk ancak, sonra ekim68 ameliyatını 24 kasımda olacağı ve tarihin buluşmaya gelmek için erken olabileceğini söyleyince 17 aralık olsun mu diye öneri getirdim ben? sizlere uyar mı? amaç buluşmak, geç olsun ama hepimize uysun diye düşündüm ben? çocuklar gelirse, onları bırakabileceğimiz oyun odası bulunan bir yer şart, aksi halde iki laf edemeyiz

jeselec sen nasılsın? ağrın sızın var mı?

birbusecim umarım ciddi hiçbir şeyin yoktur dualarım seninle.. bende eşimi bekliyorum birazdan gelir bugün doktoruma gidiyorum ve çok korkuyorum yine her gidişimde böyle:) dikiş atılırken acır mı ki? hiç narkozsuz dikiş attırmadım fuat bey iğne yapıcam acımıcak diyo ama o iğne de acıtır dimi offff .... çok tatlı canlı oldum yaa.. artık canım herşeyde daha çok acıyo, sanırım yaşlanıyorum..:)

iyiyim canım agrılarım azaldı daha iyiyim

sevgili yeşimay, umarım acısız bir şekilde atlatırsın sıkıntını. iğne yapıldıktan sonra canının yanacağını sanmıyorum..inşallah sorunun kökünden çözülür bugün. haklısın kolay değil biz öyle yorum yapıyoruz yaşayan bilir sıkıntısını ama yinede kendini çok sıkma buda geçicek ve rahatlayacaksın. şimdiden geçmiş olsun akşama haberlerini bekliyoruz.

ogltkn teşekkür ederim beni düşünerek tarih değiştirdiğin için o tarih şimdilik benim için uygun gibi ama tabii o zaman herhangibir engel çıkmazsa.... görüşmek üzere

kokma arkadaşım koca ameliyatı atlattın buda gececek.BİRBUSE VE SENİN BAŞINA GELENLERİ OKURKEN CANIM SIKILIYOR BANA BÖYLE BİRŞEY OLURMU DİYE ALLAH KORUSUN CAN SIKICI BİR OLAY DÖNDÜGÜNDE HABER VER

Canım Merhaba

bol bol sağık soda masajı yap dip diri kalsınlar ... Demişsin .. Bu nedir ben ilk defa duyuyorum. Açıklarmısın lütfen ?

Teşekkür ederim bitanem. Tabiki haber veririm. Merak etme...
AMA beni eklemeyi unutma olurmu bitanem... Anlıyorum seni insan evde dalıp gidiyor. Ev daha bi yorucu..
Tamam herkeze uyarsa < 17 Aralık > olsun. Herkez okey mi ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…