Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

slm arkadaşlar :KK71:
kontrolden geliyorum dr. herşey çok güzel dedi :nazar: sporcu sütyeninden normal sütyene geçiş yapabiliceğimi söyledi bu arada 18. günümdeyim sizler ne kadar takmıştınız :44: gerçi telli olmasın dedi .ayrıca iz kremi verdi contrubex sabah-akşam 3 ay tüm dikişlere masaj şeklinde uygulamalıymışım .
ayrıca kendim korkuyodum ellemeye bile dr. elleriyle her yanını yoklarken hiç acımadı ve tek bir noktasında bile his kaybı yokmuş bunuda anladık :nazar:
herkese acil şifalar herşey gönlünüzce olsun En Büyük KK

neslihancım naber ne durumdasın şişlikler indimi benım var daha ya insin de sutyen alım dıyorum
80b ye düştünmü bu arada cisso senın indi mi şişlikler

mrb kayra,ben pek anlamıyorum ama geçen hafta kontrolümde doktorum biraz daha olduğunu söyledi,senin durumun nasıl?

slm arkadaşlar :KK71:
kontrolden geliyorum dr. herşey çok güzel dedi :nazar: sporcu sütyeninden normal sütyene geçiş yapabiliceğimi söyledi bu arada 18. günümdeyim sizler ne kadar takmıştınız :44: gerçi telli olmasın dedi .ayrıca iz kremi verdi contrubex sabah-akşam 3 ay tüm dikişlere masaj şeklinde uygulamalıymışım .
ayrıca kendim korkuyodum ellemeye bile dr. elleriyle her yanını yoklarken hiç acımadı ve tek bir noktasında bile his kaybı yokmuş bunuda anladık :nazar:
herkese acil şifalar herşey gönlünüzce olsun En Büyük KK

hazirandacım senin sütyene geçişin bana göre erken olmuş .bana 1 ay tak dedi. gerçi telli olmayan sütyen zaten toparlayıcıya benziyor.o kadar farketmez sanırım

hazirandacım senin sütyene geçişin bana göre erken olmuş .bana 1 ay tak dedi. gerçi telli olmayan sütyen zaten toparlayıcıya benziyor.o kadar farketmez sanırım

bende şaşırdım açıkçası cnm ya 2 hafta ama ne bilim öyle dedi gerçi ben yinede eski sütyenlerim büyük geldği için şimdilk bunu yıkayıp giyiyorum :KK1:

meme küçültme için uludağ üniversitesiyle görüştüm temmuz başına gün verdiler.heyecalıyım.nelerle karşılaşıcam yaşayanların önerilerini almak istiyorum.bb olacakmış

Son düzenleme:
meme küçültme için uludağ üniversitesiyle görüştüm temmuz başına gün verdiler.heyecalıyım.nelerle karşılaşıcam yaşayanların önerilerini almak istiyorum.bb olacakmış

canım öncelikle hiçç korkma ne acın olucak ne sızın ne ağrın:KK34: bende üniverste hastanesinde oldum ameliyatımı.ilk günler sargıda kalıcak göğüslerin pansuman yapılır hergün 3.hafta dikişlerin alınır. bu arada göğüslerinde şişme ve küçük morluklar olabilir hiç korkma aşırı olmadığı sürece normal. 1 aya hiçbişeyin kalmıcak sadece hemen südyen takamıosun. sonra şaşırcaksın nasıl yaşamışım o kocaman şeylerle diye:82: canım şimdiden çok geçmiş olsun ama yazın ameliyat olman biraz zor olabilir:KK61:

