Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

canım ben sorduğumda çok büyük olması gerekio göğüslerin dedi iyice kambur olamn gerekio seninkileri karşılamaz demişti..cengiz bey işini çok düzgün yapan bir doktor benim hiç ağrım sızım olmadı dikişlerimdede bir problem olmadı çok şükür ölçülerimdende memnumum ama biraz burnu havada bir doktor (= öyle çok güleryüz bekleme (= bana ilk baş 5000bin dedi 4250ye düştü daha sonra rica edince 4000 dedi (= 150de sütyen parası dedi sonra hastaneye ödeme yaparken 3850 aldılar benim güvenlikte arkadaşım vardı oda bişeyler yapmış olabilir bilemiorum (= muayane ücretide şu şekilde; ben babamdan bakıldığım için emekli maaşından 12 tl kestiler hastaneyede 17 tl verdik çalışanlardan nasıl alıolar bilmiorum cnm..bursadamısın sende?

kendinmi kestin benim eriyen dikişmi hiç bilmiorum valla sormak hiç aklıma bile gelmemiş (= banada banttan falan bahsetmediler gidince bnde sorucam

kendinmi kestin benim eriyen dikişmi hiç bilmiorum valla sormak hiç aklıma bile gelmemiş (= banada banttan falan bahsetmediler gidince bnde sorucam

Doktorum keserken görmüştüm
Gidemeyeceğim bir andı beni delirtti ordan çıkan misina ipi gibi bişeydi zaten bende makaslan hallediverdim
Bir sor bakalım senin doctor ne diyecek :86:

ya kızlar bişey sorucam benim resmen sağ göğüsüm daha üyük ve yuvarlak sol göğüsüm daha küçük ve daha böyle büzüşük çok belli oluo acaba şişliklerden kaynaklanan birşeymi yoksa böylemi kalıck benim gibi bir sorun yaşayan var mı ? dar bady giydiğimde bile belli oluyo perşembe günü dikişlerim alıncK ozamana kadar nasıl beklerim bilmiyorum sizce bir doktoruma gideyimmi yoksa henüz şekli tam oluşmadığı için midir? bugün tam10 gün oldu

o biraz şişlikten kaynaklanıyor. benim de sağ göğsüm daha büyüktü. ama bariz değildi o kadar. ameliyat olalı 1 ay oldu hala milimlik bir fark var ama doktor 3 ayda ancak tam şeklini alırlar dedi. bence biraz sabırlı olmak lazım.

NESLİHANCIĞIMmrb ben bursadayım doktora ilk gittiğinde muayene ettimi bide daha önceki ameliyat resimlerine baktınmı sonsoru kac bedendin kaç oldun

benim çok belli canım öyle milimlik falan değil yani neyse perşembeyi beklemeliyim ozaman biraz daha sabır..saol cnm cvbın için
NESLİHANCIĞIMmrb ben bursadayım doktora ilk gittiğinde muayene ettimi bide daha önceki ameliyat resimlerine baktınmı sonsoru kac bedendin kaç oldun

ilk gittiğimde muayene etti cnm..resimleride gösterdi bilgisayrdan..kendine çok güvenen bir doktor95 bedenden 80b ye düştüm cnm gelmek istersen perşembe dikişlerim alıncak o arada araya girip kaynayabilirsin (= ama istedğin zamanda randevu alabiliosun çok rahat

Ay ay yipeecigim, alemsin valla.... Cok taktir ettim :))

benimde göğüslerim 95 beden sevmiyorum onları gıcık oluyorum ya:84::84: off hiçbişiy yakışmıyo onlar yüzünden ameliyat istiyorum ama çok korkuyorum:18::18: hem 19 biraz daha büyüsem iyi mi ki:26::26:

Ay ay yipeecigim, alemsin valla.... Cok taktir ettim :))

Berjer sen ne yaptın aldınmı bantını kullanmaya başladınmı nasıl bişey zahmetlimi?
iyi gelecekse zahmetine katlan bence bebekimm

benimde göğüslerim 95 beden sevmiyorum onları gıcık oluyorum ya:84::84: off hiçbişiy yakışmıyo onlar yüzünden ameliyat istiyorum ama çok korkuyorum:18::18: hem 19 biraz daha büyüsem iyi mi ki:26::26:

95 beden iyidir ama vücuttan vücuda değişiyor tabisii
Benim önerim ablan olarak (yaşım 24 ) biraz daha beklemen..
kilolumusun yani etine dolgunmusun merak ettim belki ozamanda daha büyük gözüküyor gibi geliyordur sana..

evet kiloluyum ama sanki beni göğüslerim kilolu gösteriyo gibi annem zayıflasan küçülür diyo ama benim göğüslerim çok yumuşak içi yok gibi :26::26:

Basladim sekercigim, dusunuyorum da o kadar da angarya degilmis. Haftada bir kere yapacagim. Tabi 3 ay sürüyor olmasi biraz sinir bozucu. Yara izi gideren kremler ne kadar sürüyor ki acaba?

