Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

merhaba arkadaşlar bende göğüs küçültme ameliyatı olmak istiyorum .çok büyükler ve çok rahatsız oluyorum. daha önce ameliyat olan arkadaşlara sorum olacak. ben babamdan sigortalıyım. babam emekli öyle sağlık hizmetlerinden yararlanıyorum. sorun şu üniversite hastanelerinde estetik bölümünde ameliyat olmak için bu yeterli mi? ekstra bi ücret alıyorlar mı? alıyorlarsa ne kadar? ben edirne de ya da izmir de ameliyat olmayı düşünüyorum . cevap verirseniz çooook mutlu olurum.. sevgiyle kalın...:KK61:

merhaba arkadaşlar bende göğüs küçültme ameliyatı olmak istiyorum .çok büyükler ve çok rahatsız oluyorum. daha önce ameliyat olan arkadaşlara sorum olacak. ben babamdan sigortalıyım. babam emekli öyle sağlık hizmetlerinden yararlanıyorum. sorun şu üniversite hastanelerinde estetik bölümünde ameliyat olmak için bu yeterli mi? ekstra bi ücret alıyorlar mı? alıyorlarsa ne kadar? ben edirne de ya da izmir de ameliyat olmayı düşünüyorum . cevap verirseniz çooook mutlu olurum.. sevgiyle kalın...:KK61:[/QUO

YENİ YASAYA GÖRE ÜNİVERSİTE DR. ARTIK ÜNİVERSİTE HAS. ÖZEL MUAYNE YAPAMADIKLARINDAN ÖZEL HAS. MUAYNE YAPIYORLAR.BEN ÖYLE BİR HOCAYA MUAYNE OLMUŞTUM. ÜNİVERSİTEDE DEĞİLDE BANA ÖZEL HAS. YAPACAĞINI SÖYLEMİŞTİ. HEM ESTETİK AML. DEVLET KARŞILAMIYOR. SADECE GÖĞSÜNDEN EN AZ 1000 GRAM VE ÜSTÜ DOKU ÇIKARILIRSA SAĞLIK NEDENİYLE SAYILABİLİR. ESKİDEN BENİM ÜNİVERSİTE HAST. OLAN ÇOK DUYDUĞUM ARKADAŞLAR VAR FAKAT YENİ DEĞİŞEN YASA BUNU ENGELLİYOR. SEN NORMAL POLİKLİNİK SIRASI GİBİ GİDİP SIRA ALARAK VE DEDİĞİM GEREKÇEDEN YAPTIRABİLİRSİN ARKADAŞIM.. BENİM BİLDİĞİM BU FAKAT SEN YİNEDE BU KONUYU OLMAK İSTEDİĞN ÜNİV. SORMALISINHOCALAR TABİKİ EKSTRA HER ZAMAN ALIR. BEN 2004 SEZARYAN İÇİN ÜNV. HOCASINA 500 ARTI ANEZTEZİCİYE 150 VERMİŞTİM.

çok teşekkür ederim cevap için canım. ben izmir de oturuyorum ege universitesinde de estetik bölümü var ben bi gidip muayne olayım. çünkü çok pahalı bi ameliyat dışarda yaptırmaya kalkınca. belki o yolla daha uygun olur...

tayfun hoca sizi hangi hastanede ameliyat etti rica etsem fiyat hakkında bilgi verebilirmisiniz .

Ben özel hastanede oldum,fiyatı bence zaman kaybetmeden tayfun hocamla konuşup halledebilirsiniz.Benim 2 ay olucak nerdeyse hiç bir problem yaşamadım herşey süper şu an TAYFUN AKÖZ hocam ellerinize sağlık :nazar:

çok teşekkür ederim cevap için canım. ben izmir de oturuyorum ege universitesinde de estetik bölümü var ben bi gidip muayne olayım. çünkü çok pahalı bi ameliyat dışarda yaptırmaya kalkınca. belki o yolla daha uygun olur...