Bende mecbur yazın oluyorum. temmuz sonunda gün aldım. Sınav dönemini atlatmam gerek çünkü :) İnanın ne narkozdan, ne de ameliyattan korkuyorum. Benim hayattaki en büyük korkum iğne. Nasıl iğne olacağım bilmiyorum

ya suanda şişlik var heralde ama normaldır yanı dımı senın 1 aylık halınle suankı halın arasında fark vardır? neslihancığım asıl sorun 55 kılodan asağı ınemıyorum önceden diyetisyene gıttım ama far etmıştı suanda alıştığım için veremıom rahatsız oluorum mekık falanda cekemıom tam bır ay olmadı bıraz moralım bozuk anlıcan

mrb.. ankara meme küçültme ameliyatı olmak istiyorum.105 beden kullanıorum.çok büyük iz kalmasından korkuyorum.bekarım.önerebileceğiniz doktor ismi varmı?ve ssk karşılarmı? lütfen yardımcı olun :KK43:

mrb.. ankara meme küçültme ameliyatı olmak istiyorum.105 beden kullanıorum.çok büyük iz kalmasından korkuyorum.bekarım.önerebileceğiniz doktor ismi varmı?ve ssk karşılarmı? lütfen yardımcı olun :KK43:

canım bende süleyman demirel üniverstesinde oldum ameliyat sigorta karşılıyo.ücret ödemiosun. iz kalıyo ama çok büyük değil.bende bekarım 20 yaşındayım ameliyat olalı 2 ay oldu şuan iz geçirici krem kullanıyorum.izler çok kötü durmuo hem o koca şeylerle yaşamaktansa izleri tercih ederim gayet iyi oluyo. ankarada önereceğim doktor yok ama benim ıspartadaki doktorum süper ameliyatımı süper yaptı süt kanallarıma zarar vermedi üstelik özel değil okul sigortam karşıladı:KK1:

slm arkadaşlar bende küçültme işlemi yaptırmak istiyorum ama cok korkuyorum:KK69: cok iz kalır diye ayrıca ilerde bebek emzirmem filan diye de korkuyorum siz hangi şehirdesiniz memnun kaldıgnz doktor var ise ist da görusmek isterim saolun sımdıden

selam kızlar.ameliyat olalı bugün 13 gün oldu.dikişlerin kaşıntısı hariç hiç bir sorun yok.korkulacak bişey yok inanın sadece küçük çocugunuz varsa sakın olmayın çok zor oluyo. bir buçuk yaşında oglum var kucagıma alamıyorum sarılamıyorum çok acı verici.ameliyatla ilgili sorularınız olursa seve seve yanıtlarım bursadan sevgiler.

Merhaba ameliyat ne kadara mal oldu acaba? Birde izler kaldı mı ?

canım bende süleyman demirel üniverstesinde oldum ameliyat sigorta karşılıyo.ücret ödemiosun. iz kalıyo ama çok büyük değil.bende bekarım 20 yaşındayım ameliyat olalı 2 ay oldu şuan iz geçirici krem kullanıyorum.izler çok kötü durmuo hem o koca şeylerle yaşamaktansa izleri tercih ederim gayet iyi oluyo. ankarada önereceğim doktor yok ama benim ıspartadaki doktorum süper ameliyatımı süper yaptı süt kanallarıma zarar vermedi üstelik özel değil okul sigortam karşıladı:KK1:

Merhaba sigortanın karşılaması için herhangi sart falan gerekiyormu ? özeller çok pahalı çünkü büyük ihtimalle sigortadan olcak benımkı :S

Merhaba sigortanın karşılaması için herhangi sart falan gerekiyormu ? özeller çok pahalı çünkü büyük ihtimalle sigortadan olcak benımkı :S
tek şartı göğsünün rahatsız edicek şekilde büyük olması ki. senin zaten büyük benimde 100 beden falandı.üstelik benim okul sigortam karşıladığı halde para almadılar.ücretsiz. hem özel hastaneyle arasında hiç fark yok özeldeki doktorun iyi ameliyat yapıcağını nerden bilebilirsin ki.

tek şartı göğsünün rahatsız edicek şekilde büyük olması ki. senin zaten büyük benimde 100 beden falandı.üstelik benim okul sigortam karşıladığı halde para almadılar.ücretsiz. hem özel hastaneyle arasında hiç fark yok özeldeki doktorun iyi ameliyat yapıcağını nerden bilebilirsin ki.

Peki seninki şimdi kaç beden oldu canım bide izi falan kaldı mı ??

X