Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

olur cidden hepimize uyan bir tarih belirleyebilirsek buluşalım:)

ama cidden biri bana seninki kötü olmuş derse üzülürüm:))

Tamam kızlar önümüzdeki ay buluşalım. Kimse kötü demesin malüm piskolojimiz bozulcak en güzelini seçeriz. 1.ci 2.ci 3.cü die :KK70:

benim de göğüs ölçüm sizinki gibi sanırım....kamufle ettiğimde ince görünebiliyorum, bu yüzden de insanlar genellikle hiç gereği yok yaptırma, herkes senin gibi olmasını ister diyor, ama şöyle bir detay var ki onlar hep beni minimizerlı ve giyinik görüyorlar...benim de emzirmeler sonrasında deformasyon oluştu, zaten iriydi bi de sarkma eklenince ben k ayna karşısında kendime baktığımda ne yazık ki mutlu olamıyorum.

tarihe gelince, o zaman isterseniz daha sonraya erteleyelim mesela 17 aralık diyelim...benim tarih önermedeki amacım, herkesin işlerini o tarihe göre ayarlayabilmesi ve hepimizin ortak bir tarihte anlaşabilmemiz...umarım herkesin katıldığı güzel bir buluşma gerçekleştirebiliriz.

merhaba ogltkn desteğin için teşekkürler, aynı dertten muzdarip olanlar birbirini anlıyor ve destek olabiliyor zaten.. sizlerin yorumlarını okuyunca daha cesaretli hissediyorum kendimi...

sözkonusu tarihte herhangibir engel çıkmazsa seve seve katılırım bende buluşmaya... önce şu ameliyatı hayırlısıyla atlayımda... haberleşiriz buradan zaten. sevgiler....

varya hepimiz bir araya gelsek koparızzz kızlarr..buluştuğumuz mekanı düşünemiyorum.. resmen erkeklerin askerlik anıları gibi birimiz susar birimiz başlar anlatmaya.. ameliyat ve öncesi ve sonrası.... ooooo böyle gider..sevgili jelesec hele bi sen iyileş ayarlayalım ve buluşalım cidden ben kendimden başka meme küçültme ameliyatı görmedim hiç karşılaştırmam lazım :p

:))) kesinlikle koparız yaaa süper olcak emin olun daha önce niye düşünmedik bunu diyeceğiz.
Bende karşılaştırmak istiyorum bende bendeeeeeeeeeeee :)

güzel bir gün dileğiyle benden de herkese günaydın ....

akşam kaynatmışsınız :) herkes buluşalım diyor ne güzelll :) peki şimdiden tarihi netleştirsek, herkes işini ona göre ayarlasa ne dersiniz? 15 gün sonra 3 Aralık mesela? uyarmı sizlere?

birbuse, ben hotmail ile akşam aratma yaptım facebookta ama seni bulamadım...mail adresinden adın ve soyadın belliydi ama o ismi aratınca da o kadar çok seçenek çıktı ki sen hangisisin bilemedim...bana da profil fotoğrafını tarif edersen seni bulurum canım :KK66:

Bitanemmmm kaynattık walla. Bencede netleştirelim. uyar ya uymazmı :KK70: SÜPER olur süperrrr :KK70:
Çocuğu olanlar ne yapcak ? Bırakan var bırakamayan ??? Bende sorun yokta olanlar için söylüyorum. Onuda konuşalım... !!! Çocuklarımız gelecek mi? gelmeyecek mi ? ona göre getirip getirmeyelim :KK70: yada onca çocuğu toplayan biyer bulalım. Onlarda eğlenirlermi diye düşündüm bilmiyorum... Bebişlerimiz gelirse :KK70: bende diyorumki Alışveriş merkezi ancak paklar bizi ora kaldırır :KK70: başka yer almaz bizi :KK70: :KK70:

Canım benim hemen özelden mesaj atıyorum sana.......