ben aralık ayında üniverste hastanesnde ameliyat oldum (hayatımın en doğru kararı) 22 yaşındayım muayene oldum boyum ve kiloma göre göğüslerm çok büyüktü rapor çıkar dediler ama sıra 2 yıl sonra falan gelir dediler ama aradan 15 gün geçti aradılar yarın gelin hocamız ameliatı yapacak diye üstelikte profesorun kendisi girdi ameliyata veeee sadece dikiş iplerime 40 lira ödedim oda medikalcilere yani başka hiçbirücret ödemedim özel oda verdiler oda ücretsizdi normalde geceliği 250 ilk defa şansım güldü bana vee çok memnunum iyiki yaptırmışım bu arada birinden 600 diğerinden 700gram çıkartıldı :KK1::KK1: düşünün nasıl rahatladığımı :KK66::KK66:

ben aralık ayında üniverste hastanesnde ameliyat oldum (hayatımın en doğru kararı) 22 yaşındayım muayene oldum boyum ve kiloma göre göğüslerm çok büyüktü rapor çıkar dediler ama sıra 2 yıl sonra falan gelir dediler ama aradan 15 gün geçti aradılar yarın gelin hocamız ameliatı yapacak diye üstelikte profesorun kendisi girdi ameliyata veeee sadece dikiş iplerime 40 lira ödedim oda medikalcilere yani başka hiçbirücret ödemedim özel oda verdiler oda ücretsizdi normalde geceliği 250 ilk defa şansım güldü bana vee çok memnunum iyiki yaptırmışım bu arada birinden 600 diğerinden 700gram çıkartıldı :KK1::KK1: düşünün nasıl rahatladığımı :KK66::KK66:

peki hangi üniversitede oldun canm? bir de ben çalışmıyorum. sigortam yok babamdan bakılıyorum. babam da emekli. bu şekilde de olabilir miyim ameliyat

Ben özel hastanede oldum,fiyatı bence zaman kaybetmeden tayfun hocamla konuşup halledebilirsiniz.Benim 2 ay olucak nerdeyse hiç bir problem yaşamadım herşey süper şu an TAYFUN AKÖZ hocam ellerinize sağlık :nazar:

ben zaten %95 tayfun beye ameliyat olmayı düşünüyorum ama fiyatlar okadar değişken ki bazı doktorlar 4000e yapıyor kimisi 9000den aşağı olmaz diyor fiyatta anlaşıcağımıza bende inanıyorum ama yinede merak ediyorum :) söyleyemezmisin fiyatı ?

hayatım ben emekli sandığı çalışan olduğum halde aynı üniversitede yaptıramadım.senin zamanında yasa yürürlükte değildi,

ben zaten %95 tayfun beye ameliyat olmayı düşünüyorum ama fiyatlar okadar değişken ki bazı doktorlar 4000e yapıyor kimisi 9000den aşağı olmaz diyor fiyatta anlaşıcağımıza bende inanıyorum ama yinede merak ediyorum :) söyleyemezmisin fiyatı ?

O 9000 den bahseden doktorlarla bende görüştüm ve tayfun hocama oldum ameliyatımı gerisini sen anla artık =) fiyat konusunda yardımcı olamıyorum kusura bakma lütfen ama eminim tayfun hocam elinden geleni yapar =)

neslihancım naber nasılsın bışı sorcam buarada diğer arkadsaslarında fikri varsa söyleyebılırlermı 1 ay oldu ameliyat olalı şişlikler tam inmedi bi göğüs digerinden buyuk duruo acaba zamanlamı duzelır

arkadaşlar bende meme küçültme ameliyatı olmak istiyorum:KK43:( ama o kadar endişe ve soru işareti var ki kafamın içinde aklım allak bullak:) öncelikle en iyi ve en uygun doktoru bulmam lazım ama foruma bakınca önerilen dr. çok pahalı:) ayrıca kilomda var oda bir başka sorun göğüs ölçüm sanırım 105-110 inanın en küçük ölçü birimi ne ise ben o ölçüde istiyorum mümkünse:) millet süngerli dantelli sütyenleri alıyor bende bakakalıyorum ölee.. senelerdir yok toparlayıcı yok öle yok böle.. bıkkınlık geldi artık.. lütfen bu operasyonu geçirenler bana hem uygun hemde güvenilir dr . ismi önerebilirler mi?? lütfennnn...:KK16:

