Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

bilmiyorum ki senin için uygun olanı lolipop dedi şeker çekti canım şimdi =) süt verme olayı içinde % 30 azarla olur dedi napsam bilemiyorum ama bu yazıda bu koca seylerle geçirmek istemiyorum

haydi gözün aydin neslosh, ama cidden dikkat et kendine. nazar nazar diyorum baska birsey demiyorum.

güle güle kullan muhtesem memisleri...
peki kactan kaca düstün sen simdi, daha yeni mi sütyen takmaya basladin? kac takiyorsun?

benim de bugün dikislerim alindi, haydi hayirlisi
1 hafta sonra da band yapistirmaya baslayacakmisim...
karin agrisi ya...

Sağ gögüs ucumda hala his yok
Ama takmıyorum Sol gögüs ucumu hemen hissetmiştim ama sağ hala kendine gelemedi büyük ihtimalle kötüyü düşünmek istemiyorum ama gelmeyecek sanırım

yok yok sekercigim, kötüyü düsünme, er ya da gec gelecektir, ben sadece söylesin bir tahmin istemistim, o kadar...

peki kactan kaca düstün sütyen ölcün fark etti mi cok?

benim de bugun dikislerim alindi, bana band verdiler.
dikis alinmasi da söyle, zaten kendiliginden düsüyormus da deriyle temas etmeyen yerlerdeki uzantilari kestiler...

ha band demistim. Haftaya kullanmaya basliyorum, 3 ay boyunca, bu karin agrisi birseye benziyor, siz ne yaptiniz, nasil cok angarya birsey mi?

bana sut bezlerine dokunmayacagini soyledi doktorum .... offf ya ne zormus bu isler

süt kanalllarını sorun etmiyorum ben çnk 9 yaşında dünya tatlısı bi oğlum var allah ona uzun ömürler versin inş başka düşünmüyoruz Allaım olmayanlara versin ne diyeyeim.ama ben kararlıyım bu sefer

sen evlimsin bekarmısın

selam arkadaslar ,ben henüz 16 yasındayım ve ergenliğe girdiğimmde belirsiz fakat yasım ilerledikten
sonra belirgenlesen bir sorun var gögüslerimde ,sağ mememin sağ koluna doğru olduğu kısım daha bir büyük ,daha bir sarkık , daha bir oval..sütyenimi ayarlarken sürekli alttan bir tasma gösteriyor.s üst tarafından da bir tasma.s sol memem gayet düzgün ,fakat sağ mememle o kadar orantısızlık var ki anlatamam.s dar birsey giyemiyorum ,hos normal birsey giydiğim de de sürekli bir hareket oluyor yürürken vs. cok rahatsız oluyorum bu durumdan ,bir sebepten ötürü meme doktoru bakmıstı bir keresinde ve bir sorun görememisti ,o zaman daha kücüktüm tabii..bana büyüyünce kücültebileceğimi söylemisti ve bunun icin en az 18 olmalıymısım( ama bunun sonucunda da emzirmemde sorunlar cıkabilirmis neler söylemek istersiniz bana ?

yasin gercekten cok kucuk ve 2 meme olculeri ayni olmaz zaten ,sende belki birazdaha fazladir buda seni dusunduruyodur,..doktora da gorunmussun bence dert etme .. 18 inden sonra fark cok buyurse ozaman bir daha gorun derim .. ayrica yeni yontemlerle sut bezlerine dokunmuyorlar. bende ameliyat olacam ve bekarim henuz bana sut bezlerine dokunmayacagini soyledi doktorum.

doğru sölüyorsun dikkat etmek gerekiyr sonuçta bıçak kesiği az bişey değil ama ağrım olmayınca bende hiç kollamıyorum kendimi ama bugün sol göğüsümün meme başı çok kaşınıyo acıyo hafiften:26: kabuk tutmuş gibi olmuş geçiyo diyedir belki..dediğin gibi güzelleşiyoruz gözler üzerimizde (=

canım ben 90dan 95 bedene çıkmıştım artık o bile küçük geliodu taşıodu heryerden..80b oldu şimdi (= şuanda 85 beden takıyorum sporcu sütyenimi..şuanda hala doktorumun ameliyattan sonra doktorumun taktığı sütyen var oda bollaşıyo gitgide şişlikler inio sanırım..
peki dikişler alınınca acı oluomu çok merak ediorum (= hissediyormusun?

yok yok sekercigim, kötüyü düsünme, er ya da gec gelecektir, ben sadece söylesin bir tahmin istemistim, o kadar...

peki kactan kaca düstün sütyen ölcün fark etti mi cok?