Ben de ameliyat olmak istiyorum ben deee....:KK14:Bir an önce kurtulmak istiyorum bu yükten. Ben ücretsiz doğum iznindeyim şu an. Ameliyatı devlet karşılarsa üniversite hastanesinde falan olmak istiyorum, çünkü maaş almadığım için ücretli olamam. Ancak işe başladıktan sonra yani seneye falan olabilirim (ben bu kadar beklemek istemiyorum, canıma yetti artık) :KK14::KK14::KK14:
Kızlar bu konuda bana yardımcı olun, nasıl nereye başvurabilirim? Bilen var mı??? Bildiklerinizi benimle paylaşın lütfen, naapıcağımı bilmiyorum, yardıma ihtiyacım var...

jelesec canım nasıl oldun? umarım bir an önce atlatırsın :KK9::KK9: var mı ağrın sızın??

Canım ben ameliyat öncesi şişli etfal plastik cerrah ile görüştüm. Eğer gerçekten çok büyüklerse :KK70: hani bazı minik memeliler büyük diyorlar diye diyorum hemen 1,5 milyara kesiyor. Başka da birşey istemiyor. Ben 95C dim hemen ameliyat edelim dedi bana ..

herkese merhaba,

bende buluşmak isterim ama 3 aralık benim için çok erken olabilir ben 24 kasımda ameliyat olucam. Sanırım içinizde en yaşlı da benim... Birde benim göğüslerim aşırı büyük değil daha çok toparlanmaya ihtiyacı var. Aslında genel olarak bakıldığında vücuduma göre büyükler.. ama yinede sonuçta sizlerle aynı süreci yaşıycam bende. Sizleri çok çok iyi anlıyorum aşırı büyük olmamasına rağmen 16 senedir hep toparlayıcı ve kalın askılı sütyen kullanıyorum. hafif de olsa kamburluğum var. dışardan eve geldiğimde hani insan ayağını sıkan ayakkabılardan kurtulunca rahatlarda bir oh der ya bende öyle sütyenimi çıkarttığımda oh dünya varmış diyorum. dışardan bakıldığında 3.kişiler aman ne gerek var herkes senin gibi göğüsleri olsun diye silikon taktırıyor yorumları da alıyorum ama kafaya koydum bir kere çünkü onlar benim çıplak halimi bilmiyorlar. çok fit bir vücudum olmasada yaşıma göre fena değilim tek görüntü çirkinliğim göğüsler. bunun sıkıntısını da yaşayan anlar. 20 yaşındaki oğlum bile beni kınıyor şu anda ne gerek var bu yaştan sonra kendini kime beğendireceksin diyor. eşim karşı değil çok yorum yapmıyor ama sanırım oda için için gerkesiz buluyor. Bu insanın kendi özgüveni ile ilgili bence. ameliyat olmak isteyen herkes bence iyi araştırmalı doktor çok önemli.birde okuduğum yorum ve yaptığım araştırmalara göre şunu söylemek istiyorum eğer ameliyatınız sağlık nedeniyle aciliyet gerektirmiyorsa önce fazla kilolarınızdan kurtulun ve planladığınız hamilelik durumu varsa bu süreci atlatın. çünkü hamilelik emzirme ve alınan veya sonradan verilen aşırı kilolar kim ne derse desin göğüsleri deforme ediyor... arkadaşlar bende sizlerin yorumlarını okuyarak (birde yeğenim Ker'in ameliyatını gözlemleyerek) cesaretlendim ve gaza geldim. şu ana kadar ameliyat olmuş tüm arkadaşlar yorumlarınız ve bilgilendirmeleriniz çok teşekkürler hepinize tekrar geçmiş olsun... bende ameliyat yorumlarımı sizinle paylaşacağım muhakkak benim için dua edin... hepinizi öpüyorum.

Hakkında hayırlısı olsun ablacığım. Senin ziyaretine bütün forum gelelim.. Off manyak olur.. Hastane dolar taşar herhalde :KK70: İnsanda nasıl kasılır ama :KK70: Nerede olmayı düşünüyorsun ?

