Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

sema cnm hangi devlet hevlet hastanesinde oldun ve sana ne kadara mal oldubeni bilgilendirebilirmisin buarada herkezin yeni yılı kutlu olsun

kime oldunuz hangi ildesiniz bende olmak istiyorum ama çok kararlı olamıyorum yani korkuyorum

Bende herkesin yeni yılını kutlarım.Balıkesirde oldum . Dr.Tevfik Şatır yaptı ameliyatımı..Bu ameliyat için ayrıca ücret vermedim,çünkü sağlık sorunlarım vardı ve ameliyatımı buna istinaden yaptı.. 3 gün hastanede kaldım . Dren yoktu.. Sadece özel sütyen ve bandaj aldım.

merhaba arkadaşlar. herkese iyi deneler dilerim öncelikle..

ben 1,72 boyundayım kilom 57. hamilelik öncesi 75 dd olan çamaşır bedenim doğum ve emzirme sonrası, şu an 75 e.. yaşadığımzorluk ve sıkıntıları anlatmaya lüzum yok. bizi birbirimizden daha iyi kimse anlayamaz..

sorum şu : geçtiğimiz günlerde doktor muayenesi oldum ve kısmetse nisan ayı gibi yaptıracağım operasyonu. doktor benim için 80 b ölçünün uygun olacağını söyledi. tecrübe etmiş arkadaşlar, acaba nasıl olur bu beden? büyük olsun istemiyorum..

cevaplar için teşekkürler..

arkadaslar bana yardımcı olurmusunuz lütfen istanbulda hangi devlet hastanesinde meme küçültme ameliyatı olabilirim özelde olamam çok pahallı çünkü ama devlet hastahanesi biraz daha uygun fiyata yapıo bnm bedenim 90 sanırım heyete girmez ama devlet hastanesine olmam lazım bi bilgisi olan varsa lütfen bilgilendirise sevinirim.

konu hakkında tecrübeli arkadaşların daha faydalı olacağını düşünüyorum, yine de belirtmek istedim.. ben haydarpaşa gata' da olacağım. döner sermayeye 1,500 ytl civarı bir para ödeniyormuş sadece. devlet hastanelerinin durumunu bilemiyorum ama..

merhaba bende su an 80 dd sütyen kullanıyorum 26 sında ameliyat olacagım doktoruma cok kucuk istemedigimi belirttim o da bana 80 c olacagımı soyledi siz eger kucuk istiyorsanız 75 b uygun olur sanırım. Bide o ölcüdeki sutyenlere bakarakta fikir sahibi olabilirsiniz

arkadaşlar bir noktayı açıklığa kavuşturalım.75 dd dediğimizde 75 sırtımızdan göğsümüzün altının ölçüsüdür dd ise göğüsün kap ölçüsü.nasıl ameliyattan sonra 75 -80 olur anlamadım.benmi yanlış biliyorum anlamadım.benim ölçüm ameliyattan önce 85 dd idi 85 b ye düştü.nette göğüs ölçüsünü anlamak için tablolar koymuşlar onları bulup inceler seniz ne demek istediğimi anlarsınız.

Son düzenleme:

75 80 olmaz tabiki sırt olcusu değişmez sadece goğüs kap ölçüsü deişir sanırım yalnış yazdı arkadaş

cnm peki ne zmn olacaksın yani hmn gün veriolar mı olduktan sonra düşüncelerini paylasırsan sevinirm bnde çok istiorum

göğüsleriniz gerçekten büyükse bence çok düşünmeyin ameliyat olun derim rahatlığını görürsünüz sırtınız omuzlarınız ağırmaz enazından ben o yükten kurtuldum iyiki ameliyat olmuşum.2 ay oldu ameliyat olalı ilk biraz sıkıntı yaşadım ama geçti enfeksiyon oluştu dikişim açıldı falan derken şimdi herşey süper hatta dikiş izlerim bile belli belirsiz.

arkadaşlar yazdıklarınızı uzun zamandır takip ediyorum bende göğüslerimi küçülttürmek istiyorum fakat inanılmaz çelişkilerim var bazen diyorum ki gerek yok sonra 2 gün geçiyor aradan kesin küçülttürcem diyorum bende kendimi anlamıyorum yani bir de 4 aylık evliyim henüz bebğim yok olduğunda emzirebilir miyim acaba diyede takıntı yapıyorum ama yinede yaptıracam sanırım bu arada samsunda önerdiğiniz bir yer bir doktor varsa paylaşırsanız sevinirim.komda 75 d kullanıyorum ay napıcam ben yaaaa..