Doktor demisti ki, derimiz gofret gibi, kat kat 1.kati 1.katla kaynasirsa, ikinci ikinciyle, ucuncu de ucuncuyle kaynasir.
Kati katina kastirabilmek ustaliktir, iste o zaman ne amelyat izi ne de potluklar olusur demisti, bu sihirli band da estetik cerrahinin can alici unsurlarindan biridir, ve de göz kirpmisti :))

Bu isvecliler de bi ayri alem ya, bayiliyorum bu kendinden emin tavirlarina

Valla ben cok merak ediyorum sonucu, zira aslinda klinikte gördügüm fotograflardaki neticeler inanilmazdi, bicak degmemis sanki :)... Ama insan hep, tabi ya secmece koyuyorlardir, hastalarin yüzde besi böyle, ben acaba hangi yüzde dilimine denk gelecegim diye düsünmüyor da degildim görcezz..

En önemli tarafini unuttum yazmaya pardon... deri kat kat dedik ya, band baski yaparak en ust katlari muntazam kaynastirmayi hedefliyor, dikis izi acikta kalinca 1.kat hem 1.hem 2.katla da kaynasabiliyor ve izi görmemize neden oluyormus... Umarim anlatabildim

neslihancığım naptın gittin mi doktora
gittim canım dikişlerim alındı..1 ay sonra gidicem göğüs uçlarım makinayla çıkarılcakmış..benim göğüs uçlarım içine çöküktü çıkmıyordu yani..onu halledicek..bide ben hiç kollamadım kendimi ev süpürdüm sildim dün cam bile sildim sağ göğsüm şişip kan toplamış hiç dikkat etmedm oyüzden şimdi daha dikkatli olucam ama genel olarak çok iyiyim ve küçücük göğüslere sahibim :82:

bende sormaya unuttum şu bant meselesini ya..bidahaki randevuya artık..ama hiç böyle bir şey duymamıştım..doktorumda bana çok güzel iyileşiyo yara izlerin dedi..görücez bakalım..

ameliyatımı dr sadullah karun gerçekleştirdi.. uyandığımda internetten bahsedildiyi gibi gazlı bezden südyene benzeyen bir sargı olacağını sandım fakat memem tamamen şiş göğüs kafesim acıkda anormal bir görüntü vardı tabiki gazlı bezle tespit edilmeyen meme boşda olduğu için yatarken kalkarken çok acı duydum.. bu gün cuma ve hala şiş.. oysa bir arkadaşım başka bir dr ameliyat olmuştu o hiç acı duymamıştı, benim tek avantajım dikişlerim az memem nasıl olacak onu şu an bilmiyorum: dr mutlaka sormak lazım ben bunu ihmal ettim mutlaka gazlı bezden kalıp gibi bir südyene benzeyen sargı yapılıyor ama bunu her dr yapmıyor sanırım zor geliyor... aman dikkatttttt izim dikişim çok az kollarımı rahat kullanıyorum kesi az yaptı zira benim memem çooook büyükdü

sevgili ciso, sana bir kaç soru sormak istiyorum. eğer karar verirsen ameliyatı bu kadın doktor mu gerçekleştiricek, yoksa asistan falan mı? Doktoru gözün tuttu mu? bende devlet hastahenesinde olmak istiyorum maliyet nedeniyle ancak erkek doktor istemiyorum iyi diyorsan bende bir görüşeyim diyorum. Başka devlet hastahaneleri araştır dın mı* cevaplarsan sevinirim.

neslihancığım bi göğsün şişmişti inicekmiymiş bide öncekiyle arada bariz fark varmı yakınların farkı farkettımı

neslihancığım bi göğsün şişmişti inicekmiymiş bide öncekiyle arada bariz fark varmı yakınların farkı farkettımı

cnm dediğim gibi kendime hiç dikkat etmedm ben daha 2 hafta bile olmadan cam bile sildim düşün artık..sağ göğsüm o yüzdn biraz şişmiş ama iniyo yavaş yavaş bir sorun yok yani..farkedende var etmeyende cnm..çok yakınlarım tabikide anlıyo küçüldüğünü..ama sık grüşmediklerim anlamaz tabi..öncekiyle arasında tabiki fark var 95 bedenden 80e düştü farkedilmezmi hiç..ben doktorumdan çok memnunum..işini çok güzel yaptı..sadece biraz burnu havada o kadar (= ama çok iyi bir doktor..başkalarına ameliyat olup tekrar cengiz beye ikinci ameliyata gelen çok kişi var..

canım öncelikle geçmiş olsun peki şimdi nasılsın banada sargı yapıldı ama öyle südyene benzer şekilde değil..sadece dikişlerin üzerine bantladılar hiç ağrım olmadı..kaç bedenden kaç bedene düştü canım

neslosh, cok gecmis olsun, haydi fazla yorma kendini, önce iyiles de, allah icine sindirsin arkadasim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…