Kızlar yarın mamografi sonucumu alacağım birde özelde ultrason çektireceğim ordan ameliyat olduğum dr. gidip göstereceğim.
Cadı bir halam var yanıma onuda alcam .. ters giden bisey olursa yani dr. niye bizde yaptırmadın dışarıda yaptırdın falan derse kaldırırız hastaneyi ayağa :KK70:
Meme ucu halkamda şiş biryer vardı ya şimdi orası indi diğer tarafı şişmeye başladı. ??? bu ne şimdi yine anlamadım neler oluyor memişlerimeeeeeeee :KK43:
Neyse yarın belli olur inş.herşeyde önemli birşey yoktur.
öptüm herkeziii

Canım ben ameliyat öncesi şişli etfal plastik cerrah ile görüştüm. Eğer gerçekten çok büyüklerse :KK70: hani bazı minik memeliler büyük diyorlar diye diyorum hemen 1,5 milyara kesiyor. Başka da birşey istemiyor. Ben 95C dim hemen ameliyat edelim dedi bana ..

Sağol canım, benim en son 90 dd falandı sanırsam. Sen şişli etfalde mi oldun canım, dr.prof.muydu. fiyata doktor mu karar veriyor. Yoksa heyete mi çıktın? Çok mu soru sordum ne :KK52: Senin ölçülerin neydi canım, doktor sadece ölçülerine göre mi karar veriyo yoksa başka şartları da var mı? araştırma yaparken bi sitede boynundan göğüse kadar 40 cm olması gerekiyo gibi yazılar okudum. böyle bişi var mı???
cevabını merakla bekliyorum canım :KK52:

Kızlar yarın mamografi sonucumu alacağım birde özelde ultrason çektireceğim ordan ameliyat olduğum dr. gidip göstereceğim.
Cadı bir halam var yanıma onuda alcam .. ters giden bisey olursa yani dr. niye bizde yaptırmadın dışarıda yaptırdın falan derse kaldırırız hastaneyi ayağa :KK70:
Meme ucu halkamda şiş biryer vardı ya şimdi orası indi diğer tarafı şişmeye başladı. ??? bu ne şimdi yine anlamadım neler oluyor memişlerimeeeeeeee :KK43:
öptüm herkeziii

inşallah bişi çıkmaz canım, ödem mi yapıyo acaba? Bizi de haberdar et durumdan :KK34:

öptüm herkeziii

haber ver ben o konularda edepsizimdir hastaneyi yıkarız merak etme

Sağol canım, benim en son 90 dd falandı sanırsam. Sen şişli etfalde mi oldun canım, dr.prof.muydu. fiyata doktor mu karar veriyor. Yoksa heyete mi çıktın? Çok mu soru sordum ne :KK52: Senin ölçülerin neydi canım, doktor sadece ölçülerine göre mi karar veriyo yoksa başka şartları da var mı? araştırma yaparken bi sitede boynundan göğüse kadar 40 cm olması gerekiyo gibi yazılar okudum. böyle bişi var mı???
cevabını merakla bekliyorum canım :KK52:

canım ben şişli etfale sordum bana hemen ameliyat olman lazım dedi 1,5 milyar istedi . Ama güvenemedim iyi dikmezler diye gittim özelde ameliyat oldum. doktorum ne istiyorsun ölçü dedi bende vücuduma ne uyarsa dedim 85 b yaptı birtanem bildiklerim bukadar başka ölçü falan söylemediler ..
öptüm çok

canım benim izler icin yaptıgın özel birşey varmıydı

yok canım hiçbirşey yapmadım . bi krem varmış ameliyat izlerini yok eden 60 tl. falan sordum doktora hayır gerek yok kullanma hikaye hepsi dedi. vermedi.. bende almadım. Bi görsen inanamazsın iz miz yok gibi işte :) Maşallah... diyeyimde nazar deymesin. :)

haber ver ben o konularda edepsizimdir hastaneyi yıkarız merak etme

:KK43: halam gelmiyor :KK43: bi hastamız var durumu çok ağırmış kaldımmı bir başıma :KK43:
ağzımda laf yapmaz şimdi benim yandim ki ne yandım :KK43:(((
niye bize yaptırmadın ben buna bakmam falan derse bak işe sen :KK43:

X