arkadaşlar bende meme küçültme ameliyatı olmak istiyorum:KK43:( ama o kadar endişe ve soru işareti var ki kafamın içinde aklım allak bullak:) öncelikle en iyi ve en uygun doktoru bulmam lazım ama foruma bakınca önerilen dr. çok pahalı:) ayrıca kilomda var oda bir başka sorun göğüs ölçüm sanırım 105-110 inanın en küçük ölçü birimi ne ise ben o ölçüde istiyorum mümkünse:) millet süngerli dantelli sütyenleri alıyor bende bakakalıyorum ölee.. senelerdir yok toparlayıcı yok öle yok böle.. bıkkınlık geldi artık.. lütfen bu operasyonu geçirenler bana hem uygun hemde güvenilir dr . ismi önerebilirler mi?? lütfennnn...:KK16:

Bende kilom var kilolu iken ameliyat yapmazlar diye erteleyip durmuştum en sonunda annemin de gazıyla gittim muayeneye. Boy 1,57 kilo 84. Doktor kilo problem değil dedi. Hatta öncesi-sonrası fotoğraflarını gösterirken dikkat ettim de bütün ameliyat olanlar aşırı kilolu, 3 ay sonraki hallerine bakıyorum ameliyattan sonra iyice kilo vermişler ve göğüsleri hiç bozulmamış :) Doktor hangi ölçüyü istersen yaparız dedi, ben B cup istiyorum. 1 ay sonra ameliyat olacağım :130:

sevgili ker bende bugün bir doktorla görüşmeye gideceğim artık ertelemek istemiyorum ama ilk gideceğim doktor ve kendisi bende güven bıraktı ama yinede sen bana hangi doktora gideceğini yazarmısın isim verebilirmisin ??

sevgili ker bende bugün bir doktorla görüşmeye gideceğim artık ertelemek istemiyorum ama ilk gideceğim doktor ve kendisi bende güven bıraktı ama yinede sen bana hangi doktora gideceğini yazarmısın isim verebilirmisin ??

Sevindim sizin adınıza umarım görüşmeniz iyi geçer. Prof. Dr. Fuat Yüksel'e olacağım ben ameliyatımı

Sevindim sizin adınıza umarım görüşmeniz iyi geçer. Prof. Dr. Fuat Yüksel'e olacağım ben ameliyatımı

Merhaba Ker,

Fuat Bey ameliyatını hangı hastanede yapıor acaba?Bir de ücreti ne kadar?ben de küçültme ameliyatı olmak istiyorum ancak çok uçuk ücretlerden bahsediliyor çok üzülüyorum:KK43:(

Merhaba Ker,

Fuat Bey ameliyatını hangı hastanede yapıor acaba?Bir de ücreti ne kadar?ben de küçültme ameliyatı olmak istiyorum ancak çok uçuk ücretlerden bahsediliyor çok üzülüyorum:KK43:(

Canım Fuat Bey 4000 lira istiyor. Ki prof. olmadığı halde çok daha yüksek fiyatlar isteyenler var. Fuat Beyin fiyatını ben diğer doktorlara göre uygun buldum. Anlaştığı biz özel hastahanede yapıyor ameliyatı Kadıköyde çağıner hastahanesi. Küçük ama güzel ve ilgili bir hastahane. Annem 3 hafta önce ameliyata girdi orada

mehaba arkadaşlar bende göğüslerimi küçültmek istiyorum vücuduma göre büyük duruyorlar ve evlenirken gelinliğimi rahat seçmek istiyorum...Benim sorum ankarada bu ameliyatı olanlara ben çok utandığım için bayan doktora ameliyat olmak istiyorum ankarada tanıdığınız bayan doktorlar warmı ve sonuçları naslıl oldıu tabi birde maliyet..lütfen cevap yazın..

X