Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

olur cidden hepimize uyan bir tarih belirleyebilirsek buluşalım:)

ama cidden biri bana seninki kötü olmuş derse üzülürüm:))

Tamam kızlar önümüzdeki ay buluşalım. Kimse kötü demesin malüm piskolojimiz bozulcak en güzelini seçeriz. 1.ci 2.ci 3.cü die

merhaba ogltkn desteğin için teşekkürler, aynı dertten muzdarip olanlar birbirini anlıyor ve destek olabiliyor zaten.. sizlerin yorumlarını okuyunca daha cesaretli hissediyorum kendimi...

sözkonusu tarihte herhangibir engel çıkmazsa seve seve katılırım bende buluşmaya... önce şu ameliyatı hayırlısıyla atlayımda... haberleşiriz buradan zaten. sevgiler....

:))) kesinlikle koparız yaaa süper olcak emin olun daha önce niye düşünmedik bunu diyeceğiz.
Bende karşılaştırmak istiyorum bende bendeeeeeeeeeeee :)

Bitanemmmm kaynattık walla. Bencede netleştirelim. uyar ya uymazmı SÜPER olur süperrrr
Çocuğu olanlar ne yapcak ? Bırakan var bırakamayan ??? Bende sorun yokta olanlar için söylüyorum. Onuda konuşalım... !!! Çocuklarımız gelecek mi? gelmeyecek mi ? ona göre getirip getirmeyelim yada onca çocuğu toplayan biyer bulalım. Onlarda eğlenirlermi diye düşündüm bilmiyorum... Bebişlerimiz gelirse bende diyorumki Alışveriş merkezi ancak paklar bizi ora kaldırır başka yer almaz bizi

Canım benim hemen özelden mesaj atıyorum sana.......

Canım ben ameliyat öncesi şişli etfal plastik cerrah ile görüştüm. Eğer gerçekten çok büyüklerse hani bazı minik memeliler büyük diyorlar diye diyorum hemen 1,5 milyara kesiyor. Başka da birşey istemiyor. Ben 95C dim hemen ameliyat edelim dedi bana ..

Hakkında hayırlısı olsun ablacığım. Senin ziyaretine bütün forum gelelim.. Off manyak olur.. Hastane dolar taşar herhalde İnsanda nasıl kasılır ama Nerede olmayı düşünüyorsun ?

Kızlar yarın mamografi sonucumu alacağım birde özelde ultrason çektireceğim ordan ameliyat olduğum dr. gidip göstereceğim.
Cadı bir halam var yanıma onuda alcam .. ters giden bisey olursa yani dr. niye bizde yaptırmadın dışarıda yaptırdın falan derse kaldırırız hastaneyi ayağa
Meme ucu halkamda şiş biryer vardı ya şimdi orası indi diğer tarafı şişmeye başladı. ??? bu ne şimdi yine anlamadım neler oluyor memişlerimeeeeeeee
Neyse yarın belli olur inş.herşeyde önemli birşey yoktur.
öptüm herkeziii

Sağol canım, benim en son 90 dd falandı sanırsam. Sen şişli etfalde mi oldun canım, dr.prof.muydu. fiyata doktor mu karar veriyor. Yoksa heyete mi çıktın? Çok mu soru sordum ne Senin ölçülerin neydi canım, doktor sadece ölçülerine göre mi karar veriyo yoksa başka şartları da var mı? araştırma yaparken bi sitede boynundan göğüse kadar 40 cm olması gerekiyo gibi yazılar okudum. böyle bişi var mı???
cevabını merakla bekliyorum canım

inşallah bişi çıkmaz canım, ödem mi yapıyo acaba? Bizi de haberdar et durumdan

haber ver ben o konularda edepsizimdir hastaneyi yıkarız merak etme

canım ben şişli etfale sordum bana hemen ameliyat olman lazım dedi 1,5 milyar istedi . Ama güvenemedim iyi dikmezler diye gittim özelde ameliyat oldum. doktorum ne istiyorsun ölçü dedi bende vücuduma ne uyarsa dedim 85 b yaptı birtanem bildiklerim bukadar başka ölçü falan söylemediler ..
öptüm çok

canım benim izler icin yaptıgın özel birşey varmıydı

yok canım hiçbirşey yapmadım . bi krem varmış ameliyat izlerini yok eden 60 tl. falan sordum doktora hayır gerek yok kullanma hikaye hepsi dedi. vermedi.. bende almadım. Bi görsen inanamazsın iz miz yok gibi işte :) Maşallah... diyeyimde nazar deymesin. :)

haber ver ben o konularda edepsizimdir hastaneyi yıkarız merak etme

halam gelmiyor bi hastamız var durumu çok ağırmış kaldımmı bir başıma
ağzımda laf yapmaz şimdi benim yandim ki ne yandım (((
niye bize yaptırmadın ben buna bakmam falan derse bak işe sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…