İnşallah doktorumda öyle söylüyor ama bakalım umarım gelir :94:

110 bedenden 85-90 arası bir beden oldu canım..
Yani 85 DD kullanıyordum şuan 85 B

Canım geçmişler olsun tekrar
Ama ben anlamadım ne bantı bu :26:
Hiç öyle bişey kullandığımı hatırlamıyorum.. :85:

Canım öncelikle merhaba..
Şuan doktorunda söylediği gibi yaşın çok küçük.. Ama sıkıntı duyuyorum dersen bence direk estetik yapan bir doktora görün ve şikayetini dile getir.. Eğer şuan için yapılacak bişey yoksa iyi bir sütyen satın alabileceğin bir yere git ve oradaki kadına durumu anlar eminim sana sıkıntı çıkarmayacak bir sütyen önerecektir.. Yani tabiki illa balenli kullanmak istemiyorsan..

Emzirme işine gelince benim bugün ameliyatımın üstünden tam 5 ay geçti 27 Ağustosta olmuştum..
Çok araştırdım çok sordum ama emzirmeyle ilgili çokta sorun yaşamayacağımı anladım..
Hatta doktorum bebeğini doğurunca belki ilk 1-2 gün gelmeyebilir sütün ama sonraki günlerde emin ol gelecek dedi.. Tabiki karar seniin ama ondan korkmamanı öneririm..

Sağlıklı günler canım

canım emzirmede nasıl bir sorun olabilirki sadece bi göğüsünün kola doğru olan kısımda bişi varsa çok fazla bişey yoktur die düşünüyorum benim 3 beden küçüldü düşünsene ama süt bezlerimle çocuğumu doyurabilirim korkma bişey olmaz doktor onu kastetmiştir süt bezlerinin bi kısmı gidebilir die..sen 18ine gel ozaman halledilir biraz daha sabret yüreğini ferah tut..burada 105 beden olanlar bile çare buldular kendilerine..ben bile hemen hemen 100 beden sayılırdım (=

Canım çok normal öyle şeyler olması sadece sen kendine dikkat et yeter :92:
Genciz güzeliz nazar değmesinn

Canım çok normal öyle şeyler olması sadece sen kendine dikkat et yeter :92:
Genciz güzeliz nazar değmesinn

aman değmesin canım (= bende azönce kuaförden geldm diplerimi boyattrdım bugün ameliyat olalı tam bi hafta oldu en kuaförlerde geziyorum birde o bant ne gerçekten banada bahsedilmedi öyle birşey :44:

ben bise anlamadim ya eriyen dikis kullanilmiyo mu ?????

banada doktorum haftaya gel dikişlerini alalım dedi..eriyen dikiş falan yok bendede

Dikis aldirmaya derken, dikis baslarinda ve sonlarindaki uzantilari kesip, genel haline baktilar. tabiki dikislerdeki dikisipleri kendiliginden eriyor. Yok artik!! Sanmiyorun onlari da aldirak yoktur herhalde :))

Banddan sizlere niye vermediler ya anlamadim simdi....
Bu angaryayi bir tek ben mi yapacagim.... yok yok sorun bence mutlaka vardir öyle birsey, yara izlerini sifirliyormus neredeyse, estetik cerahinin en can alici yontemlerindenmis öyle dedi benimki
Krem falan olmaz mi dedim, sakin dedi, band band dedi

Ne güzel iştee bende ilk hafta kuaföre gitmiştimm
Kendine bakmak en güzelii
Canım hepimizin dikişleri eriyen cinsten sadece belli yerlerdekileri alıyorlar..
Benim 3 ay sonra bile çıkanlar oldu ben kendim kestim çıkardım makaslan hemideee

Vallahi canım bana band falan veren olmadı..
Hiç duymadım da.. Ama doktorum 3. ayımdamıydı neydi dikişlerin kabarmış dedi contarctubex diye bir krem verdi günde 3 kez sür dedi ama bastırarak masaj yap dedi tabii ben ilk zamanları yaptım şimdi çokta yapamıyorum ama işten çıkıyım az kaldı ondan sonra yapıcam artık kendimede bakıcam

canım cengiz beyden memnun kaldınmı neslihan muayene ücreti nekadar bide senden bişi rica etcem kontrole gıdersen devlet gerekli gördüğünde ücreti karsılıo doktor raporuyla bu mümkünmü
çünkü
benuım
omuzlarda
çokme ve kamburluk var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…