Ne yazcagımı bilmiyorum sadece cok heyecanlıyım ve cok korkuyorum cunku cuma gunu aksam bende gögus küçültme ameliytı olcam. bunu herseyden cok istiyorum ama kalacak izlerden öyle korkuyorumki heran ameliyattan vazgecebilirim. Doktor sadece "I" seklinde iz kalacak diyor ama genede korkuyorum. Olan kişiler acaba beni bilgilendire bilirmi? İzler nasıl oluo? cok belirginmi? Krem aldım iz için işe yararmı???

Lütfen ben vazgemeden bana yradımcı olun

merhaba ben daha önce de yazmıştım 2 ay oldu ameliyat olalı kalcak olan izleri kesinlikle düşünme..ben controtubex kullanıyorum izlerde çok belirgin değil istediğin giysileri giyebilmek dik durabilmek harika bir duygu benim ki de i şeklinde izler.ve zamanla daha da güzel olacağına inanıyorum şimdiden geçmiş olsun..

merhaba bencede ameliyat olup rahatlayın tina85 arkadaşımız samsunda bi hastanede ameliyat oldu takip edersen yada kendisine msj çekersen sana detaylar hakkında bilgi verir.

merhaba bende ameliyat olalı 2 ay oldu benimde ameliyatım İ şeklinde oldu benim izlerim belli belirsiz krem falanda kullanmadım sadece nemlendirici sürdüm 1 ay sonra bence hiç korkma eminim sende memnun kalacaksın.ben 75 dd kullanıyodum şimdi 85 b oldum sırt ve omuz ağrılarım geçti.

tesekkur ederim verdiğiniz bilgiler için. Ben cok ani karar verdim bunu yaptırmaya cok istediğim biseydi ama hep korkuodum. Aileminde böyle bişey yaptıgımdan hbrleri yok. O yuzden izler beni cok endişeldiriodu.Bazı web sitelerinde eger izler sorun olacaksa bu ameliyatı olmayın diyor cunku baya bi iz kalıomus. Hersey hazır hatta controtubex kremimi bile aldım :) Ama heyecan ve korku bi arada olunca panik oldum. Yarın aksam ameliyatım var. İnsallah benimkide sizinki gibi yolunda gider. Cunku tek basıma bu sorumlulugu almak beni ürkütuo

Buarada kac gun sonra evde tek kalabilirim?? Yani agrılarım azalıp kendi işimi gormeye baslayabilirim?

Yardımlarınız için simdiden cok ama cok tesekkur ederim. Bunu yasayamayan anlayamaz cunku

Son düzenleme:

canım fotoğraf makinam olsaydı fotoğraf çeker yollardım sana ama benim göğüslere bakanlar izlerin belli belirsiz diyo.hatta çalıştığım işyerindeki benden sorumlu olan müdürem oda ameliyat olmayı düşünüyor ben yeni işe girdim dün gösterdim göğüslerimi şaşırdı aaa ben daha kötü olcağını falan diye düşünmüştüm dedi görünce rahatladı oda.4 gün falan sonra yanlız kalabilirsiniz 10 gün sonra işe başlayanları biliyorum.çok ağır iş yapmayın ama dikkat etceksiniz biraz ilk zamanlar kendinize.

bahsettiğiniz meseleyi çok iyi biliyorum. ama nedense doktor öyle dedi. o heyecanla sormayı da atladım. benim de aklıma takıldı aslında bu. acaba 80 mi anladı sırt ölçümü :S..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…