Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Ameliyatla ilgili doktorun neler diyeceği korkutuyor beni.Gerçi ilk görüşmem değil ama yinede bir korku var

bende 10 gun sonra olacam sadece heyecan var . ama korku yok denecek kadar az .. yazin hayallerini kurarak rahatlatmaya calisiyorum kendimi :) sen istanbul dami olacaksin ameliyati ?
hem daha oncede gorusmussun . korkacak bisey soylemezki zaten doktor. daha once kotu bisey mi dediler ki ??

ameliyathaneden kaçtım ben tam herşey hazırken ve hala yine korkup kacacakmışım gibi geliyor ama öyle böyle olmalıyım bu ameliyatı.İstanbulda şişli etfalde randevum var yarın bakalım neler olacak.sizde istanbuldamısınız?

ben sali gunu gelecem . arada bir banada bi korku sariyo tam o anda kacarmiyim diye ? ama okadar bunaldim ki artik rahatlamak istiyorum.ve suan en cok istedigim sey bu .. kucultturme dimi ?

bi arkadasim cerrahpasada oldu ama doktoru gitmis. cok iyi doktorlar var istersen senin icin devlettekileri de arastiririm . orada hemsire arkadaslarim var . bence korkma artik belli ki sende artik bir an once bitsin istiyosun . burada birbirimize destek olmamiz gerekiyo:)

Yipee nişanın hayırlı olsun.allah tamamına erdirsin.hastanada geçmiş olsun

Çok saol tinacım amin inşallah..

cok gecmis olsun...
nisanina da sevindim, az kalmis, hayirli olsun arkadasim

Ayy canım benim çok saol yaa..
Mutlu oldum sizin böyle yorumlarınızı okuyunca..
Teşekkürler ederim..

Canım çok geçmiş olsun bugün sanırım kontrolün var orda doktorunda söyler çok rahat hissedebilirsin kendini ama kollarını çokta kaldırma özellikle ilk 2 hafta bende aa bişey olmuyor çok rahatım dedim dikişlerim açıldı hep bir sürü uğraştım durdum..
Kollarını çok kaldırma ve hep yardım al birinde sadece tavsiye..

Sağ gögüs ucumda hala his yok
Ama takmıyorum Sol gögüs ucumu hemen hissetmiştim ama sağ hala kendine gelemedi büyük ihtimalle kötüyü düşünmek istemiyorum ama gelmeyecek sanırım

Canım senin için sevindim en güzeli doktoruna danışmak olacaktı..
Tüm sorularına cvp bulmuşssun ne güzel..
Rahat ol canım benim niye rahat değilsin?
Kilo veririsin hem hiç merak etme.. :87:

sağol dugicim ayy pardon yipeecim
zamana yaydım hamileyken çok kilo aldım tabi gögüslerimde çok buyudu.
sen nasılsın memnunmusun?

sağol dugicim ayy pardon yipeecim
zamana yaydım hamileyken çok kilo aldım tabi gögüslerimde çok buyudu.
sen nasılsın memnunmusun?

Çok şükür canım memnunum çok bir sorun kalmadı Allaha çok şükür..
Bende hala kilo veremedima ama bakalım belki telaş koşuşturmaca biraz işe yayrsa kilo veririm düşüncesindeyim

sağol yipee ewet bugün kontrole gittim gayet iyi olduğmu söyledi çok dikkat etmediğimi söyledim hep ayaktayım falan dedim bişey olmaz ama çokta abartma dedi..birde az önce 1buçuk yaşında yiğenim merdivenlerden düşüyordu o anın korkusuyla bi güzel kucaklayıp tuttum sağ göğüsümü duvara çarptırdım ağrım var şuanda..sanırım nazar değdirdim (= ama yinede küçük göğüslerim muhteşem gözüküyor (= çok zayıf gözüküyorum (=

Ben de ameliyat olmayı düşünüyorum fakat çok korkuyorum.
Yine de bikaç doktorla mailleştim.
haftaya gidip görüşmeyi düşünüyorum.
İzmir'de ameliyat olup memnun kalanınız varmı ?
Öneride bulunursanz çok sevinirim..

hiç korkma cnm korkulck hiçbişey yok uyuyosun uyanıosun bi bakıosun ameliyat bitmiş (= e bir iki gün tabiki zorlanıcaksın ama oda kollarını hareket ettirememek ve sırt üstü yatamamak dışında üyük bişey değil..ağrın olursa ağrı kesiciler hemen imdadına yetişiyorlar zaten..güzel olmak ve sağlıklı olmak için bazı şeylere katlanmak gerekiyor demi ama (= iyiki yapmışım dediğim nadir işlerden bitanesi bu ameliyat (=

cerrahpaşaya hiç gitmedim.Bugün şişli etfalde bi dr la görüştüm muane etti ameliyattan konuştuk ve kesi izlerinin lolipop şekinde olacağnı söyledi bana,izler konusunda da rahat olmamı zamanla belli belirsiz olduğunu ve sezeryan ameliyatında daha kolay bi ameliyat olduğundan bahsetti.1 gün önceden hastaneye yatırıyorlarmış testler falan ameliyattan sonrada 2 gün kalınıyormuş çünkü drenlerim olcakmış ve her ihtimale karşı hastanede tutuyormuşlar.Genç bi bayandı güler yüzlü sıcak samimi geldi bana ve kararlıysan eğer başka hastanelerlede görüş istersen ben burdayım hep dedi.maliyeti de herşey dahil 2000 tl dedi.

ciso fiyat cok iyiymis. senin icine sindimi ne dusunuyosun? sisli etfal icin hep iyi seyler okudum bende . bu arada senin suanki bedenin kac ? ve kac olacak ?

Bende sıcak bakıyorum ve dr araştırıyorum şu an netten =) 90 - 95 değişiyor valla benimkiler 90 giysem önden taşıyo 95 giysem bedenimden büyük ouyo iki arada bi derede kaldım yani

Ayy canım benim çok dikkat et kendine
Nazar oluyor heralde ilk zamanlar iyice güzelleşiyoruz diyemidir nedir
Canım sen yinede çok üstüne düşüp dikkat çekme biraz temkinli olsan yeter

:92: :92: :92: :92: :92: :92: :92: :92: :92: :92:

demek ayni bedeniz seninle benimde tam olarak oyle. yalniz benim doktorum cok az T yapacak ..sonrasinda potluk olusmasin ve revisyona gerek kalmasin diye . daha once buradan okudugum kadariyle I yani lolipop seklinde potluklar olustugundan revisyon oluyolarmis ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…